Перейти до змісту

Survarium


Plum

Рекомендовані повідомлення

Хтось грається в цю штуку? Зустрів сьогодні в новинах, що вийшла версія 0.40, вирішив подивитись, зараз тягнеться.

 


Наскільки я зрозумів, це суміш Сталкера з World of Tanks :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка УГ (на ультрі і з роздільною здатністю 2560х1440 все таке піксельне якесь), інтерфейс теж не зовсім зручний/зрозумілий поки, але сам геймплей навіть нічого такий, цікавий. І українська мова інтерфейсу є :)

 

Буде час -- обов'язково пощупаю ретельніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Plum сказано:

Графіка УГ

 

Я так зрозумів, це щось на основі СТАЛКЕР-а.

Можливо, навіть на якісь його покращеній версії.

 

А вцілому - Контра є Контра. Як і її не називай і в яку обгортку не замотуй :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка дуже сильно відрізняється від тієї, що в Сталкері. Я не знаю, як це описати словами, це треба побачити. Таке враження, що моделі персонажів і об'єктів раструються в нижчій роздільній здатності окремо від самої сцени, а потім розтягуються і накладаються поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротко:

1. Інсталятор сварився на проц, але клієнт бігає на мінімалках як має бути. В онлайн виходить швидко, народу поки небагато.

2. Це НЕ контра. Швидше ближче до Сталкера, як видно з п.3

3. розробники Vostok Games  — українська компанія-розробник комп'ютерних ігор. Заснована вихідцями із «GSC Game World». GSC створили Сталкера.

 

Осьо його вікі, якщо кому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з малими своїми трохи побігали -- досить цікава гра. Але таке враження, що вистачає чітерів з якимось auto aim, бо на повторах після смерті видно, що ну ніяк людина не може "випадково" так раз за разом вбивати, коли тебе навіть не видно толком або так швидко цілитись в голову, а то і просто точно знати, звідки ти прийдеш і тримати зброю наведеною точно туди, де буде твоя голова. Це трохи дратує інколи, але в принципі -- можна грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

От не треба це рівняти з Сталкером) Пробував колись, графіка деревяна, як і фізика, оптимізація також. Донат .і тд. Короче не варто вого уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від версії до версії багато чого міняється. І в плані графіки, і в плані фізики. Зараз, якщо погратись з налаштуваннями графіки, то можна отримати дуже непогану картинку, принаймні кращу, ніж в counter strike або WOT. Що стосується донату -- не знаю, я не вклав в гру ні копійки, а граю. До 6 рангу одного з угрупувань дійшов, 26 левел і з не найгіршими показниками. Звісно, що "за гроші" багато речей можна зробити швидше або купити якісь особливі спорядження/зброю, однак і на тому що купується за "срібло" теж можна грати досить непогано і бути в топі за результатами боїв, а Free to Play гра на те і є умовно безкоштовною, щоб заробляти на тих, кому не терпиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фізики не подобається, що не можна лазити по драбинках ну і трохи "дерев'яно" інколи обробляються зіткнення з предметами навколишнього світу. Все решта, в принципі, цілком непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...