Перейти до змісту

Розрахунок комуналки сьогодні Луцьк


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Планував придбати 2-х кімнатну квартиру у луцьку і переїхати із малою в місто. І хотів в би попитати у людей які проживають у луцьку яка комуналка враховуючи умови проживання в 33 або 40 кварталі, сімя із 2-х людей, квартира 50-60 м.кв. Я рахував таким чином:

- Електрика до 200 грн. на місяць.

- Вода до 200-300 грн на місяць

- газ до 200-300 грн на місяць.

Із бойлером до електрики думаю добавиться ще 400 грн.

Із сезоном опалення думаю ще 600-1000 грн. (без субсидій)

В самому найгіршому варіанті в сезон опалення напевно що до 2000 грн. (без субсидій)

Чи може хтось оцінити розрахунок і поділитись своєю думкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Kreiven сказал:

Із бойлером до електрики думаю добавиться ще 400 грн.

О_О, у мене бойлер, стоїть на 70 градусів, ніколи не вимикаю, за ВСЮ електрику плачу 250 грн (ніяких субсидій). А це й посудомийка яка працює кожен день, пральна машина через день-два, великий холодильник на 2 компресора + вся інша дефолтна побутова електроніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Antarius сказал:

О_О, у мене бойлер, стоїть на 70 градусів, ніколи не вимикаю, за ВСЮ електрику плачу 250 грн (ніяких субсидій). А це й посудомийка яка працює кожен день, пральна машина через день-два, великий холодильник на 2 компресора + вся інша дефолтна побутова електроніка.

Це було до першого квітня. Ми також платили за електроенергію 200-270 гривень, а вже за квітень "набіжить" 360-370 грн.

В зимовий період плата за двохкімнатну квартиру становила 1100 - 1400 гривень (без субсидії, лічильники на воду і  будинковий на опалення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, mykola сказал:

Це було до першого квітня. Ми також платили за електроенергію 200-270 гривень, а вже за квітень "набіжить" 360-370 грн.

В зимовий період плата за двохкімнатну квартиру становила 1100 - 1400 гривень (без субсидії, лічильники на воду і  будинковий на опалення)

дада зараз там по перше за кіловат тарифи майже в 2 раза знову підняли. Я тільки знаю що коли більше 100 кіловат то по 1 грн за кл. а якщо більше 200 ну то буде ще більше за 1 кіловат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Kreiven said:

а якщо більше 200 ну то буде ще більше за 1 кіловат

 

peace-door-ball

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mykola сказал:

Це було до першого квітня. Ми також платили за електроенергію 200-270 гривень, а вже за квітень "набіжить" 360-370 грн.

В зимовий період плата за двохкімнатну квартиру становила 1100 - 1400 гривень (без субсидії, лічильники на воду і  будинковий на опалення)

це без бойлера ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плата була з бойлером (гаряча вода була закрита). На той час було значно вигідніше користуватись бойлером, зараз потрібно рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, drap сказал:

@Antarius а киловатт сколько в месяц получается? 

250 кВт*г за березень вийшло, зимою стабільно за 300 кВт*г було, зараз вже тариф по 99 коп за 1 киловатт, попередній був здається 78 коп.

Але ж не  +400 грн до електрики як писав ТС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, mykola сказал:

Плата була з бойлером (гаряча вода була закрита). На той час було значно вигідніше користуватись бойлером, зараз потрібно рахувати.

Даже незнаю чи варто тоді до міста переїжати якщо за 2 кімнаткі 2000 віддавати в той час коли літом вмене будинок 2 поверх. в маяках до 1000 грн виходить зараз (без бойлера)(це електрика + газ. Вода своя.)

 

Нерозумію як тоді люди виживають в місті маючи пенсії 1500 грн ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті треба платити (багатоквартирні будинки):

   - опалення - протягом опалювального тарифу базовий тариф 15.54грн. за кв.м в місяць, поза оп.сезоном - не платиш. в селі зекономиш?

   - газ (якщо є) - по нормативу, або по лічильнику. тариф однаковий і для міста, і для села.

   - електроенергія - тариф практично однаковий, витрата залежить тільки від споживання, лічильники стоять у всіх - яка різниця, в селі лічильник "крутить", чи в місті???

   - вода - по нормативу від кількості приписаних (54.43грн. з людини в місяць), або по лічильнику

   - утримання будинку та прибудинкових територій - біля 2грн./кв.м. Так, в селі зі своїм будинком цього немає. Але там самотужки все робиш.

   - вивіз сміття - десь 7-8грн. з прописаного. в селі можна "зекономити" ;)

   - (ще є земля - менше копійки з кв.м щомісяця - можна не враховувати... але ні - в селі може бути дорожче!)

 

З якого дива за "дві кімнатки" віддавати 2000???

Якщо в тебе не виходить економити енергоносії в селі - то чому витрати в місті мають бути ще більшими?

 

Зазвичай, в місто не перебираються жити заради дешевої комуналки, переплачуючи при цьому у вартості квадратного метра житла. Місто - це інфраструктура, це близькість до роботи, школи, садочка, поліклініки, магазинів з широким асортиментом, до розваг. Тому я схильний заплатити за житло дорожче, але мати все необхідне мені (щодня, чи регулярно) в межах пішохідної доступності. Так, погіршується екологія, тут шумно, але мати можливість поспати на півгодини-годинку довше - це також важливо ;)

Хоча в місті - кращий інтернет (швидший і дешевший, і може бути вибір операторів), як і купа інших дрібниць, які можуть бути дешевшими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Kreiven сказано:

Нерозумію як тоді люди виживають в місті маючи пенсії 1500 грн ?????

так, як і в селі.

чи в селі люди не опалюють житло? Навіть по пільговому тарифу, 2 000 куб.м по 3.6грн. - це 7200грн., або 1200грн. в середньому в місяць; двокімнатна квартира 50кв.м х 15.54грн. = 777грн. за опалення

 

пенсіонери зазвичай мають субсидії, платять призначені їм 150грн. (умовно) за опалення, решту покриває субсидія.

на халяву пенсіонеру в селі город також не оброблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Kreiven сказал:

Нерозумію як тоді люди виживають в місті маючи пенсії 1500 грн ?????

 

пфффф, сидять на субсидіях, або взагалі не платять,  в сусідньому під'їзді є квартира з 45 тис. грн боргу тільки перед "Луцьктепло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, rrid сказал:

В місті треба платити (багатоквартирні будинки):

   - опалення - протягом опалювального тарифу базовий тариф 15.54грн. за кв.м в місяць, поза оп.сезоном - не платиш. в селі зекономиш?

   - газ (якщо є) - по нормативу, або по лічильнику. тариф однаковий і для міста, і для села.

   - електроенергія - тариф практично однаковий, витрата залежить тільки від споживання, лічильники стоять у всіх - яка різниця, в селі лічильник "крутить", чи в місті???  В селі мінімальна розцінка застосовується до 150 кВт, в місті - до 100 кВт, в цьму лише різниця.

   - вода - по нормативу від кількості приписаних (54.43грн. з людини в місяць), або по лічильнику

   - утримання будинку та прибудинкових територій - біля 2грн./кв.м. Так, в селі зі своїм будинком цього немає. Але там самотужки все робиш.

   - вивіз сміття - десь 7-8грн. з прописаного. в селі можна "зекономити" ;)

   - (ще є земля - менше копійки з кв.м щомісяця - можна не враховувати... але ні - в селі може бути дорожче!)

 

З якого дива за "дві кімнатки" віддавати 2000??? Якщо відсутні будь-які лічильники, тоді зимою може бути біля 2000 грн.

Якщо в тебе не виходить економити енергоносії в селі - то чому витрати в місті мають бути ще більшими?

 

Зазвичай, в місто не перебираються жити заради дешевої комуналки, переплачуючи при цьому у вартості квадратного метра житла. Місто - це інфраструктура, це близькість до роботи, школи, садочка, поліклініки, магазинів з широким асортиментом, до розваг. Тому я схильний заплатити за житло дорожче, але мати все необхідне мені (щодня, чи регулярно) в межах пішохідної доступності. Так, погіршується екологія, тут шумно, але мати можливість поспати на півгодини-годинку довше - це також важливо ;)

Хоча в місті - кращий інтернет (швидший і дешевший, і може бути вибір операторів), як і купа інших дрібниць, які можуть бути дешевшими.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

Якщо відсутні будь-які лічильники, тоді зимою може бути біля 2000 грн.

якої площі мають бути ці "дві кімнатки", і скількох людей в квартирі для цього потрібно прописати??? о_О

мова була про 50-60кв.м і 2-х людей (в першому пості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, rrid сказал:

 Місто - це інфраструктура, це близькість до роботи, школи, садочка, поліклініки, магазинів з широким асортиментом, до розваг.

Хоча в місті - кращий інтернет (швидший і дешевший, і може бути вибір операторів), як і купа інших дрібниць, які можуть бути дешевшими.

Тому і плануємо продати будинок в селі і придбати квартиру в місті. (зараз оскільки машини більше нема, постійно доводиться їздити на таксі оскільки робочий день у нас до 22 00 а маршрутки ходять до 21 20. а якщо всетаки сядем на маршрутку то ще й треба пішочком 1500м іти бо на обїзну в маяки маршрутки неходять)

Основне питання було повязано із бойлером. Усі квартири 2х кімн. які нам показували були без гарячої води і ми думали про встановлення бойлера, скільки по нинішнім тарифам він додасть до загальної вартості до електроенегії і скільки за його встановлення зараз платять ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Kreiven сказал:

Основне питання було повязано із бойлером. Усі квартири 2х кімн. які нам показували були без гарячої води і ми думали про встановлення бойлера, скільки по нинішнім тарифам він додасть до загальної вартості до електроенегії і скільки за його встановлення зараз платять ?

 

Значить так, я вже писав скільки в мене виходить, допишу те, що наразі куб гарячої води коштує біля 40 грн., в місяць на 2-х людей піде кубів з 4. Імхо бойлер як раз стільки і накручує, а може й менше. Знайомий ставив бойлер тиждень тому, за все вийшло 3500 грн. Це італійський Арістон на 80л + труби, фітінги + робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Antarius сказал:

 

Значить так, я вже писав скільки в мене виходить, допишу те, що наразі куб гарячої води коштує біля 40 грн., в місяць на 2-х людей піде кубів з 4. Імхо бойлер як раз стільки і накручує, а може й менше. Знайомий ставив бойлер тиждень тому, за все вийшло 3500 грн. Це італійський Арістон на 80л + труби, фітінги + робота.

мені тільки за встановлення 150 $ сказали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Kreiven Хренасе, за установку в домой службе  600, плюс трубы вся эта муть получилось 1200 чтоле)

 

P.S. бойлер наш брал Chaika EWH  VD 80

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Antarius сказано:

 

Значить так, я вже писав скільки в мене виходить, допишу те, що наразі куб гарячої води коштує біля 40 грн., в місяць на 2-х людей піде кубів з 4. Імхо бойлер як раз стільки і накручує, а може й менше. Знайомий ставив бойлер тиждень тому, за все вийшло 3500 грн. Це італійський Арістон на 80л + труби, фітінги + робота.

Гаряча вода 42,14+ стоки гар. води 4,68 =46,82

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Kreiven сказано:

Усі квартири 2х кімн. які нам показували були без гарячої води і ми думали про встановлення бойлера

можу порекомендувати двокімнатну "хрущовку" з газовою колонкою - гаряча вода цілодобово, круглий рік ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

можу порекомендувати двокімнатну "хрущовку" з газовою колонкою - гаряча вода цілодобово, круглий рік

 

І газ по 10 грв/куб вже скоро

http://www.newsru.ua/finance/27apr2016/sozstandaert.html

хоча якщо лічильника нема, то добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, snouden сказано:

І газ по 10 грв/куб вже скоро

http://www.newsru.ua/finance/27apr2016/sozstandaert.html

хоча якщо лічильника нема, то добре

не вкурив. і що, як газ подорожчає? централізоване гаряче водопостачення  подешевшає, чи електроенергія?

і чим добре, якщо нема лічильника??? без лічильника рахують по нормативу. норматив споживання множать на ціну.

Шкільний курс фізики каже, що для підігріву води треба спожити (використати) певну кількість теплової енергії.

Той же шкільний курс говорить про те, що для виробництва 10 кВт тепла треба трохи більше 10 кВт-год електроенергії, або біля 1 куб.м природного газу.

 

ПС. Якось трохи "палівно" постити новини з "нью-сру". Особливо, якщо там йде мова про 6.879грн. за куб.м, а не "10 грв/куб":

Цитувати

Уряд з 1 травня зобов'язав НАК "Нафтогаз України" продавати населенню природний газ за єдиною ціною 6 879 гривень за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, витрат на транспортування та інших витрат), тим самим відмінивши так звану "соціальну норму" в обсязі 1 200 куб. м на опалювальний сезон за ціною 3 600 гривень за тис. куб. м, яка діяла в опалювальний сезон 2015/2016 років.

що, звісно, вносить суттєві корективи для ТС'а, який суттєву частину газу оплачував по 3.60...

але все-одно не варто поширювати "нью-сру" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...