Перейти до змісту

Побачання


Fala

Рекомендовані повідомлення

Зустрічаюсь с дівчиною місяць, нещодавно тільки поцілувались. І ось вчора вона побачила в мене презерватив. Як гадаєте, чи не подумає вона, що я з нею суто заради сексу. Дуже незручно відчуваю себе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки глобальна проблема...

зараз ми зберемо консиліум. і вирішимо твою проблему з дівчиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Fala сказано:

І ось вчора вона побачила в мене презерватив.

тільки один?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд чи вона роздує з цього таку проблему як ти. навпаки, подумає що ти відповідальний хлопець і готовий до будь якого розкладу подій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно пишеться побачЕння, ящо ти саме це хочеш сказати)

 

Перефразую назву одного відомого твору братів Стругацьких ("Понеділок починається в суботу") - а у нас  "П*ятниця починаеться з понеділка" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

тільки один?

 

дивись аби не подумала що інші два ти використав не з нею)

 

1 хвилина тому, Arden сказано:

Місяць і тільки поцілувалися?

або щось типу "о, нарешті він додумався!"

стілкьи варіантів) можна гризти себе здогадками ой як довго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поспішай себе гризти. Швидше за все вона подумає, що ти відповідальний, як писали вище. І краще поговорити з нею про свої переживання, тут обсміють - така традиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, sjapa сказано:

Не поспішай себе гризти. Швидше за все вона подумає, що ти відповідальний, як писали вище. І краще поговорити з нею про свої переживання, тут обсміють - така традиція.

 

Звичайно сміються люди, бо хто ж такі речі сер*йозно на борді пише? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серйозно пишуть підлітки, наприклад, чи незаангажовані душі. Кожен раз у таких постах бачу своїх племінників, чи будь-чиїх інших дітей, яким інкогніто у неті простіше поговорити про своє особисте, чим вживу.І у цьому не має ніц поганого. А Ви як психолог хоч би імітували емпатію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУт ще питання в якому стані вона той през бачила. просто запакований чи коли він його насунув на голову і хотів надути носом. не так все просто як здається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sjapa сказано:

Серйозно пишуть підлітки, наприклад, чи незаангажовані душі. Кожен раз у таких постах бачу своїх племінників, чи будь-чиїх інших дітей, яким інкогніто у неті простіше поговорити про своє особисте, чим вживу.І у цьому не має ніц поганого. А Ви як психолог хоч би імітувалися емпатію.

Якщо серйозні підлітки вони це не питають на форумі, а питають в людини яка побачила той през.

А потім буде тема. я тут вчора мав секс з дівчиною. як думаєте їй сподобалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sjapa сказано:

Серйозно пишуть підлітки, наприклад, чи незаангажовані душі. Кожен раз у таких постах бачу своїх племінників, чи будь-чиїх інших дітей, яким інкогніто у неті простіше поговорити про своє особисте, чим вживу.І у цьому не має ніц поганого. А Ви як психолог хоч би імітували емпатію.

 

Не знаю підлітки чи ні, та ТС точно все в порядку. А от у Вас наявні якісь негаразди, раз Ви мене закликаєте в соц мережі імітували емпатію.

П.С. Бувають жінки, які настільки звикли оргазми імітувати, що тепер жадать імітованої емпатії психологів. Жах)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хлопчина вирішив тут похвастатись! Мол який я "великий"! То ти її як будеш шпокати з презиком чи без? чи ти про це ще не думав! І моя порада якщо будеш тянути час типу 1міс для поцілунку то вона може подумати що ти презерватив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

 

Не знаю підлітки чи ні, та ТС точно все в порядку. А от у Вас наявні якісь негаразди, раз Ви мене закликаєте в соц мережі імітували емпатію.

П.С. Бувають жінки, які настільки звикли оргазми імітувати, що тепер жадать імітованої емпатії психологів. Жах)))))))

У Вас проблеми зі сприйняттям слів?

А ще хамство зашкалює..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Fala сказано:

Зустрічаюсь с дівчиною місяць, нещодавно тільки поцілувались.

ого, якось довго. я звичайно не знаю по скільки вам років, може по 15 чи 16 тоді може бути, якщо вже школу закінчили, то треба вже бути давно на іншому етапі стосунків, а то

Цитувати

  вона може подумати що ти презерватив!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, KarambaAramba сказал:

А мені OlgaAlterEgo нравиться))))))не така й вже вона хамовита, нормальна на перший погляд) Хоча й як психолог ще слабенька, бо щоб бути нормальним психологом треба бути хорошим психіатром, а щоб бути нормальним психіатром треба розбиратися в механізмах функціонування елементів головного мозку... 

антивірус є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sjapa сказано:

У Вас проблеми зі сприйняттям слів?

А ще хамство зашкалює..

По порядку: 1) ця тема звичайний "вброс"; 2) в своїх коментарях я Вас не зачіпала, доки Ви не зачепили мене; 3) пропонуючи мені щось "імітувати" Ви певна річ нарвалися на грубість; 4) я приватна особа і маю право на власну думку, Ви ж не на роботу до мене прийшли; 5) і останне) іноді я заздрю difoto ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Fala сказано:

Зустрічаюсь с дівчиною місяць, нещодавно тільки поцілувались. І ось вчора вона побачила в мене презерватив. Як гадаєте, чи не подумає вона, що я з нею суто заради сексу. Дуже незручно відчуваю себе..

використаний презерватив?:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Fala сказано:

Зустрічаюсь с дівчиною місяць, нещодавно тільки поцілувались. І ось вчора вона побачила в мене презерватив. Як гадаєте, чи не подумає вона, що я з нею суто заради сексу. Дуже незручно відчуваю себе..

Вона незаймана? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

По порядку: 1) ця тема звичайний "вброс"; 2) в своїх коментарях я Вас не зачіпала, доки Ви не зачепили мене; 3) пропонуючи мені щось "імітувати" Ви певна річ нарвалися на грубість; 4) я приватна особа і маю право на власну думку, Ви ж не на роботу до мене прийшли; 5) і останне) іноді я заздрю difoto ))))

1) ви зачепили мене перша!

2) на слово "емпатія" відреагували дивним чином - сказали, що у мене щось негаразд і приписали мені імітацію оргазмів. Якщо це не хамство - киньте у мене камінь!

3) і мій перший пост в цій темі був не до вас, а до ТС. А ви "мадам встав п'ять копійок", причепились до мене перша!

4) вброс не вброс - це до ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...