Перейти до змісту

моя автомайстерня 2


lanima

Рекомендовані повідомлення

Только что, lanima сказал:

тій таке не допоможе).тій твльки болгарка в допомогу.

чоловік собі загорівся стапеля поставити. скоро в гості заїдемо на консультацію)

 

Перед тим як болгаркою махати, авто витягується максимально можливо.

Стапелів мало, потрібно володіти п'ятим виміром)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 293
  • Створено
  • Остання відповідь

ти ж бачив фотки.. паталогоанатом сказав болгарка.. значить болгарка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паталогоанатом сказав, що власники того металобрухту стільки не заробляють, щоб його піднімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, fedot сказано:

Паталогоанатом сказав, що власники того металобрухту стільки не заробляють, щоб його піднімати.

я зробила вільний переклад))

власники то заробляють.. але на хз? аби гроші викинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, lanima сказано:

аби гроші викинути?

я їм можу показать, куда їх нада викінуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочий момент, зробили з Мерса кабріолет)). 

Світуль, вибач, що в твоїй темі, я не часто роботу фоткаю, тому не хочу свою тему створювати... Якщо тобі не подобається, тільки натякни і я щезну. До речі, той Дастер, що ти мені показувала, можливо зробити, але точно можна сказати після огляду. Ціна питання від 1,5.

tmp-cam--1899234921.jpg

tmp-cam--540857256.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Юріч сказал:

зробили з Мерса кабріолет

в мене інфаркт був би, побач я свою машину в такому стані. недарма батько не схотів дивитись на гольфа без четвертухи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Polehan , це ще не все, завтра-післязавтра будемо його пополам різати)). Рядом донор стоїть, з нього задню половину будемо ліпити до рідного передка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Робочий момент, зробили з Мерса кабріолет)). 

Світуль, вибач, що в твоїй темі, я не часто роботу фоткаю, тому не хочу свою тему створювати... Якщо тобі не подобається, тільки натякни і я щезну. До речі, той Дастер, що ти мені показувала, можливо зробити, але точно можна сказати після огляду. Ціна питання від 1,5.

tmp-cam--1899234921.jpg

tmp-cam--540857256.jpg

не треба нікуди щезати))

дастера до вас відправити?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Polehan сказал:

жесть) цікав у вас робота) конструктори збирати)

Ага, а потім пише "не бит не крашен" )))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nikitamega сказал:

Ага, а потім пише "не бит не крашен" )))...

ай, ну це вже на совісті власника) майстри з гівна кунхвєтку ліплять, і ліплять доволі професійно) а шо з тими конхвєтами потім роблять то вже друге діло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Polehan сказал:

ай, ну це вже на совісті власника) майстри з гівна кунхвєтку ліплять, і ліплять доволі професійно) а шо з тими конхвєтами потім роблять то вже друге діло))

Так отож, добре що Юріч хоч файно і добре робить, а є такі "майстри", що зварять а воно потім боком їде ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за питання,  але для чого в мерсі було відрізати задню частину?  Із-за помнятого лівого крила?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vrm , по перше, там не тільки заднє крило було пом'яте, там і криша була палаткою, відповідно і стойки криши були зміщені. Навіть рамки дверей загубили свою геометрію, змістившись в двох площинах. Мало того, тільки що прийшов на роботу, то взнав, що передня панель (вся площина) зміщена відносно дніща на 2 см, зараз будемо ламати на місце...короче покрутило мерса непогано. А по друге, так легше, швидше, дешевше і правильніше робити. Клієнту потім мінімум шпаклівки, тільки пару швів на порогах і на передніх стійках. Повірте, робим машини з 1991-го року, і знаємо, що робимо. Таких перерізок, поперек, повздовж, буквой "Г", з трьох, чотирьох кусків, зробили сотні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nikitamega сказал:

є такі "майстри", що зварять а воно потім боком їде

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Nikitamega сказал:

Так отож, добре що Юріч хоч файно і добре робить, а є такі "майстри", що зварять а воно потім боком їде ))))

 Дійсно. Скільки ми після таких майстрів перероблювали. Гіршого немає, краще б вони взагалі не брались, набагато краще робити авто з "нуля", так хоч відразу все бачиш, який удар, що куди пішло і знаєш, що робити. А після таких майстрів ще треба голову поламати... Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрал свой заказ.

Очень доволен результатом и отношением к заказчику.

Большое спасибо Петру и Свете.

Успехов.

20161024_145413.jpg

KIMG0028.JPG

KIMG0029.JPG

KIMG0030.JPG

KIMG0031.JPG

KIMG0034.JPG

KIMG0037.JPG

KIMG0050.JPG

KIMG0051.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно побачив в інтернеті як із жигуля двійки зробили причіп. А тут теж шикарно вийшло. Майстри.

e2a6ba4s-960.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...