Перейти до змісту

Потребую допомоги по налаштуванню дитячого велосипеда


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Schwinn Gremlin (2013). Куплений новим. Дуже важко крутити педалі. Дитина у віці 6-ти років з хорошою фізичною підготовкою ледь рушає. Дітлахи в дворі на таких зламках літають, а наш... Щось там не так. Сам у велосипедах практично нуб.

 

Потребую допомоги тямущих у цій справі людей, яких у нашому товаристві, знаю, багато.

Район північного ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Звернись до ant@res'a

Дякую. Набрав, домовилися. Про результат відпишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці Гремліни важки. Є нові моделі, не таки масивні, ще й на алюмінєвих рамах, то ті нормальні. Щось з ними Швіни перемудрили тоді. Як вперше підняла коробку з дитячим швіном, офігєла. Важить, як дорослий. А в 15-му році випустили нормальні, навіть дуже гарні. Але може й салідол загус у задній втулці. Хоч трохи, але поможе перебирання. Він не на гарантії, доречи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, odna сказал:

Ці Гремліни важки. Є нові моделі, не таки масивні, ще й на алюмінєвих рамах, то ті нормальні. Щось з ними Швіни перемудрили тоді. Як вперше підняла коробку з дитячим швіном, офігєла. Важить, як дорослий. А в 15-му році випустили нормальні, навіть дуже гарні. Але може й салідол загус у задній втулці. Хоч трохи, але поможе перебирання. Він не на гарантії, доречи?

За гарантію не пам'ятаю, треба дивитися. Але велу вже більше року. Дитина майже не їздила, бо це мука.

 

За годину вже буду в Антареса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

За гарантію не пам'ятаю, треба дивитися. Але велу вже більше року. Дитина майже не їздила, бо це мука.

 

За годину вже буду в Антареса.

Відпишись, мо і я заскочу після свят із своїм коником, ютуб то звичайно круто але спеціаліст краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора. Відрегулював якусь штуку біля педалі. Ніби краще. Дитина покататися/потестити поки не встигла. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MaestroA сказал:

Відрегулював якусь штуку біля педалі.

Змістовно :) Аж цікаво, що за штука така))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...