Перейти до змісту

моя автомайстерня 2


lanima

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, lanima сказано:

це дастер, якому всі показували дорогу на шрот)

Тепер зустрічайте його на авторинку "не битий не фарбований, жінка їздила двічі на місяць в салон краси". )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 293
  • Створено
  • Остання відповідь
32 хвилин тому, Serpent сказано:

Тепер зустрічайте його на авторинку "не битий не фарбований, жінка їздила двічі на місяць в салон краси". )))

ні, ця машина по лісі їздить)

щодо битого, то там нічого битого не лишилося.

все висверлювалося і ставилося з донора. по заводських точках зварювання. на всю машину в мене пішло менше пів кг шпаклівки. і то більша частина в середині, в багажнику. двері, крила, капот, бампера і тд. все ставилося з донора.

якби він стояв на авторинку, ніхто не запідозрив би навіть, що битий.  

а перефарбоване завжди можна пояснити сусідськими дітьми з цвяшками)

 

DSC_1843.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

якби він стояв на авторинку, ніхто не запідозрив би навіть, що битий.

Ну, я би так категорично не заявляв. Якби машину оглядала людина далека від автосправи, то швидше  за все так і було би. Ну а для профі вистачить пари хвилин, щоби визначити, що автомобіль битий, куди саме, наскільки сильно, і що з ним робили. І ніяка імітація заводського точкового зварювання та інші фокуси не пройдуть. 1в1 "як на заводі" автомобіль відреставрувати не-мож-ли-во навіть на офіційному сервісі, я вже мовчу про гараж. Подивіться на Youtube Максима Шелкова, імхо, найкращий канал на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якби той Шелков розбив своє авто, він би здав його в металобрухт, чи варив би з двох частин ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Serpent сказано:

Ну, я би так категорично не заявляв. Якби машину оглядала людина далека від автосправи, то швидше  за все так і було би. Ну а для профі вистачить пари хвилин, щоби визначити, що автомобіль битий, куди саме, наскільки сильно, і що з ним робили. І ніяка імітація заводського точкового зварювання та інші фокуси не пройдуть. 1в1 "як на заводі" автомобіль відреставрувати не-мож-ли-во навіть на офіційному сервісі, я вже мовчу про гараж. Подивіться на Youtube Максима Шелкова, імхо, найкращий канал на цю тему.

канал шелкова цікавий.

але мені набагато більше подобаються" шалені перекупи."

ніхто і не каже, що під завод.

і спеціаліст справжній додивиться. якщо розбере пів салона ,зніме бампера і побачить на днищі зварювальний шов.

я спеціально виклала останнє фото, щоб було зрозуміло, як авто робилося.

ніякий профі не знайде де билося, бо битого там немає.там стоять всі деталі з донора, причому в ідеальному стані. розумієте, машина не тягнулася, не рихтувалася, немає шпаклівки. всі зазори чітко на місці. криша не обрізана по стойках і приварена. верх зі старої висверлився і знявся. аналогічно робилося з кришою в донорі. потім по тих же місцях дуже акуратно приварювалося і зачищалося. єдине, що мені не вдалося зробити під завод, це шов з герметику в куточку зліва під лядою. але це теж треба придивитися спеціально, щоб помітити різницю.

зрештою, машина робилася їздити, а не для ринку. тому далі сперечатися не бачу змісту. 

я горджуся цією роботою. бо це далеко не гаражна кустарщина.

 

 

DSC_1839.JPG

DSC_1842.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

@lanima прикордонна служба?

лісове господарство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima , Свєт, вітаю вас (тебе зокрема) з такою, певно першою, цікавою і недитячою роботою. Перший блін не комом.

Ми таких машин за свою кар'єру (з двох, трьох частин, поперек, вздовж перерізаних) зробили більше сотні, ніхто ніколи не скаржився (якщо залишали авто собі), пополам авто не розвалювалось (як часто люди думають), на базарі ніхто не находив, що авто робилось (якщо авто йшло на продаж). Робляться всі шви герметиком під завод і точки під заводську сварку...Все робиться. Так, хороший спєц, він може виявити биток, але якщо те авто робив такий же хороший спєц, то без розборки наприклад багажного, моторного відсіку або салону, це зробити практично неможливо. Та і хто дасть на базарі авто розбирати...

Ми колись А6 купили розваляхану, ще гірша була, ніж цей Дастер, не було живого місця, зад, перед, криша (кувиркалась)... Зробили так, що продали на базарі київським перекупам, потім вони продали в себе з хорошим наваром, і вони нам потім, в барі на нашому авторинку, поляну накривали за таку класну тачку і що вони так класно на ній заробили. Потім, коли ми вже ізрядно посиділи за чаркою, показали їм фото тої Ауді до ремонту (вони навіть не знали, що вона робилась, хоча були профі в тому ділі, серйозні такі хлопаки). Що вони були в шоці - це нічого не сказати, але коли шок пройшов, єдине, що вони сказали по цьому поводу - респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

за клопотами не вистачає часу на хвастики)

доробилася і поїхала наша нива.

DSC_3982.JPG

DSC_3983.JPG

DSC_3977.JPG

DSC_3979.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так виглядає зеркальна поліровка на чорному авто.

чекаю на клієнтів)

мій тел.

0999086252

DSC_4022.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чотири запрошення на каву і два на піццу за пів години часу)))))

хлопці, дуже дякую, але я домосідка.

приїзджайте з чорними машинами на поліровку) а я кавою пригощу)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все збираюсь, але ніяк руки не доходять )) А поки декілька питань по поліровці, які, думаю, цікаві всім :

1 яка вартість на даний момент ?

2 скільки приблизно займає по часу ?

3 В якому стані має приїхати машина, вже *вилизана* на мойці, чи ви всерівно миєте перед поліровкою ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

Все збираюсь, але ніяк руки не доходять )) А поки декілька питань по поліровці, які, думаю, цікаві всім :

1 яка вартість на даний момент ?

2 скільки приблизно займає по часу ?

3 В якому стані має приїхати машина, вже *вилизана* на мойці, чи ви всерівно миєте перед поліровкою ?

вартість від 100 до 200 доларів. залежно від вбитості поверхні і розміру авто.

по часу один- два дні. знову ж таки залежить від розміру машини і скільки буде роботи.

перед роботою всерівно мию. але за відсутність залежей грязі буду дуже вдячна.

спочатку машина миється, потім змивається бітум. потім спеціальною глиною збирається з поверхні бруд, який в'ївся глибоко. потім всі пластикові деталі обклеюються і тільки після того починається власне поліровка.

полірую трьома поліролями системи мірка. на мою думку зараз на ринку це найкращий бренд.

потім  нанесення рідкого воску.

або, за бажанням клієнта і за окрему плату, рідкого скла. річ недешева і дуже хороша. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Автор на данний момент не заходить сюди. Дайте будь ласка адрес, координати де находяться?  Якщо хтось знає. Дякую 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
 так склалося, що я майже не заходжу в свою тему. але в цю новорічну ніч мені дуже хочеться привітати  всіх, з ким мене познайомила борда.. декого я бачила лише раз. з кимось стали друзями.
 давайте лишимо в 2017 всі наші сумні думки.. невизначені стосунки.. втрачених або просто незнайдених... погану погоду..втікаючі з під носа маршрутки.. давайте лишимо все, що нас мучило і не давало спрокійно жити.
. і почнемо з нового чистого січневого аркуша..хтось все спочатку.. хтось далі , але краще..
бажаю вам, щоб у вас завжди було два налиті бокали.. бо це означає, що ви не самотні..
з новим роком вас друзі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

давно нічого не робила. трохи потішилася)

чорна красунька для хорошої людини. 

правда лак такий дешевенький(  так і не добилася того. що хотіла від поліровки

 

DSCN1190.JPG

DSCN1189.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сьогодні знову в мене День Народження) мала би бути на рік мудрішою, але мої таракани не згодні))))

до свята подарую знижку 37%  на полірування авто трьом бордівчанам, які перші напишуть.

повна ціна на поліровку 100 американських грошей.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дайте, будь ласка, контактні телефони для зв'язку. По телефону в профілі неможливо додзвонитися

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

так склалися обставини, що фарбуванням наразі більше не займаюся.

лишила тільки  поліровку. сумно зовсім без машинок. 

кому треба навести глянець на залізному конику, звертайтеся. ціни від 800грн . поліровка фар від 400грн.

зараз будуємося. тому можливо бартером) . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

питання як до професіонала

 

якісь не дуже хороші люди (щоб не написати гірше) залишили ось такий привіт на машині

 



IMG_20180918_100329.jpg

 

фарба ніби ціла, найнеприєміше це вм’ятинка яка ну дуже мозолить очі.

можливо щось робити чи не варто і займатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Arden сказано:

питання як до професіонала

 

якісь не дуже хороші люди (щоб не написати гірше) залишили ось такий привіт на машині

 

 

  Hide contents

 

 


IMG_20180918_100329.jpg
 

 

 

 

фарба ніби ціла, найнеприєміше це вм’ятинка яка ну дуже мозолить очі.

можливо щось робити чи не варто і займатися?

заідьтe до хлопців які витягують вмятини. по фото нe видно добрe, алe думаб, що допоможуть.

в нeті є адрeса. мeльнична вулиця, нe памятаю вжe точно.

фарбувати сріблом, щоб нe зробити плями, то прийдeться на трeтину дeталі розпилити і всe лакувати. що обійдeться в копійку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, lanima сказал:

фарбувати сріблом, щоб нe зробити плями, то прийдeться на трeтину дeталі розпилити і всe лакувати. що обійдeться в копійку. 

ціна?

це задня дверка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...