Перейти до змісту

Нагірний Карабах


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Власне , сьогодні  ВС Азербайджану почали наступ  на територію Нагірного Карабаху . По  офіційним даним --- у відповідь на обстріли  зі сторони вірмен . Вірмени спростовують і називають це провокацію .

Точно нічого не відомо

Є втрати  з обох сторін .

 

Приблизна карта   взятих під контроль територій

CfCxFLsXIAAN2Pp.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється , в мене є знайомі з Азербайджану .

Там є думка , що за добу все стихне , війська окопаються на нових рубежах   . Так буде до слідуючого  зіткнення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене щось думка що кацапи різними методами починають розпалювати нове вогнище конфлікту, без цього вони вже не можуть. Та й в кацапських СМІ вонь і галас розганяється з цього приводу дуже серйозний з самого ранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні для кого не секрет, шо армяни-цепні собачки рашки. навіть після того як росіянин настріляв цілу сім'ю в арменії. 

цілком могли постріляти вночі в сторону азерів, а ті їм навалили з самого ранку по самі помідори. в свою чергу рашка роздула вонь на весь світ про це. 

армяни взагалі, м'яко кажучи, дуже специфічні люди. не всі вони погані, але серед такої маленької нації % покидьків просто неймовірно великий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://zn.ua/WORLD/v-nagornom-karabahe-utrom-vozobnovilis-boevye-deystviya-209284_.html

В Нагорном Карабахе утром возобновились боевые действия

132425.jpg

В Азербайджане ведение боевых действий не подтверждают.

Карабах
В обстрелах задействованы ракетно-артиллерийских средства, применяется бронетехника
Википедия
В Нагорном Карабахе около 6 утра возобновились боевые действия. Об этом заявило Министерство обороны Нагорного Карабаха, передает "Радио Азатутюн".

"3 апреля, начиная с 06:00 часов противник возобновил артиллерийский обстрел карабахских позиций на южном направлении линии соприкосновения", - сообщают в министерстве.

В обстрелах задействованы ракетно-артиллерийских средства, применяется бронетехника, отметили в ведомстве.

"Передовые подразделения Армии обороны предпринимают необходимые меры для подавления наступательных действий противника", - заявляют в минобороны.

Напомним, в то же время в министерстве обороны Азербайджана заявляли об отсутствии боевых действий в Нагорном Карабахе.

Читайте также: Ереван озвучил официальные потери в боях в Нагорном Карабахе

Очередное обострение ситуации в Нагорном Карабахе произошло в ночь на субботу, 2 апреля. Стороны конфликта обвиняют друг друга в обстрелах по всей линии фронта.

Азербайджанская сторона, по официальным данным, потеряла 12 военнослужащих убитыми, один сбитый вертолёт МИ-24 и подорвавшийся на мине танк.

В свою очередь Армения потеряла убитыми 18 военных, еще 35 получили ранения.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупість і кацапський ватизм зі злорадством. Те, як проголосував посол і яку позицію зайняла тоді офіційна Вірменія не виправдовує війну і людську кров.

 

ПиСи: якої національності був Нігоян нагаувати не треба? Люди є всюди, рівно як і придурки є серед всіх національностей. 

А офіціна позиція вона така залежна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нігоян -- українець вірменського походження ,  народився він тут  , не треба на цьому спекулювати

 

 

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/22/7010738/

Цитувати


Родина загиблого на Грушевського у столиці Сергія Нігояна переїхала жити в Дніпропетровську область, рятуючись від війни у Нагорному Карабасі.

Про це розповів журналістам батько загиблого Гарегін Нігоян, повідомляє "Інтерфакс-Україна".  

Він зізнався, що відмовляв сина їхати на Євромайдан, але той "вчинив по-своєму".

За словами батька, Сергія вбили "беркутівці", але у смерті сина він нікого не звинувачує.

"Син сам поїхав на Майдан", - сказав Гарегін Нігоян.

Нігояни переїхали до села Березноватівка Солонянського району Дніпропетровської області у 1992 році. Сергій навчався у Дніпродзержинському коледжі фізичного виховання.

Односельці дуже добре відгукуються про нього. "Сергій спокійний, добре вихований, нормальний хлопець. Завжди допоможе, сумку піднесе, привітний, чемний", - каже односельчанка родини Нігоян.

Співробітники правоохоронних органів у середу розмовляли з родиною загиблого Нігояна.

У прес-службі МЗС Вірменії підтвердили, що застрелений на Грушевського вірменин за національністю є громадянином України.

 

 

 

А вірмени  самі вибрали свій шлях  .

Я бажаю їм остаточного падіння

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Mykola81 сказано:

А вірмени  самі вибрали свій шлях  .

Я бажаю їм остаточного падіння

А ну-но ну-но, розкажи про цей вибір і про шлях! Ти, певно, все знаєш, як Путін, прям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені достатньо визнання  Вірменією законності  анексії  Криму  .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені цього недостатньо. І що далі?

Наприклад те, що Вірмени - християни, а Айзери - фанатики-мусульмани, - теж може слугувати конкретним "аргументом", котрий набагато вагоміше виглядає, ніж якесь там безкорисне голосування, але я на таке не спираюсь. Для мене головне (і таке, що не потребує підтвердження) те, що звичайні люди не розв'язують воєн. Звичайні люди лише проливають кров, втрачають дітей, батьків, а ті, хто дійсно ці війни розпалює, національності не має. 

А те, що турки підтримують Айзерів, і турки проти Раши, і з цього всього, начебто, випливає, що вони нам ближчі - це ой який хиткий момент..... Українці туркам теж не друзі... Це просто зараз так карти лягли... поки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, jack74 сказано:

А мені цього недостатньо. І що далі?

 

 Мені твоя думка якось  пофіг :D

 

Цитувати

Наприклад те, що Вірмени - християни, а Айзери - фанатики-мусульмани

 

Азери не фанатики , як і турки , там світські держави , на відміну від того ж Ірану .

А віра союзників росії немає ніякого значення , це   недружня держава , і меня пофіг , що там зроблять з простим "невинним" людом .  Вони мають відповідати за дії свого уряду , як би там не було .

А взаємна різанина голів  там дуже давно  , вже й не пам"ятають , хто перший почав . І ріжуть голови звичайні люди , як не дивно , а не влада .

 

Цитувати

Українці туркам теж не друзі... Це просто зараз так карти лягли... поки...

В народів і в держав не може бути друзів  , можуть бути тільки інтереси .

Зараз в наших інтересах  , щоб азери нагнули вірменів , союзника росії . 

Ну і газ  з того регіону  через два роки має піти в Європу  , від тих самих азерів і туркмен .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і москалі християни і що з того? І теж можна сказати що війну не вони розпочали а їх влада, але ж наших хлопцях там якраз таки стріляє не влада а ті ж прості люди.

І не варто шукати хто нам ближчий, тут все просто, Айзери і Турки на даному етапі наші союзники, і раз Вірмени вибрали сторону москалів то потенційно вони наш ворог.

Якщо конфлікт в Нагірному Карабаху відтягне на себе частину ресурсів москалів, то це для нас буде великий плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Mykola81 сказано:

 

1 година тому, jack74 сказано:

А мені цього недостатньо. І що далі?

Мені твоя думка якось  пофіг :D

ти, певно, незрозумів... саме це я тобі й сказав, про своє відношення до твоєї "думки", тільки культурніше ;)

 

і про віру ні один, ні другий не зрозуміли... Віру я просто для прикладу "аргументу" притягнув.

 

А те, що "відтягнуть сили Рашки на себе", то це вже інша мова. а не злорадствувати з чужих смертей 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірити, не вірити, вирішуйте самі

ВС Азербайджана уничтожили высший офицерский состав армянской армии - минобороны

Показати прихований контент  

4 апреля 2016 12:27

БАКУ /Trend/ - Уничтожен командно-штабной пункт армян на оккупированных азербайджанских территориях, сообщили Trend в понедельник в пресс-службе минобороны Азербайджана.

Командно-штабной пункт ВС Армении, действующий на оккупированных азербайджанских территориях, уничтожен точным ответным ударом, нанесенным азербайджанскими войсками. В результате уничтожено большое количество военнослужащих противника, включая офицеров в звании генерала и полковника, говорится в сообщении минобороны Азербайджана.

Общественности будут предоставлены видеокадры проведенной операции, говорится в сообщении.

В ночь на субботу все приграничные позиции Азербайджана подвергались интенсивному обстрелу из крупнокалиберного оружия, минометов, гранатометов и артиллерийских установок. Кроме того, был обстрелян ряд населенных пунктов вблизи линии соприкосновения войск, где компактно проживает гражданское население. В результате обстрелов есть погибшие и раненые среди гражданского населения.

В боях были уничтожены шесть армянских танков, 15 артустановок и укрепленные инженерные сооружения, уничтожено и ранено более 100 военнослужащих ВС Армении.

12 военнослужащих ВС Азербайджана стали шехидами, подбит один вертолет Ми-24 и получил повреждения на мине один танк.

Минувшим днем и ночью в результате нарушения армянами режима прекращения огня погибли еще трое военнослужащих Азербайджана.

Конфликт между двумя южно-кавказскими странами возник в 1988 году ввиду территориальных претензий Армении к Азербайджану. Нагорный Карабах и семь прилегающих к нему районов - 20 процентов территории Азербайджана - находятся под оккупацией вооруженных сил Армении.

В мае 1994 года стороны достигли режима прекращения огня, и до сих пор под эгидой Минской группы ОБСЕ и при сопредседательстве России, Франции и США ведутся пока еще безуспешные мирные переговоры.

Принятые Советом безопасности ООН четыре резолюции по освобождению оккупированного Нагорного Карабаха и прилегающих к нему территорий до сих пор не выполняются Арменией.

(Текст: Кямаля Сеидова)

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

А мені цього недостатньо. І що далі?

 

 Мені твоя думка якось  пофіг :D

 

Підтримую на 100%,він несе просто хлам в коментах.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікавий аналіз подій від Юрія Романенко

Эскалация в Нагорном Карабахе: почему Азербайджан одержал победу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, jack74 сказано:

А мені цього недостатньо. І що далі?

Наприклад те, що Вірмени - християни, а Айзери - фанатики-мусульмани, - теж може слугувати конкретним "аргументом", котрий набагато вагоміше виглядає, ніж якесь там безкорисне голосування, але я на таке не спираюсь. Для мене головне (і таке, що не потребує підтвердження) те, що звичайні люди не розв'язують воєн. Звичайні люди лише проливають кров, втрачають дітей, батьків, а ті, хто дійсно ці війни розпалює, національності не має. 

А те, що турки підтримують Айзерів, і турки проти Раши, і з цього всього, начебто, випливає, що вони нам ближчі - це ой який хиткий момент..... Українці туркам теж не друзі... Це просто зараз так карти лягли... поки...

моя думка полягає в наступному. весь світ навколо нас вороги, точніше люди, готові стати нашими ворогами за певних умов. Будь-яка з наддержав з превеликою радістю розбомбила б Україну, аби та впливала на нафтовий ринок або почала відновлювати ядерну програму. Та сама Канада чи Британія, той же Китай, ну і решта (список доповните самі). Ще й росію до цього підключили б. Нічого особистого, просто бізнес. 

 

відкрий очі, немає надійних друзів у світі ні в кого. ті ж самі Британія і Франція далеко не в дружніх відносинах. Блін, та навіть у самому Луцьку в 90х район на район бійки були. 

 

в сучасному світі єдине, у чому можна бути впевненим, це те, що ворог мого ворога-мій друг. і то до того часу, поки умови не зміняться. 

 

Ну і окремо зазначу-згадайте як Іран хотів з Україною співпрацювати в сферах ракетобудування та ядерній сфері. Була б у нас дешева нафта, інвестиції, власні ракети і ще купа приємних бонусів у вигляді впливу на світовій арені. Та тільки Іран сходу обложили санкціями, а Україні пригрозили пальчиком. А якби дві країни пішли далі, що було б? Була б швидкісна доставка демократії в обидві країни у вигляді морської піхоти, спецназу, винищувачів і ракет різних типів. 

 

Коротше, поки турки з азерами відтинають кацапам і армяшам голови, вони-наші друзі. Як тільки перестають це робити, починаємо дистанціюватись і бути готовим стрельнути першим у відповідь колишньому "другу". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...