Перейти до змісту

Президентские выборы в России


Shura

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Знаете, что вычитал недавно в блогах?

Иллюзию под названием демократия Платон ставил как государственный строй на предпоследнее место.

Эх, жаль, что древнегреческий мыслитель не видел "демократию" в Украине... :lopata:

Если в России - негласная монархия (а судя по всему, так оно и есть), я за то, чтобы и у нас было что-то подобное... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаете, что вычитал недавно в блогах?
Иллюзию под названием демократия Платон ставил как государственный строй на предпоследнее место.

Эх, жаль, что древнегреческий мыслитель не видел "демократию" в Украине... :lopata:

Если в России - негласная монархия (а судя по всему, так оно и есть), я за то, чтобы и у нас было что-то подобное... ;)

Хм... цікаво! А що він ставив на останнє місце?

З точки зору звичайного громадянина демократія є найбільш ідеальним строєм, адже кожен має право голосу. А коли "бидло" прийшло до влади (а у владі більшість таких і є, варто подивитись на обличчя наших "шановних" депутатів, ніби вчора вийшов із місць "не столь отдалённих" чи з лав бурси), то міняти ніхто нічого не захоче. Україна при здобутті незалежності майже всі механізми свого розвитку скопіювала з Німеччини, але не була врахована одна особливість - ментальність народу, а також дались взнаки довгі роки рад. окупації. Тому найбільш підходящим для нас є мабуть все ж таки монархія, тим більше що в нас є історичний досвід (князі часів Київської Русі), проте тут теж треба внести поправку на сучасні особливості. Прикладом можна вважати Великобританію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergiuS, как ни странно, на последнее место Платон ставил тиранию...

Думаю це логічно... А як відомо, від монархії до тиранії не так вже й далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у них тим більше не дійдуть руки до мого приватного життя.

А можна подумати їм твоє приватне житя потрібне?

коли інше уже під контролем, починається "шо читати, шо слухати, з ким дружити і т.д."

про голодомор слышал ?

а про уголовную ответственность ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалась явка)) В Чеченській республіці - більше 90%!!! Це звичайно прогрес, так як на парламентських виборах восени було близько 99%. Але знаєте, ЦЕ ще не по демократичному, так шо, Росія, удачі тобі в подальшому регресивному політичному розвитку ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалась явка)) В Чеченській республіці - більше 90%!!! Це звичайно прогрес, так як на парламентських виборах восени було близько 99%. Але знаєте, ЦЕ ще не по демократичному, так шо, Росія, удачі тобі в подальшому регресивному політичному розвитку ! :)

про чечню ничего не скажу, т.к. не знаю...

но вот про германию сообщу, так как пару минут назад разговаривал с родственниками:

они рассказывали, что местные "русские немцы" на свои деньги заказывали автобусы и ездили из дрездена в лейпциг ( т.к. там, в лейпциге, есть консульство РФ), чтобы проголосовать...

информация к размышлению, так сказать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто на закордонному виборчому окрузі в РФ не було ні відкріпних талонів і списків виборців. Тобто ти прийшов на дільницю в консульство, показав паспорт громадаянини РФ і спокійно голосуєш. Відповідно к-сть голосувань для тебе не обмежена, вот в чём і прикол ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо хіба не так? Відкріпних ьалонів не було, списків виборців також, голосування проводилось лише за пред"явлення паспорта громадянина РФ, це по-вашому демократично???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкіст курить РО пару днів за відхід від теми зі стьобом в п.15

Георг майже в РО за майже мат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що Путін поздоровив Мєдвєда з перемогою вже після підрахунку 40% бюлетнів. З таким самим успіхом він міг поздоровити його ще до виборів ;)

Згідний з Пламом на всі 100%. І що вразило, яка велика Російська імперія за територією і кількістю населення, а на наступний день вже все було пораховано !!! А згадайте наш підрахунок результатів виборів. І як то воно все так оперативно в Росії вийшло ? Чи то наші довго мутять, чи то росіяни наперед все заготовили, але методи опрацювання результатів в нас і в наших любих сусідів, явно суттєво відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, дивився новини пять хвилин назад і так неочікувано) взнав хто виграв вибори в Росії ;)

а те що Путін привітав ще при опрацювані тільки 40% бюлетенів, то правильно, він просто юоявся що його хтось випередить (Віктор Фьодорович Я., наприклад)

особисто я іншого результату не чікав (хоча можливо в глибині душі жевріла надія)...

На днях по пятому був сюжет "відоме про невідомого", цікаво було подивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалось як на 1+1 прокоментували перемогу Мєдвєдєва:"Превед медвед!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не понял...

вы что завидуете россии??

ющенка вы сами выбирали....никто вам ниче не грил...никто не платил, не угрожал...вот и получаете...

за что боролись на то и напоролись))

медведева тоже россияне сами выбирали...я тоже бы голосовал за него...больше и нте достойных кандидатов...

...или вы все еще верите в древний стериотип что по россии ходят медведы в шапках ушанках и жрут водку???

это пройденный этап для россии!!!

россию ждет еще 8 лет процветания и развития...у них экономика работает, промышленность, сельское хозяйство, ВПК.

все того чего нету в украины....и что я думаю не скоро будет с таким парламентом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R@mon, согласен с тобой на все 100%.

Что интересно, мы всегда привыкли во всем видеть подвох. Подсчитали быстро голоса.., значит система более продумана и лучше все организовано. А то что люди симпотизируют Медведеву, это было видно еще задолго до выборов, очень грамотно было все организовано с самого начала, сразу было видно что человек готовится стать президентом, а если ему помогал Путин и вся его команда, так значит видел в нем достойного кандидата. Россия реально поднимается в развитии, а то что сменился только президент, а власть по сути осталась той же, это только гарантирует дальнейшее развитие страны. Лично я рад за наших братьев славян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cильной рукі і царя-батюшкі вам хочеться? Да майте терпіння і будьте хоть трошки, патріотами! Буде скоро і у нас свій... путін, в юбці і з віночком ;)

То буде не свій Путін, а свій Уго Чавэс, в юбці і з віночком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у них тим більше не дійдуть руки до мого приватного життя.

А можна подумати їм твоє приватне житя потрібне?

коли інше уже під контролем, починається "шо читати, шо слухати, з ким дружити і т.д."

про голодомор слышал ?

а про уголовную ответственность ?

чув. позицію з цього питання підтримую. для мене це на зразок кримінальної відповідальності за осквернення могил. але! звертаю твою увагу, що це питання гаряче дискутується і немає жодної стовідсоткової гарантії, що ця відповідальність буде введена.тобто, нема "напередвизначеності, однозначності і одностайної підтримки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

медведева тоже россияне сами выбирали...я тоже бы голосовал за него...больше и нте достойных кандидатов...

не втримався щоб не процитувати башорг:

LEMON (11:13:47 1/03/200

на нынешних выборах никакого выбора)))

F.E.A.R. (11:14:36 1/03/200

ага

F.E.A.R. (11:15:12 1/03/200

нада так чтоб огромный выбор был, так чтоб стелажи - стелажи... и ты с корзинкой идешь и выбираешь

F.E.A.R. (11:15:30 1/03/200

а получается ларек какойто гандон сигареты и жвачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не понял...

вы что завидуете россии??

ющенка вы сами выбирали....никто вам ниче не грил...никто не платил, не угрожал...вот и получаете...

за что боролись на то и напоролись))

медведева тоже россияне сами выбирали...я тоже бы голосовал за него...больше и нте достойных кандидатов...

...или вы все еще верите в древний стериотип что по россии ходят медведы в шапках ушанках и жрут водку???

это пройденный этап для россии!!!

россию ждет еще 8 лет процветания и развития...у них экономика работает, промышленность, сельское хозяйство, ВПК.

все того чего нету в украины....и что я думаю не скоро будет с таким парламентом...

ні, не заздримо. там би я не голосовув. тому що інші кандидати, допущені до виборів, дійсно ніякі. і це наперед визначена безальтернативність.

у нас різні економіки: у них в основі природні ресурси. вони молодці, що жорсткіше стали контролювати цю сферу. але шкода, що замочили найбільшу корпорацію приватну.

ми ресурсозалежні, і тому працюємо по-іншому. не можу сказати, що економіка наша не працює. в непрацюючій економіці не росте такими темпами споживання:ну змітають автомобілі, квартири і т.д.:)

я ющенка "сам вибирав", і не шкодую. він далеко не ідеальний але і не прагне цього. його не "малюють", він не є лише "фасадом системи". але він дав можливість всім розкритись у їхніх справжніх обличчях. і ми сьогодні маємо наш парламент. не надто переймаюсь цим. інші країни теж переживали подібні кризи. та ж Італія. не скажеш, що погано живуть. крім того, є позитивний момент- надіюсь, ми назавжди перестанемо відноситись до влади з подобострастієм:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цій всій дискусії про президентів не забувайте, що ми маємо різні форми правління з Росією (президентська і парлеменсько-президенська) Такими повноваженнями якими наділений Путін Ющенко за Конституцією не має (дякуючи Морозу). До того ж в нас ментальність різна. В нас свого царя ніколи не було, як і кріпосного права, а гетьмана обирали. А кандидатів, що не обрализь занурювавли в багно, щоб своє місце знали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас свого царя ніколи не було, як і кріпосного права

а откуда Брюллов и Венецианов выкупали Шевченко? (я не про футболиста)

тогда это одно государство было, с крепостными и всем вытекающим...

и царь у нас был общий :) по фамилии Романов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..а я за Жирика голосовал.

теж башорг:

Избратели Жириновского делятся на 2 категории:

те кто голосует за Владимира Вольфовича и те кто голосует за Жирика. Причем последних все больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...