Перейти до змісту

Президентские выборы в России


Shura

Рекомендовані повідомлення

а Россия сегодня Медведева выбирает B)

все-таки Путину надо отдать должное: он не внес изменений в Конституцию, чтобы избираться дальше. а ведь такое изменение поддержали бы россияне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

А навіщо? Щоб йому тим дорікали? Всеодно він у руля... сірий кардинал. Місце пркем*єра його влаштує, а при кращому розкладі через термін Путін-президент! Мєдвєдєв вдалий холоп.

Бережи нас Боже від таких політичних лідерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жирік скаже що то він мав стати, але не рожон не полізе, проти Путіна не попре. боїться.

Хоча при розклАді Медвєдєв - президент, а Путін Прем'єр... то все одно що й не мінялося нічого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соблюсти розклад для Путіна - не проблема.

Явка проблема (бо і так все ясно)

От і мутять "лотерейки"

39d22dffc784.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня много родственников и друзей в России живет, никто не жалуется на правительство, в отличии от нас. Там своя политика партии, и ни нам, ни кому другому свой нос совать не стоит, Путин собрал хорошую команду и подготовил себе приемника, и так бы сделал каждый на его месте.

Shura правильно сказал. Я тоже думаю что президентом будет Медведев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережи нас Боже від таких політичних лідерів

ИМХО, конечно, но абсолютно неправильное утверждение

такого лидера Украине и не хватает, который заставил бы уважать свою страну и пускай даже бояться.

у Украины есть свой потенциал, просто с нашими "ни рыба ни мясо" его не развить.

страна (которой руководит пока еще Путин) никому зад не лижет

поэтому наоборот, нам такой лидер нужен.

просто кого-то не устраивает Путин-Медведев, как лидер России. а нам такого же не помешало бы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. и ни нам, ни кому другому свой нос совать не стоит..

Ну як тобі сказати?  В мене, кприміром є сусід. В нього є страшна фізична сила, він до того-ж полюбляє бухнути, а ще тримає калаша під ліжком. А в цілому ти правий, яке нам

 до нього діло ?   :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як тобі сказати? В мене, кприміром є сусід. В нього є страшна фізична сила, він до того-ж полюбляє бухнути, а ще тримає калаша під ліжком. А в цілому ти правий, яке нам

до нього діло ? :sm128:

ты забыл добавить еще, что по крайней мере четверть населения твоей квартиры - родственники этого соседа...

с таким раскладом совет один:

на твоем месте, имея такого соседа, я бы поменьше вы_бывался...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець Путін,сильний і конкретний штришок.Дав там у Росії всім зрозуміти у кого вся влада,і ніхто його там не поносить як нашого "Фреді Крюгера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на твоем месте, имея такого соседа, я бы поменьше вы_бывался...

Каждому-свое, уважаемый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережи нас Боже від таких політичних лідерів

ИМХО, конечно, но абсолютно неправильное утверждение

такого лидера Украине и не хватает, который заставил бы уважать свою страну и пускай даже бояться.

у Украины есть свой потенциал, просто с нашими "ни рыба ни мясо" его не развить.

страна (которой руководит пока еще Путин) никому зад не лижет

поэтому наоборот, нам такой лидер нужен.

просто кого-то не устраивает Путин-Медведев, как лидер России. а нам такого же не помешало бы...

Shura, браво! +1. Очень аргументированно! :)

Мне еще бацька беларусский импонирует. Пусть диктатор, пусть со своими "тараканами в голове". Зато в Беларуси порядок. Довольно специфический, конечно, но порядок. И депутаты шарики по зданию парламента не развешивают, и на работу исправно ходят, в отличие от наших долбо*бов... :)

IMHO в отношении Украины понятие демократия = бардак. Я против такой демократии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, а шо на фотке с лотореей ни даты ни какой-никакой подписи нету? Ни названий никаких. Такую чушь набрать - 3 минуты делов...

..а я за Жирика голосовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаво, що Путін поздоровив Мєдвєда з перемогою вже після підрахунку 40% бюлетнів. З таким самим успіхом він міг поздоровити його ще до виборів :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медведев на данный момент набрал 64% голосов.

Поздравляем Россию с новым президентом!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент то новий,а влада таж.От Путін красавец мутить шо хоче і копоті дає там усім хто проти,та й народ не проти,підтримують.Не те що наші керовникі,в нас такого лідера ще довго не буде.Респект Володька.Путину +1 :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cильной рукі і царя-батюшкі вам хочеться?  Да майте терпіння і будьте хоть трошки, патріотами! Буде скоро і у нас свій... путін, в юбці і з віночком  :lol:

2 троцкист - "за шо купіл, за то і продаю" Не має в мене часу...листочки набирать. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам і не треба. нехай кожен з них знає, що не буде єдиним і неповторним. нехай не знають спокою один від одного ні вдень, ні вночі.допоки борються між собою приблизно рівні, у них немає сил і часу на монополізацію всього: влади, багатств, суспільної думки. і у них тим більше не дійдуть руки до мого приватного життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медведєв став президентом Росії

03.03.2008 11:18___ www.ПРАВДА.com.ua

Глава Центвиборчкому Росії Володимир Чуров оголосив Дмитра Медведєва переможцем президентських виборів у Росії.

"Дмитро Анатолійович Медведєв, який набрав понад 70% голосів стає безумовним лідером, переможцем цих виборів", - сказав Чуров на прес-конференції в понеділок у Торгово-промисловій палаті, передає РИА Новости.

Вибори президента пройшли 2 березня.

Медведєва на виборах підтримав Володимир Путін. Раніше Медведєв заявляв, що у випадку його перемоги, прем'єром стане Путін

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у них тим більше не дійдуть руки до мого приватного життя.

А можна подумати їм твоє приватне житя потрібне?

А прикольно було б якби все таки "Жирик" пройшов :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прикольно було б якби все таки "Жирик" пройшов :rolleyes:

Хочеш повторення бою під Крутами? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і у них тим більше не дійдуть руки до мого приватного життя.

А можна подумати їм твоє приватне житя потрібне?

коли інше уже під контролем, починається "шо читати, шо слухати, з ким дружити і т.д."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...