Перейти до змісту

Запрещенная презентация iPhone SE


Pavelix

Рекомендовані повідомлення

Ну собсно як новина, як прикол, і як просто поржать) Вілса погнав файно))))

 

 

 

 

Самому то подобається 4" форм фактор)) Хоть і мода на лопатофони всерівно бере своє й перемагає... 

Але як для зручного користування одною рукою... ідеальний розмір...

Цікаво було щоо за вовка випустять.... випустили))) дійсно вовка)) ну цікаво як воно буде з часом роботи і тд і тп... на дизайні зекономили норм)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офігенна річ має бути. Чекаю ціни в Поляндії :)

Та і я не особо уявляю навіщо переробляти крутий дизайн... його мона лише гіршим зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Соромітник сказано:

Офігенна річ має бути. Чекаю ціни в Поляндії :)

Та і я не особо уявляю навіщо переробляти крутий дизайн... його мона лише гіршим зробити

і чехольчики усі підходити будуть ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22 березня 2016 р. at 09:34, Pavelix сказано:

Але як для зручного користування одною рукою... ідеальний розмір...

Цю шнягу парять ще з часів виходу пятірки
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Мы сделали айфон больше!
— Вухууу!
— Мы сделали айфон еще больше!
— Дааа!
— Мы сделали айфон меньше!
— О БОЖЕ, ЭТО ГЕНИАЛЬНО, ДЖОБС ЖИВ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От у експертів з борди керівництво забуло спитати, що їм випускати)

Вони тягнули з випуском моделі з більшим екраном до останнього, коли вже топовий телефон з діагноаллю менше 4.х став вважатись неподобстов. Перечекали, поки всіх перешторить з цією діагональною істерією, і випустили оцю модель.

Ніколи не був прихильником телефонів з надто великою діагоналлю. Мені такими лопатами просто незручно користуватись. Маю невеликі руки і трохи проблем з моторикою на одній руці.

Ну і якщо не просто писати пургу на борду, то можна помітити, що інші виробники давно мають іноді просто зменшені, а іноді ще й здешевлені моделі, порівняно з флагманськими.

Але, власне, ніхто не боронить насміхатись і зловтішатись, поки лідери галузі тримають долю ринку і косять бабло. Кожному своє. Продукти Епла почали хоронити ще з першого айфона ("ви що, телефон без кнопок? танунах!"), потім накинулись на айпад ("теж мені, винайшли планшет") і так далі...

Словом, псяка бреше, караван іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрка, що в тебе з рукою ? :)

в малого телефон 5", в дружини 5,5" – напробувався щоб зрозуміти що то не зовсім моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не копає мертву собаку. Якщо вас критикують, значить визнають ваш успіх.© 

Соррі за офтоп, начитався книги з саморозвитку.

Ніколи не міг зрозуміти, чому люди так помішані на айфонах, але коли поклацав п'ятірку, зрозумів що телефон таки якісний. Думка може бути суб'єктивна, оскільки якимись флагманами інших виробників не користувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...