Перейти до змісту

MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Зьявилась тут нова гра про рибалку, гра молода, тільки розвиваєтся (реферальна ссилка он тільки вчора зьявилась). Адміни бувають в грі й поки що :) ще реагують на зауваження гравців, тобто є можливість повпливати на курс розвитку гри. Від космічного, там поки лише назва й невідомі види риб, але плани в адміністрації великі. Відвертих глюків та лагів нема. Й саме головне, поки нема дикого засилля донату, як в тому ж атом фішинг, де без вкладання грошей піднятись неможливо. Тут же можна розвиватись без вкладання грошей й принаймні поки граєтся весело й без особливого напряга. Є квести, складні, марудні й прості й незамисловаті, всякі. Кому не важко, заходьте по реферальній ссилці, вам пофіг, а мені приємно, щось там має *капати* за кожні 5 рівнів вашого розвитку, але що саме, поки невідомо :)  Ссилка  http://server1.space-fishing.ru/?referal=1165

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяче - ти теж в атомі був? я там в IRC з першим кодером цацкі подружився - його з"їла жінка спонсора гри, капіталзм, чо.

Вже в космосі - SlavCo - єслі чо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Slavco сказал:

Маньяче - ти теж в атомі був? я там в IRC з першим кодером цацкі подружився - його з"їла жінка спонсора гри, капіталзм, чо.

Вже в космосі - SlavCo - єслі чо :)

ну я як зажди скрізь MANJAK11 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, VaLeRa сказал:

я в атомі дого був, поки донат не перміг гру... зарегався й тут :)

я теж там (атом фішинг) якийсь період був, потім почали *закручувати гайки* й я пішов, ото недавно повернувся, перше, що здивувало, то онлайн, що як уходив то десь в районі 500 людей було, повернувся через декілька років, а він той самий, а друге, це коли пішов покрафтити й прифігів, без донату не можливо взагалі щось путнє зкрафтити, ні при яких умовах, купити теж неможливо, ні за які ігрові гроші. А загалом там цікава атмосфера була, й музика прикольна теж, жаль, що так по дибільному все закінчилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі зразу скажу про один прикол, причому офіційний. Для початку, з ростом персонажа треба робити щоденні завдання, щоб регулярно отримувати золото, ну а прикол  в тому, що самий вигідний преміум це брати на один день за 50 золота, бо при бажанні можна отримувати два повноцінних дня. Бо преміум закінчуєтся на слідуючий день в 00:00, тобто якщо я сьогодні зранку беру преміум  то закінчуєтся він лише завтра опівночі й маєм два повноцінних дні. Я задавав розробнику питання по цьому поводу в розрізі одного з запропонованих мною покращень, розробник підтвердив все, що я написав вище й сказав, що поки що так буде й надалі )) Тому користуйтесь )) На щоденних завданнях на прем набиваєтся без проблем ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто трохи качнувся, шукайте й ловіть рибу Воронок, якщо вона плаває на базі *Темний ліс*  й попадає на локацію *Мертве озеро* або Кислотне (там клює без прилову) то обовьязково включайте преміум, за один заход можна підняти декілька рівнів й бабла декілька мільйонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На якій базі , пише в світовому чаті , типу *На базе Роща видели рыбу Воронок* , а на якій локації, треба самому шукати, або в чаті бази питати. Ловится воронок виключно на червьяка бесплатного й щоб знайти, то треба проловити по 5-10 риб на кожній локації, але в більшості випадків дуже багато прилову. Через пів години приблизно риб пропадає й через деякий час зьявляєтся знову, здебільшого в іншому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[07:58:26] Сообщение от сервера: Жители тёмного леса сообщают что видели рыбу Воронок...

[08:28:27] Сообщение от сервера: Рыба Воронок снова пропала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 таки я дочекався своєї локації з Воронком - 30 хв і з 7 до 15 рівня прокачався та 2,5 млн з 150тищ стало :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, VaLeRa сказал:

@MANJAK11 таки я дочекався своєї локації з Воронком - 30 хв і з 7 до 15 рівня прокачався та 2,5 млн з 150тищ стало :) 

я ж казав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, VaLeRa сказал:

@MANJAK11 таки я дочекався своєї локації з Воронком - 30 хв і з 7 до 15 рівня прокачався та 2,5 млн з 150тищ стало :) 

за твій пьятий рівень дали 50 золота, за десятий - 100, за пьятнадцятий - 150 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Добавили нову рибу, яка прилітає як Воронок - "Ышка". Досвіду з премом і в шапці воронка за 2 кг дає понад 400000, коштує така рибка понад 2 млн... За 20 хв. зловив 35 штук - 38 млн заробив. Ловиться на малька, кузнєчика, лічинку короєда - поплавок, глибина 0,3 - 0,4..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На вихідні збільшили досвід та гроші за Ішку :)

Рівень можно пройти на ура а то й два :) за однин захід

Ишка  

Ышка.jpg

Hide  

це приблизно 100 риб, та пройшов майже з нуля 29й рівень за 15 хв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Теж молода гра), браузерка, тільки розвивається.  п.с. від наших луцьких хлопців) 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 18.09.2016 at 18:05, VaLeRa сказал:

здється гра закрилась...

патамуша барани :(

В 19.09.2016 at 10:41, Holy сказал:
Теж молода гра), браузерка, тільки розвивається.  п.с. від наших луцьких хлопців) 

щоб пограти, реєструватись в ВК ? танунах. Буде відкрита, можна буде спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, VaLeRa сказал:

а що сталось?

та я не знаю, але займались вони фігньою, чим далі тим більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...
В 19.11.2016 at 08:58, MANJAK11 сказал:

патамуша барани :(

щоб пограти, реєструватись в ВК ? танунах. Буде відкрита, можна буде спробувати

сьогодні стартували на fb, людей 0 :)
https://www.facebook.com/games/?fbs=122&app_id=139134639949602
ну якщо нема в фейсбуці є ще однокласники))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...