Перейти до змісту

Оптоволоконний інтернет в с. Милуші / с. Милушин


Рекомендовані повідомлення

Тільки що бачив, як в Милушах хлопці з Волинських оптичних мереж вішали рекламні флаєри. Сусіди, кого цікавить подаємо заявки. Більше заявок - швидше проведуть. ВОМ, надіюсь ви не підведете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дзвонив їм на офіс і вони сказали,що почнуть підключення абонентіів після того, як назбирають не менше 50 заявок. Підключення займе приблизно 2 місяці. 

Наразі мають 10 заявок. Вартість самого підключення 1500 грн. Перший місяць Інтернет безкоштовний. Далі абонплата 150 грн за 40  Мбіт/с або 200 грн за 100 Мбіт/с 

Фото їхньої рекламки на стовпі навпроти "Оксамиту"

 

20160324_160633.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.03.2016 at 17:54, kentok сказано:

 

Мені про 50 заявок нічого не говорили, коли я дзвонив=( Сказали що планують підключення не раніше літа, так як проект на затвердженні в обленерго і це може зайняти деякий час. 

 

23 годин тому, rl72 сказано:

1500 це дешево. більше року назад підключався за таку ж суму. зараз уже 2500. у іншого оператора

Та я готовий і більше заплатити тільки б провели,а то вже 4 місяці сижду на водафоні

 

Надіюсь назбираємо 50 заявок і проведуть до кінця літа, а на рахунок реклами дивно. По головній дорозі луцьк-ковель реклами майже не бачив. бачив тільки одну на зупинці і то десь збоку де її погано видно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
56 хвилин тому, kentok сказано:

Літо прийшло . Хтось уже підключився ?

Я. Тиждень тому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, kentok сказано:

Як швидкість,стабільність,пінгі ? Чи користуєшся їхнім телебаченням?

Я поки задоволений. Надіюсь і далі проблем не буде і будет без обривів і падінь. ТВ дивився. На пк норм на телевізорі hd інколи підвісає через те, що по wifi доходить не вся швидкість.Навіть не половина. Треба по lan підключати.

Снимок экрана (91).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...