Перейти до змісту

Бокова вмятина на нижній трубі. Рівняти?


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Є рама Canondale Optima.

Внаслідок невдалого експеременту отримав бокову (зі сторони зірок системи) вмятину. Рама ціла. Відкатав в такому стані рік. З проблем тільки естетичний вигляд.

 

Питання в тому рівняти чи залишити. Покурив гугл, в особливості тему на ХТ.

В таких випадках радять не паритись і кататись далі, бо вирівнювання може лише погіршити ситуацію.

Рівняти можна різними методами, аж до такого екзотичного як тут

Показати прихований контент  
Hide  

 

Можна вакуумним витягуванням, можна під тиском, або й простим вистукуванням через отвори на протилежному боці. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

З проблем тільки естетичний вигляд.

Сам і відповів, але якщо вже створив тему - значить "муляє" вона тобі очі. Робили колись таке, за допомогою точичної сварки, нічого страшного в тому нема, але раму в тому місці доведеться полірнути, і підкрасити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nikblack сказано:

Сам і відповів, але якщо вже створив тему - значить "муляє" вона тобі очі. Робили колись таке, за допомогою точичної сварки, нічого страшного в тому нема, але раму в тому місці доведеться полірнути, і підкрасити.

ммм, рама була алюмінієвий сплав? якщо - так, то можна більше детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

рама була алюмінієвий сплав? якщо - так, то можна більше детальніше

Детальніше - словами не передасиш, щось типу того як на відео.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На останньому відео  аппарат для вирівнювання сталі ( споттер).Він є далеко не у кожного, а споттер для алюмінію( на першому відео) тим більше. Крім того бляха  крила  авто рівняється набагато  легше , ніж труба рами. Для сталі в мене є,

 Вмятину на рамі, якщо невелика можна просто зашпаклювати і пофарбувати, або вирізати і вварити рівний шматок. Але треба аргон.Можна просверлити отвори і вирівняти через них. Потім теж треба варити. Можна через отвори 2-3мм  запінити  раму по бокам вмятини, в  участок де вмятина налити води і заморозити. Лід витисне вмятину. Я так рівняв балон з сталі 4 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Kiolan сказано:

На останньому відео  аппарат для вирівнювання сталі ( споттер).Він є далеко не у кожного, а споттер для алюмінію( на першому відео) тим більше. Крім того бляха  крила  авто рівняється набагато  легше , ніж труба рами. Для сталі в мене є,

 Вмятину на рамі, якщо невелика можна просто зашпаклювати і пофарбувати, або вирізати і вварити рівний шматок. Але треба аргон.Можна просверлити отвори і вирівняти через них. Потім теж треба варити. Можна через отвори 2-3мм  запінити  раму по бокам вмятини, в  участок де вмятина налити води і заморозити. Лід витисне вмятину. Я так рівняв балон з сталі 4 мм.

Не радьте дурниць, люмінь 1мм лід просто порве,

Зашпаклювати зі скловолоконною шпаклівкою, загрунтувати і заварбувати! Все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо положити на мороз і забути на тиждень, то порве. Якщо спостерігати, то ні.   Все це тільки варіанти якщо хочеться погратись:) , як на мене  то вмятина на рамі велосипеда взагалі не варта уваги:), ну максимум це зашпаклювати . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...