Перейти до змісту

Потрібна послуга з ремонту МФУ Canon Pixma MP190


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Стабільно вискакувала помилка Е5. Купила нові картриджі - ніяких змін.

Хто може допомогти? Кудти звернутись? Контакти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так поняв Кенони таки *засрались* з цими мфу по повній, вже не перший випадок помічаю, коли здихають, в мене теж здох, тільки 250й вродіби, не памьятаю точно. Й картриджі оригінальні ставив й *щадящий* режим використання, й всерівно тупо здох, помилки не помню вже, але здохла головка, а вона вартує чуть не половину вартості мфу, тому пішов той мфу на смітник, вірніше віддав сусіду, мо на що згодилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене він відпрацював майже 8 років. То, може, йому вже й пора в смітник. Але дууууже невчасно для покупки нового... Тому хотілося б щоб хтось хоч оцінив що, як і на яку суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, difoto сказал:

В кенонів "головка" в картриджах. Вона коштує як картридж. Вибачте за офтоп.

чур мене чур http://print-service.com.ua/5-printhead-canon :blink: неіснуючий сайт з неіснуючими головками знайшов, от лохотронщікі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадили глянути на ОЛХ, є подібні прінтери по 200+/- грн.

Питання: ЯК вибирати і як не "попасти"/перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

чур мене чур http://print-service.com.ua/5-printhead-canon :blink: неіснуючий сайт з неіснуючими головками знайшов, от лохотронщікі

 

В серії кенонів  як у Oksana04 головка в самому картриджі. варто було б подивитись спочатку.  Принтери ці досить хороші. В самого був MP220 біля 5 років. Механіка накрилась раніше ніж картриджі.  Друкував дуже багато. 

 

Oksana04: E5- несправний картридж. Якщо 100% впевнені що картриджі хороші, то можна попробувати протерти контакти. Вони бувають заляпані чорнилом, і від того проблеми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Kazus сказано:

Oksana04: E5- несправний картридж. Якщо 100% впевнені що картриджі хороші, то можна попробувати протерти контакти

Картриджі нові, вчора куплені. Якраз шукаю хто може приїхати/подивитись/розібратись. Я в тому ніц не розумію. Контакти теж вродь протирала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩЕ.

Де можна побачити список МФУ, до яких підходять мої новесенькі гарнесенькі картриджі? 

canon 37, canon 38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помилюсь то потрібно натиснути і утримувати секунд 15 одну із кнопок копіювання чи Stop\Reset поки на екрані не зникне помилка.

 

Або ж як варіант шлейф від каретки перетерся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oksana04 сказано:

Де можна побачити список МФУ, до яких підходять мої новесенькі гарнесенькі картриджі

canon 37, canon 38

ДОПОМОЖІТЬ!!! Будь ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайта кенон для 40/41 картриджів (XL версія 37,38):

PIXMA iP2600 Refurbished
-- PIXMA MP470
-- PIXMA MP460
-- PIXMA MP140 Refurbished
-- PIXMA MP460 Refurbished
-- PIXMA MP140
-- PIXMA MP150
-- PIXMA MP190
-- PIXMA iP2600
-- PIXMA iP1600
-- PIXMA iP6210D
-- PIXMA iP6310D Refurbished
-- PIXMA MX300
-- PowerShot A530/PIXMA MP460 Combo
-- PIXMA iP1700
-- PIXMA MP210
-- PIXMA iP6220D
-- PIXMA MP450
-- PIXMA MX310
-- PIXMA MP180
-- PIXMA MP170
-- PIXMA MX300 Refurbished
-- PIXMA iP1800
-- PIXMA MP180 Refurbished
-- PIXMA MX310 Refurbished
-- PIXMA MP470 Refurbished
-- PIXMA MP210 Refurbished
-- PIXMA MP160

З розетки:

PIXMA MP140, PIXMA MP210, PIXMA MX310, PIXMA MX300, PIXMA MP220, PIXMA iP2600, PIXMA MP470, PIXMA iP1800, PIXMA iP2500
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oksana04 сказано:

В мене він відпрацював майже 8 років.

Це жарт?

Ок. поясню:

"В мене Форд 1974 року - де знайти прокладки до карбюратора?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я писав в темі про пошук цих картриджів, ці кенони мають таку властивість що картриджі купив а толку ноль. Найкращий варіант шукати підходящу модель під картриджи. їх зараз по 150-200грн продають бо два нових картриджа коштують в декілька раз більше (ну Ви вже в курсі).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станом на поки тема прикрита.

1. Знайшла прінтер - 140ку.

2. Відгукнулись бажаючі допомогти з моїм прінтером)

 

 

Діма, це не жарт, але 1. не розбираюсь в тому, 2. все завжди ламається дуууже невчасно, тому хочеться вірити, що можна якось подешевше вирішити питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Kazus сказал:

В серії кенонів  як у Oksana04 головка в самому картриджі. варто було б подивитись спочатку.

я не говорив конкретно за мфу Оксани, я відповідав на безапеляційну заяву, що у кенонів головка в картриджу, бо в моєму мфу (й не тільки в моєму) головка окремо була й вартувала в районі 100 баксів, при тому що весь мфу коштував новим 175 баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...