Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну в общем как я и предсказывалл

http://shazoo.ru/2016/03/01/37495/microsoft-obyavila-o-sliyanii-xbox-one-i-pc

Цитувати

Глава Xbox-подразделения Фил Спенсер официально объявил о планах Microsoft по слиянию PC и Xbox One в единую экосистему, способную запускать Universal Windows Applications (сокращенно UWA) — универсальные приложения для Windows. Также в будущем компания намерена сделать Xbox гораздо более похожим на традиционный PC, наделив консоль возможностью апгрейда железа.

Во время пресс-конференции в Сан-Франциско Спенсер заявил, что в ближайшем будущем работа над универсальной Windows-платформой, которая позволит создавать приложения для запуска не только на PC, но и на Xbox One, планшетах, а также смартфонах, станет основным приоритетом компании. Фил объясняет, что данный анонс является кульминацией той стратегии, которую Microsoft начала реализовывать на практике еще в начале 2015 года, когда компания объявила о планах выпустить приложение Xbox на PC и смартфонах.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь
10 годин тому, Zerotul сказано:

Ну в общем как я и предсказывалл

http://shazoo.ru/2016/03/01/37495/microsoft-obyavila-o-sliyanii-xbox-one-i-pc

 

Чудово, якщо можна буде абгрейдити консолі, значить пк помре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, alexvvv сказано:

Чудово, якщо можна буде абгрейдити консолі, значить пк помре.

Как говорят в этих ваших интернетах-ЛОЛ.

Ну во-первых- не консоли, а только хбох и то в далекой перспективе

Во-вторых ПК имеет много своих ниш, которые консолькам не по зубам-ммо, мобы, РТС,ФПМ,половина видов РПГ итд итп.

В третьих- ПК кроме гейминга имеет кучу функционала, а как признались сами мелкомягкие 40% их геймеров это обитатели ПК.

Кстати, от этой новости очень бугуртят поклоники хуана, а не ПК бояре коим ты так скоропостижно пророчишь смерть.

 

ПС:

Если будет слияние ПК и хуан комьюнити, то почему то мне кажется что все дружно пересядут на клаву с мышкой и в этом случае Плойка не будет продаваться выпуская поло\тора эксклюзива в год.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо кажучи, все йде до того, що microsoft буде випускати пк із лейбою xbox :) Зараз грань між консолью і пк щораз більше стирається, особливо із переходом на x86. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

Чудово, якщо можна буде абгрейдити консолі, значить пк помре.

 

Скоріше навпаки: чому по вашому затіяли цю процедуру -  у консолей немає майбутнього. Ось і акуратно зливають, під лозунгом  "слияния ".

 

Особисто моя думка - консолі почали виробляти як продовження приставок типу сега і денді, прості у використанні, дешевші за ПК. А зараз це уже не актуально.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 А зараз це уже не актуально.

вони і зараз прості у використанні і дешевші за ПК)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

вони і зараз прості у використанні і дешевші за ПК)

Проще и в функционале уже. Заядлый игроман консольщик компенсирует низкую стоимость консоли дорогими консольными играми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що можу сказати. Включив Фоллаут 4, Вольфенштейн останній і тугач взяв, бо Бетезда застряла концептуально в 20-му столітті і дивлюсь в 21-ше не збирається. Лара Крофт - фіг знати, чогось слабеньке і неципляюче. А от Ордер 1886 - згідний, геймплей дуже обмежений і це більше кіно ніж гра, але моменти з перестрілками, де дозволяють рухатись і стріляти))), досить цікаві, а графіка настільки реалістична, з усіма бліками, тінями що відчуття фільму не покидає. Короче це точно не провал, просто не зовсім гра і таку графу я ще не бачив. Оце дійсно вартує. Навіть Бетмен їй програє. Загалом почала подобатись.

п.с. це я для консолефагів написав, поки пкбоярє втикають в фоллаут 4))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
В США установлен мировой рекорд по прохождению игры Mario (ВИДЕО)
134524.jpg

Американский геймер и программист с ником Darbian установил новый мировой рекорд по прохождению игры Mario. Мужчина справился со всеми заданиями менее, чем за пять минут, передает «Корреспондент».

При этом известно, что всего мире насчитывается лишь 8 геймеров, которым удалось потратить на прохождение игры Mario менее пяти минут.

Darbian’у удалось пронестись по уровням Mario за 4:57.260 и улучшить свой предыдущий рекорд на 200 миллисекунд.

Геймер в течение месяцев тренировался, чтобы добиться такого внушительного прогресса. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 17.01.2016 at 11:30, Zerotul сказано:

 Посмотрим что будет с играми на 12 ДиректХ-обещают омг прирост и много блаблабла, хотя я лично ставлю на Вулкан.

Як ми бачимо у DX12 Nvidia навіть починає працювати повільніше :)

 

145950436379jEKuNgdA_4_1.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно краще буде спеціалізоване рішення, тобто SONY PS4.

Можна довго тріпатися про те що комп універсальний, ігри крадені і фпс більше, до тєлєка мля дотягнути і т.п. Але це ніфіга ні разу не поб'є ексклюзивні ігри та комфорт.

Тут як з iphone і відроїдофілією... правда в кожного своя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, case_l сказано:

Розробники doom4 грають на ps4

 

Все-продаю свой комп и пересаживаюсь на плойку, ведь такие достойные люди играют Дум на плойке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ну от і все, тему можна закривати)

Не надо было даже открывать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну що сказати Uncharted 4 - нереальна бомба. Я не знаю коли його сонька випустить для ПК, тому просто сприйміть на віру.))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода))))))) Справа в тому, що я не геймер, впринципі. Якщо мене гра не зацепить дуже крутим (небанальним) сюжетом зі старту, то ту гру я зіграю. Така гра для мене ГТА5 і така ж сама, тільки набагато драйвовіша і з нереально крутою графою і геймплеєм - Uncharted4. Це щось нереальне, коли хочеш просто глянути на рівень графи і що там взагалі з геймплеєм і відразу -4 години власного життя) Однозначно настільки бомба, що після неї ну дуже важко буде чимось здивувати ще довго. Кажуть що останній Дум претендує на гру року - я в ауті. В порівнянні з анчаретером - це маріо по смисловій нагрузці, гарфіці. На жаль з поряд з ним всі ігри будуть виглядати убого ще тривалий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Last Of Us грався ? ті ж чувакі робили що і Uncharted 4

Та і попередні частини Uncharted теж драйвові

Після таких ігор питання "на чому гратися ?" не повинно підніматися впринципі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Соромітник сказано:

The Last Of Us грався ? ті ж чувакі робили що і Uncharted 4

Та і попередні частини Uncharted теж драйвові

Після таких ігор питання "на чому гратися ?" не повинно підніматися впринципі

Из-за полторы игры выбирать платформу? 

Консольный рынок и так валится в "ежегодные апдейты железа" и "одна платформа для пк и хуана, которая заставит вас плакать". А потом еще Ниндендо ворвется со своим НХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеротул, не ігри, а Ігри. Це просто потрібно бачити, погеймплеяти, відчути красу пейзажів, далеку промальованість контурів, природні рухи персонажів без натяку на пластмасовість. Все настільки заблансовано шо піпєц.  The Last Of Us я наприклад видалив після півгодинної спроби пограти в цю ігру року - ну не вставила вона мене, попередні Uncharted я також не буду грати бо після рівня 4-го вони просто не підуть, а я не фанат і не геймер. Я більше ігровий естет. Можна тішитись ПК чи хуаном, але без 4-го анчартеда - це як формула-1 в музеї. Соньці вдалось практично неможливе, рівень цієї гри буде недосяжний ще пару років. І що дивує, як вони змогли на такій якості і рівні втілити довгий сюжет. У гри 22 сюжетні розділи. Купа різних ландшафтів, всі досконалі і глибокі. Глянь на рейтинг по різних агенствах: більшість 9/10. Де ще є зараз така гра? Якщо ми говоримо про залізо, то тюн ПК необмежений на відміну від консолі, але нафіг геймерський компютер без крутих ігор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 21.05.2016 at 18:32, romaxa11 сказано:

Ну що сказати Uncharted 4 - нереальна бомба. Я не знаю коли його сонька випустить для ПК, тому просто сприйміть на віру.))) 

    Ще варто спробувати journey та  god of war3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...