Перейти до змісту

Посовейтуте дешевый телефон для нета !


Рекомендовані повідомлення

Неважно какой чернобелый, цветной. Нужно использовать исключительно для GPRS/EDGE интернета. Из самых дешевых моделей, ну и желательно конечно наиболее стабильная работа в интернете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey, а спосіб підключення до компа не враховуєш: IrDA, Bluetooth, кабель ?

Спосіб до компа: швидше кабель, можна Bluetooth

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Motorola C380/385/390

Колись користувався С385, чудово себе зарекомендував в звязці комп+mini USB+телефон.

Але, якщо не помиляюсь, там тільки GPRS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо будь-яка Нокія по блютусу, як варіант. Бо до зручності/безглючності моторола/кабель USB їй далеко - мотікі по USB ще й підзаряжаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звернув увагу, що більшість кредитних спілок і банків видають своїм працівникам, які сидять на "точках" в магазинах, телефони Motorola (зокрема RAZR V3). Поскільки банки це організації далеко не бідні, а якість зв'язку для них важлива, то думаю що ці телефони були вибрані не дарма :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш тут http://www.mobile-review.com/review/motorola-c390.shtml глянути про c390. Це той же с380/385 тільки з Bluetooth

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефони Motorola дійсно забезпечуються хорошу якість зв'язку. Сам користувався С333, С650. Друг брав кілька C350 на супутниковий інтернет для організації вихідного каналу. Нарікань не було.

Використання роз'єму miniUSB - також одна з їхніх переваг. На Nokia лише зараз почали ставити. Дойшло :-)

Також Siemens хочу похвалити. S55 вигріб з нету порядку 4 Гб трафіку і нічого, живий. Знайомі використовували інші модельки і також були задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звернув увагу, що більшість кредитних спілок і банків видають своїм працівникам, які сидять на "точках" в магазинах, телефони Motorola (зокрема RAZR V3). Поскільки банки це організації далеко не бідні, а якість зв'язку для них важлива, то думаю що ці телефони були вибрані не дарма ;)

А также: Motorola l2, l6, l7 :-) L2 сам пользовался когда-то. Без проблем тянет инет+от юсб заряжается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от чо всіх або на моторолу або на нокію понесло. візьми собі бенкю-сіменс еф81. ціна 650-700 грн, є жпрс і є 3г, який скоро буде і в луцьку (якшо ше нема).

в мене еф81-хороша річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от чо всіх або на моторолу або на нокію понесло. візьми собі бенкю-сіменс еф81. ціна 650-700 грн, є жпрс і є 3г, який скоро буде і в луцьку (якшо ше нема).

в мене еф81-хороша річ.

Взяти можна будь-що. І потім його хвалити. Я - фанат Нокії, і не люблю Моторолу. Але коли я під'єднуюся до інету через Нокію - процедура займає в мене 6-10 сек. Коли через Моторолу - 2 сек. Відчуваєш різницю? Можна взяти і Самсунг чи ЛГ, але якщо в оператора стоїть обладнання від Моторола - то найкращий зв'язок буде саме з апаратами від Моторола. Крім того, в мене стара 350-та Моторолка - ніколи не губила мережу. А смарти від Нокіа (та й інші виробники) цим грішать).

Найкращий варіант для Нету (в МТС, зокрема) - це Моторолка з підтримкою EDGE, підключена через кабель, і яка заряджається через нього ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в оператора стоїть обладнання від Моторола - то найкращий зв'язок буде саме з апаратами від Моторола.

Щось про обладнання в оператора від Моторола вперше чую. Наскільки мені відомо, в МТС базові станції - Siemens, в Київстар - Ericsson. (В Волинській області, в інших не знаю.) Про інших точно не знаю, але Motorola вроді ніде не використовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...