Перейти до змісту

Якщо завтра знову вибори...


jack74

Якщо завтра позачергові вибори в парламент, яку з партій ви підтримаєте, за яку віддасте свій голос?  

83 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Только что, sergkots сказал:

Риторичні. 

Ну не плутай ж нас, а то я вже шукаю відповіді. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Ну не плутай ж нас, а то я вже шукаю відповіді. :)

Але слухи про вибори ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розчарувався у всіх, комерси всі палітєкі, і сволачі, можете мене "упрєкнуть", якщо я потім щось скажу впоперек. Суть свіжо прийдешніх, або "бывалых" палітіків - лише комерційна. 

 

Знаєте анігдот, новий кандидат у владу заявляє, кричить прямо, всюди корупція, бюрократія, родинні зв'язки і т.д., йог питають журналісти, мол ви хочете цьому завадити, запобігти? А кандидат у відповідь: "Ні, я хочу приєднатись!!!".

От така х#%£я малята))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2016 at 09:19, d.u.a.l сказано:

за пости платять, а не за голосування. Nothing personal, just business

Один спалився без голосування

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за антисимітсво ,де любимец народу Рабіновіч ,в нього рейтинг огого ,11,7% ,всякі Ляшкі з Садовими десь в хвості плетуться

а де лідєр школоти бєлий вождь ,,увайт поувер,, Білецький з його свіжою партією ,всі стіни ж розмальовані вовчими крюками .

в грузинських варягів ,ще партії не має ,а їх в список ,а білий вождь партію створив ,пару днів назад ,

Маніпулюємо?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...