Перейти до змісту

Приймемо в дарунок


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

Приймемо в дарунок комп"ютерні комплектуючі. В багатьох дитсадках Волині немає абсолютно ніяких компів. Навіть музику в деяких садочках з касетника крутять. Якщо в когось завалялась, або не шкода комплектуючих, будемо дуже вдячні. Коли назбирається комплектуючих хоча б на слабенький селерончик чи щось типу цього- постараємся скласти компа і тут або навіть в обласній пресі відзвітуватись про те, куди буде переданий. В Луцьку з цим проблем немає, а от на периферії - проблеми. Комплектуючі можете озвучувати тут же, заодно будемо радитись. Наперед вдячні. При потребі дам телефон в особистому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підпишусь на тему. а заодно може щось і підкину.

але цікаво для чого дітям в дитсадку комп'ютер?

з музикою зрозуміло, може також можна "бумбокси" які передавати?

акція на всю волинь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я простий вчитель, депутат районноі ради. Часто буваю в школах і садочках. Повірте, в деяких неповних середніх школах э лише один комп, тройка, з 256 оперативки. То капець. Я акцію хотів почати з нашого району, хоча Ваша ідея про всю область- це взагалі було б добре. Тим більше, що вже пробував через соцмережі допомагати дітям, вдавалось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sobiratel сказано:

тройка, з 256 оперативки.

Думаєте хтось щось краще подарує? Ну може щось на 478-му сокеті дадуть чи на сокет А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто наведу приклад. Недавно(порівняно) помер Жора(батько), маму позбавили батьківських прав. Дітей (п"ятьох) віддали опікуну - бабусі. Після того, як на Вол-Волинському форумі прочитали що діти дуже хочуть компа, один з форумчан подзвонив і запропонував системник. Звичайно, не на І3, але гіг оперативки і 1,8 селерон досить, щоб простенькі ігри грати. А монітора ми теж найшли і проги навчальні поставили. Я думаю, що світ не без добрих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не забкруть завтра-післязавтра -матиму 2-3 комплекти.

Мамка+проц і память.

МОже бути один комп (в корпусі без вінта і БЖ)

А може і 2. 2-й теж не фонтан але готовий повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав працівникам дитсадка, що стільки небайдужих і в них може скоро появитись комп, - аж просльозились. Дякуємо. Так само, як знайшов старенький баян ( в них не було зовсім...про піаніно мова взагалі не йшла). Баян відремонтували і тепер дітки будуть танцювати:))) А тут комп вимальовується. Якщо вдасться дай вам всім Бог здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю різної памяті до 10 Гіг, вінт 40 ГБ. Також допоможу з ЖК-моніторами, правда без корпусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду писати в особистих повідомленнях, щоб все було прозоро. Всі комплектуючі, що пропонуєте - видно всім. Якщо треба - дам номер телефону. Як краще зробити? Чи передати синові, який навчається в Луцьку чи дочекатись, поки набереться комплектуючих на один комп і скласти його? Порадьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.05.2016 at 00:21, sobiratel сказано:

Я простий вчитель, депутат районноі ради. Часто буваю в школах і садочках. Повірте, в деяких неповних середніх школах э лише один комп, тройка, з 256 оперативки. То капець. Я акцію хотів почати з нашого району, хоча Ваша ідея про всю область- це взагалі було б добре. Тим більше, що вже пробував через соцмережі допомагати дітям, вдавалось. 

я щось не розумію. в першому пості ви писали про дитсадки. доречі не відповіли для чого дітям комп. а тепер перейшли на школи.

Я думав у вас якесь конкретне бажання/завдання щось передати кудись, а тут виходить якось все розмито, неясно куди піде. Ні в чому вас не звинувачую, але для мене це дивно.

Також не зрозумів яким боком касетник до комп'ютерів. ну та й годі.

Ваша тема не перша і не остання, за моєї пам'яті тут збирала якась учілка комп техніку в районну школу, передавали дещо, потім в лікарні для діточок багато було передавали, потім моя тема була, подарував дівчині комп для навчання/

 

Вам треба знайти людину, яка буде це все складати в купу і налаштує, скаже що є і що ще треба, а далі ми знайдем і передамо необхідне. І мовірно вам ж прийдеться власноручно чи синові це все їздити збирати по людях, так як часто всі зайняті і немає коли відлучитись від роботи чи доми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробую пояснити. Різниця між Луцьком і селами району в матеріальному забезпеченні величезна. В сільських садочках і школах немає десятої частини того матеріально-технічного забезпечення, що в міських. Поїздивши, як депутат по цих садочках і школах вирішив звернутись до вашої (нашої) спільноти, щоб допомогли чим не шкода. Пояснюю ще раз про бумбокс( я думав, що Ви не про касетник, а про СД-бумбокс). Якщо в садочку немає музичних центрів, або поламане ДВД, якщо немає компа, то як діти повноцінно можуть виховувати почуття прекрасного? Якщо вдасться - дитсадочки вже є. Список, де немає компа або навіть нормального ДВД. Про школи зараз мова не стоїть- я реаліст і просто навів приклад матеріального забезпечення шкіл. Це приблизно  на рівні початку 2000-х. Коли один Дюрон з частотою 600 мегагерц на всю школу. Просьба чітка- попробувати зібрати компа для конкретного садочка, щоб з нього(компа) прослуховувати музику і діти могли дивитись мультики і розвиваючі передачі(благо їх є в неті вдосталь). Син навчається в СНУ. Я - з периферії. Тому не зможу за кожною комплектуючою їздити в Луцьк. Якщо вийде - комп зразу буде офіційно переданий в садочок з озвученням всіх реквізитів садочку, телефону завідуючої і голови сільської ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Син зараз в Луцьку, здає сесію. Якщо Ваші плани щодо допомоги дитсадку не змінились - ось його телефон 0673614075. Назар. Він чекає дзвінків. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в образу. Системник зібрав, четвірку. Дякуючи небайдужим людям, правда не на цьому  сайті. Напевно,сам винуватий, не переконав, що я на ваших комплектуючих не збираюсь збагачуватись. І ще не переконав, що це дійсно треба. Якщо хтось залишився небайдужий , треба монітор, клаву і мишку. Мій № 0675870556. Сергій. Поясню, що і куди планувалось. Дякую  тим, хто написав. Я на врученні все-одно скажу пару слів про доброту і альтруїзм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...