Перейти до змісту

Петиція: Заборонити продаж алкоголю людям напідпитку. Хто що думає?


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Quote

перебувають з явними ознаками алкогольного сп'яніння, а саме з різким запахом алкоголю, нестійкою ходою, нечіткою вимовою.

Якщо петицію приймуть, то доведеться юридично визначати оте все діло з цитати.

Плюс всі три фактори повинні бути наявними одночасно, чи достатньо лише двох? Тоді яких?

У випадку визначення відсотку алкоголю в крові, то перед придбанням пляшки горілки (з метою дезинфекції, наприклад) з сильною головною біллю (я в такому випадку схожий на зомбі, взагалі. і не питайте, навіщо в такому стані алкоголь - якщо буде можливість обійти закон, то нею скористаються) або вадами мови, доведеться їхати в наркодиспансер.

Та й сам неодноразово бачив, як в магазинах на зупинках після 22:00 продавали алкоголь. Чорні пакети, всього-то. Думаєте, що їх зупинить чергова заборона? Навряд.

Коротше: нечітке формулювання - раз. Ігнорування існуючої заборони - два.

Імхо, краще ціни на алкоголь задерти овердофіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Хто і як має оприділяти ступінь підпитку, при якому вже забороняти продаж алкоголю?

 

2. Є компанія, де всі "сині" і один за "тверезого водія". Він, як самий тверезий, йде купувати ще пляшку для "синіх друзів". Йому продадуть???- ТАК. Який тоді зміст в петиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є петиція про повну заборону алкоголю? А то мене по життю вже так задовбали ці алкоголіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було вже таке. Сухий закон, знищення виноградників, продаж алкоголю у визначені години... 

Хто хоче випити знайде де купити. І зараз алкаші не в супермаркетах горілку купують, а в кращому випадку самогон або спирт, в гіршому взагалі якийсь сурогат, аби горів. І такі "точки" працюють цілодобово і в кредит і по сто грам, за бажанням клієнта. 

Заборонами це здолати, на жаль.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви вважаєте, що саме так як я написав і піде в зміни до законодавства? Чи все ж таки, я просто озвучив суть пропозиції, над якою вже попрацюють ті хто в цьому краще за мене розбирається.

Те що зараз навіть попри заборону продають з під поли, ніяк не зменшує того факту, що хоч процентів на 70-80  заборона працює, так само надіюсь вона буде працювати і в моєму варіанті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну сухий закон і в Америці пробували запровадити. Чим закінчилось? 

На всьому що заборонено будуть заробляти підприємливі "ділки" а проблема ніде не дінеться. Візьміть хоча б обмеження на купівлю валюти. Менше купувати стали? Ні. Заробляти стали більше валютчтки. Наркотики в магазині не продають - наркомани перевелись? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петиція має раціональне зерно.

Єдине, що потрібно поправити - о це не "заборонити", а "дозволяти відмовити" у продажу.

Як у модних клюбах є фейс-контроль, так  і тут. Якщо "клієнт" явно "під шафе"  на ногах не стоїть, можна відмовити.

І я не думаю, що це має стосуватися магазинів. Патамуша мєнталітєт. Чого ? Да все просто - ввечері не продали водяри - зранку побити вітрини / вікна.

В барі простіше, є охорона, яка може "ввічливо" попросити. І бармен не сильно винен.

 

Формулювання в петиції маразматичні...

 

Цитувати

з явними ознаками алкогольного сп'яніння, а саме з різким запахом алкоголю, нестійкою ходою, нечіткою вимовою.

 

Можна випити одну пляшку пива "Балтика №7" і мати такий штин, як ніби ти влупив грам 200 водки.

Нестійка хода?  Будь-хто із ДЦП.

Нечітка вимова? Те ж що і з ходою нестійкою! Крім того я і тверезих людей знаю, яких фіг зрозумієш з першого разу.

Ну і заради продажів. Продавщиня скаже, що він прийшов тверезим і купив 1л водки за 500грн. А щойно ступив крок за поріг - впав п'яним!  Але в магазині - 1001% був тверезим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут може ефективніше буде "бити по кишені". Наприклад патруль може перевіряти у " підозрілих" перехожих рівень алкоголю. У випадку перевищення якоїсь встановленої норми штрафувати на пристойну суму, наприклад мінімальну зарплату. Хто не має як заплатити  - на громадські роботи, доки не відробить борг. Не знаю наскільки це реально, але думаю дієвіше буде ніж заборона продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минуту назад, Zheny@ сказал:

Єдине, що потрібно поправити - о це не "заборонити", а "дозволяти відмовити" у продажу.

При нашій судовій системі можна й так відмовити у продажу, будь чого, будь кому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

патруль може перевіряти у " підозрілих" перехожих рівень алкоголю. У випадку перевищення якоїсь встановленої норми штрафувати на пристойну суму

Напилась я в стєльку з якогось свого, нікому не зрозумілого, приводу. Йду собі додому, ноги заплітаються - жах (за км видно - "насинячилась"), але йду тихенько, нікого не зачіпаю - скоріше б до ліжка. То з якого такого дива я маю платити штраф???

 

І знову ж, як писали вже - НОРМА - вона в кожного своя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема ж все-рівно у флеймі...

Перечитала свої пости, склалось враження, що п'ю безпробудно, хоч нічого крім пива та слабоалкоголки не вживаю)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

нестійкою ходою, нечіткою вимовою.

Це вже дискримінація людей з ДЦП і іншими подібними нозологіями

 

Zheny@ Мене випередив, але все одно вставлю свої 5 монеток)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dr.Martenz said:

А ви вважаєте, що саме так як я написав і піде в зміни до законодавства? Чи все ж таки, я просто озвучив суть пропозиції, над якою вже попрацюють ті хто в цьому краще за мене розбирається.

Те що зараз навіть попри заборону продають з під поли, ніяк не зменшує того факту, що хоч процентів на 70-80  заборона працює, так само надіюсь вона буде працювати і в моєму варіанті. 

Петицію в тому вигляді, в якому вона зараз, підпише дуже мало людей.

 

Quote

Це вже дискримінація людей з ДЦП і іншими подібними нозологіями

Дискримінація? Де? В чому? Давайте вже згадаємо людей з натертими мозолями і камінцем у взутті - в них теж нечітка хода на момент покупки. Не починайте цю дурку про дискримінацію. Якщо у вас є вади в розвитку, то це не робить вас ні гіршим, ні кращим за інших. Імхо, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ko3bMa сказано:

Якщо у вас є вади в розвитку, то це не робить вас ні гіршим, ні кращим за інших.

Це і так ясно. Чоловік має на увазі, що невнятна вимова і не чітка хода - поняття однакові як до п'яного, так і хворого на ДЦП. А це діаметрально протилежні речі.

І він знає, про що говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Дискримінація? Де? В чому?

А в тому, що вище перераховані ознаки, дві з трьох підходять під ДЦП!

Причому тут  мозолі?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Якщо у вас є вади в розвитку, то це не робить вас ні гіршим, ні кращим за інших. Імхо, звичайно.

Уточню: Вади розвитку, чи фізичні вади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліцорука

Я не буду відповідати ні першому, ні другому ібо буде срач і сотні зайвого тексту.

Далі - по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срач -не срач, але потрібно коректно висловлювати свої думки.

 

А по темі: треба підвищити акцизи на алкоголь і горілку, замість мита на автівки і хай поліція почне жостко боротися з самогонщиками, підпільщиками і сурогатом! Звичайно що все вище перечислене з розділу фантастики, але чому і ні?

 

П. С. Петицію про кримінальну відповідальність за водіння в стані алкогольного сп'яніння підписало лише 4 з половиною тисячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Я не буду відповідати ні першому, ні другому

і чого ж це?  Яка релігія забороняє?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Єдине, що потрібно поправити - о це не "заборонити", а "дозволяти відмовити" у продажу.

Як у модних клюбах є фейс-контроль, так  і тут. Якщо "клієнт" явно "під шафе"  на ногах не стоїть, можна відмовити.

 

Згідний. Сильно п'яним відмовляти у продажі алкоголя - нормально. На рахунок часових рамок... Думка в мене неоднозначна - пару раз, коли мені було потрібно, мені ці рамки були незручні, що обмежують мої права...я так думаю)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Oksana04 сказано:

Напилась я в стєльку з якогось свого, нікому не зрозумілого, приводу. Йду собі додому, ноги заплітаються - жах (за км видно - "насинячилась"), але йду тихенько, нікого не зачіпаю - скоріше б до ліжка. То з якого такого дива я маю платити штраф???

 

І знову ж, як писали вже - НОРМА - вона в кожного своя!

Чисто гіпотетично - в такому стані ви наражаєте своє життя на небезпеку, штраф буде приводом наступного разу краще себе контролювати і напиватись не в стельку, а трохи менше. Але це так, пагаваріть. В нашому суспільстві заборони існують щоб їх порушувати, а закони щоб їх обходити, заохочення впливають на поведінку менше ніж покарання. Це десь на генному рівні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zheny@ сказано:

Єдине, що потрібно поправити - о це не "заборонити", а "дозволяти відмовити" у продажу.

Який продавець магазину відмовить потенційному клієнту, якщо це не заборонено? це ж виручка..

Тут через заборону продають, а надіятися на якусь "громадську свідомість" і просто по рекомендації не продати - то не в нашій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...