Перейти до змісту

Земля пухом, Ромка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ігор Лапін

1 год.
 

Тільки що "Бубен" повідомив що за кордоном від тяжких поранень, помер наш побратим Роман Лисий . З перших днів боєць Айдару 2-ї штурмової роти (Золушок)

Сьогодні у США відключили від апарату Айдарівця, але для мене - в першу чергу побратима Самооборонівця Рому Лисого. Вже після поранення я з ним стикнувся в нас на штабі, на Перемоги, 14. І до цих пір перед очима його усміхнене, як завжди обличчя і наше побратимське рукостискання. Після операції у штатах сталось ускладнення і Ромка впав у кому. Сьогодні його не стало.

Біль у серці, сльози навертаються.

Спи спокійно, брат.

 

Рома Лисий.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вічний спокій,царство небесне.

ЗЮ.Сьогодні прогулювався по вул.Вороніхіна.Там є котельня,на паркані якої фарбою написано:"Лисий.Айдар".Відразу згадалася,ця тема.

ЗЗю.Спочивай з миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вічна пам`ять справжньому герою України...

Пам`ятаю Рому ще після Майдану, коли він був в "Самообороні" , Дуже відповідальна, світла,  врівноважена людина, брався за самі складні справи. 

Він був серед першої групи, що поїхала на "Айдар" в травні 2014 року. Ніч, декілька десятків хлопців стояли , вишикувавшись на чолі з Андрієм Омельчуком, на задньому дворі штабу Самооборони, де їх благословляв в складну дорогу отець Михайло Бучак.

 Ми вантажили в їхні авто продукти, речі , амуніцію. Фотграфували , але дуже обережно, щоб обличчя не попадали в кадр. 

А згодом перші звістки про загиблих - Рустам, Михайлов, Сороковий та інші герої. А тепер і Ромка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 березня. Субота. 12:30. Театральний майдан. Ті, хто вірує - може прийти на 11:30 в собор.

Ті, хто з друзів моїх не прийдуть на майдан - руки мені більше не подавайте, не пожму. В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...