Перейти до змісту

Нагірний Карабах


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Перш за все у нас у владі вороги сидять і ведуть проти Народу України гібридну війну. І  Bit змушений був втікати звідси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Зранку телефонували азербайджанці, консультувалися, які тепловізори і де краще брати. Ввечері подзвонили від друзів-вірменів: тепловізори, приціли, дальноміри, по якій ціні і де...

Не знаю, що сказати. Пояснила, дала контакти і тим, і тим. Бо свого часу нас підтримували і ті, і ті.

Все переплуталось в тюрмі народів.
І не скажеш же їм: ви ж братні народи, подружіться Смайлик «frown» Таке вже ніколи нікому язик не повернеться сказати

і один з коментарів під цим:

Цитувати

Олександр Гуковський Це-Життя. І Війна має місце в створеному для того середовищі. Нагорний Карабах. Знайомий з ветераном цьго конфлікту, нічого не розповідає, в АТО не пішов. 
Кордони, всьому причина-кордони frown смайлик і хтось їх гарно малює, мало-того, ще і на перспективу, так-сказати-стратегічно.

Я ще вчора хтів написати... В мене теж є такий самий знайомий, котрий служив там тоді... ніколи нічого не хтів розповідати про те, що там було... Зараз крепкий мисливець... але...  коли почалося все на сході у нас, сказав, що добровольцем туди ніколи не піде, і по-можливості буди уникати призиву, бо це не його війна і не його земля... А зброю візьме до рук лише коли ворог прийде сюди... Певно, щось вони вже набачились і розуміли, як воювати на чужій землі... на чужій війні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Mykola81 сказано:

Можливо , фейк

Мені взагалі здалось це уривком з якоїсь комп'ютерної гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Demeter сказано:

Мені взагалі здалось це уривком з якоїсь комп'ютерної гри

В тому і проблема :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...