Перейти до змісту

Не встановлюються репаки


Plum

Рекомендовані повідомлення

Зіткнувся з проблемою. Є 4 компа з різною конфігурацією, від Core i3 і Core i7 4 покоління, до i3 шостого покоління. Скрізь різна пам'ять (різні виробники і частота/таймінги, об'єм від 8 до 32 гіг), відяхи -- три GeForce GTX 750Ti і одна GeForce GTX 770. Жоден комп не розігнаний, все працює на штатних частотах. На всіх встановлено Win 10 Pro x64. Антивіруси сторонні не встановлено, лише Windows Defender.

 

І на всіх них не можу встановити репаки деяких нових ігр, зокрема дві останні доби промучився з установкою Fallout 4 і Quantum Break. Пробував тягнути різні репаки (різних авторів), різні версії Fallout 4 з різними DLC -- все без толку. Щоразу вилітає з помилками unarc.dll (код помилки 7 або 8) або пише, що установочний файл пошкоджено, при чому буває, що один і той самий репак вилітає в різних місцях на різних комп'ютерах. Один з репаків Quantum Break на одній машині вилетів ще на 3,65%, на іншій -- на 90,05%, а ще на одній (самій потужній) -- на самому старті установки. Ставити пробував і з флешки, і по мережі, і з локально збережених файлів. Ставив і на жорсткі диски, і на SSD. При цьому, на трекерах, звідки брав репаки, люди пишуть, що все чудово встановилось і працює. Про всяк випадок пробував перекачувати той самий репак іншим торент-клієнтом -- все без змін.

 

Погуглив -- в цілому така проблема не лише в мене, багато хто з нею стикався і то досить давно і є якісь інструкції, як проблему побороти (від підстановки idone.dll та unarc.dll в системні папки Windows і маніпуляцій з фалами підкачки, до перехоплення прав власника на диски/каталоги, на які ставиться гра і інші), але жодна з них мені не допомогла.

 

Хто стикався з такою ж проблемою і як її поборов? Бо вже терпіння не вистачає ні в мене, ні в дітей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай зсилку на якийсь з тих ріпів, бажано не великий, я спробою на такій же конфігурації Вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ти ж сам дав відповідь: Дефендер.

 

Та при чому Дефендер, якщо
1. Він НЕ матюкається на виявлені загрози
2. Вилітає установка в різних місцях.

 

Ось приклади репаків Fallout 4
http://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=955272
http://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=999443

 

Ще один якийсь (by Doctor) тягнувся з іншого трекера. З 4 машин на одну він чудом поставився, але при запуску вилітає. На решті не ставиться, вилітає з тією ж помилкою.

і ось Quantum Break
http://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=1008733
http://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=1007834 (ось цей на машині, на якій вчора навіть не стартував, зараз встановився до 77,70% і поки не вилетів -- взагалі містика).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Plum сказано:

ось цей на машині, на якій вчора навіть не стартував, зараз встановився до 77,70% і поки не вилетів -- взагалі містика

 

Поставився! Вчора не ставився, сьогодні на 3 інших машинах не став, а на одній -- є вже. Брєд якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

а щось поменше є? 30 і 78 гб в сене немає місця


Я дав лінки на ті репаки, які точно не ставляться.

 

А ось -- результат чергової спроби поставити Fallout 4:

Знімок екрана 2016-05-15 13.41.19.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це із-за 10ки 100%.

В мене подібна біда, встановлюю потрібні мені патчі чи програмки і або не дає встановити, а якщо встановить то після першого ребуту видаляє ((( 

Планую повертатись назад на7ку. Зупиняє мене лише лінь (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ha3aP сказано:

Це із-за 10ки 100%

 

І що робити, якщо той же Quantum Break йде виключно під Win 10 x64 і DirectX 12?

 

Пробував, до речі, ставити в режимі сумісності -- не допомогло :(

 

Може спробую ввечері поставити Fallout 4 в віртуальній машині vmware з Win 8.1, цікаво чи проканає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 вимкнути defender (режим захисту в реальному часі) і тільки після того скачати файли заново в іншу папку, інсталятор запустити з правами адміна. Скоріш за все це через правову політику він 10, в мене схоже таке було з деякими програмами також репаками навіть безкоштовними програмами. Я так зрозумів, що Windows ще при скачці файлів (не говорячи про встановлення)  бачить, що були внесені зміни в права певних файли і може ізолювати їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не любив вінлві файрволи і антивіруси. одразу їх вимикав і заміняв сторонніми продуктами.

МОжливо (не факт) що це і дефендер вимахується.

Була колись історія із Атласом України. Він не хотів запускатися на не ліцензійній вінді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

ти його наче виключаєш, але то діло не надовго ((

навіть в службах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірка Win10 10586.318

 

Виключати дефендер пробував, з правами адміна запускав -- безрезультатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Plum сказано:

Виключати дефендер пробував

ДО скачування? Чи після?

Як писали вище, є захист файлової системи. Можливо це і впливає.

Я б вирубив усв віндові "захисти". Ребут. Качати заново і встановлювати з правами Одіна. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У якості антивіруса та файрвола уже довгі роки використовую Нод32.

Гнучкий у налаштуванні. Не їсть ОЗУ. І не грузить проц.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до і після, хоча яка різниця, якщо там все запаковано в .bin файли (запаролений arc-архів з високим ступенем стиснення)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм.

Вінда, ж біла? Це не обговорюється навіть. Тобто не збірка з ломалкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вінда, ж біла? Це не обговорюється навіть. Тобто не збірка з ломалкою?

Звісно, все встановлено з флешок, створених через офіційний microsoft media creation tool.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував ще раз встановити на свою машину той же репак, що раніше. Попередній раз вилетіло на приблизно 7% з помилкою 7, цього разу вилетіло аж на 86.9% з помилкою 12:

 

Знімок екрана 2016-05-15 17.08.58.png

 

 

Якась рулетка!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на win7 була така сама фігня (код ошибки 11) коли ставилась гта 5 -  провірив локальні дискі на помилкі стандартним способом (шось там знайшло), після того з запуском від імені адміна вроді як все нормально встановилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Імена юзерів на машині кириличні чи латиницею названі  ?

- знову ж таки наявність кириличних літер в шляхах до гри.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...