Перейти до змісту

Викрадено два дорогих велосипеда


Plum

Рекомендовані повідомлення

З сарая в дворі приватного будинку взломали пластикове вікно і викрали два велосипеда -- мій і жінки.

 

Перший велосипед:

 

cl0Cu.jpg

 

Рама RCZ Race 29 SL
Вилка Reba RL Dual Air
Перекидка передня Shimano SLX FD-M667
Перекидка задня Sram X9 Mediaum
Манетки Sram X7 Trigger
Гальма Shimano SLX
Рубашки Jagwire
Каретка Shimano SM-BB70
Шатуни Shimano XT M770
Зірки спереду Shimano XT 22T + Chinook 36Т (менша практично без пробігу, тільки замінив)
Касета Sram PG-980 11-32
Цеп Campagnolo Record C9 (практично без пробігу, тільки замінив)
Педалі Shimano XT PD-M780
Винос KCNC Fly Ride 100 mm
Кермо Ritchey Trail 2X 740 mm
Гріпси Ergon GS2-L
Глагол FSA CarbonPro
Сидіння SelleItalia Max SLR (трохи подерте ззаду)
Зажим глагола PRC SPK1
Ободи ZRT Arch EX 29er
Втулки Novatec D882SB
Шпиці Sapim Race 2.0-1.8-2.0
Ротори Shimano XT RT-76 (160 мм зад, 180 мм перед)
Покришки Continental TownRide (сліки)

Вело-комп'ютер Sigma ROX 6.0 -- безпровідний, з датчиком каденсу.

 

Велосипед унікальний, збирався повністю по частинках, багато комплектуючих було замовлено з-за кордону. Таких рам я більше не бачив ні в кого. Вилку можна впізнати по обдертому ричажку локаута і по зломаному в різьбі алюмінієвому болтику, яким мала кріпитись гідролінія гальм (зараз була закріплена простою стяжкою). Велосипед в чорно-білій гамі -- білі ободи, білі гріпси, білий зажим глагола.

 

 

 

Другий велосипед:

 

112927117352017866024761875953132n.jpg

 

Рама Cannondale 27.5
Вилка RoskShocks Tora
Перекидка передня Shimano SLX FD-M667
Перекидка задня Shimano XT Shadow
Манетки Shimano Alivio (модельний ряд 2015 року)
Гальма Shimano (гідравлічні)
Рубашки Jagwire жовто-зелені
Шатуни Shimano XT (стара модель)
Зірки спереду Shimano XT 22T + Chinook 36Т
Касета Shimano XT 11-34
Сидіння SelleItalia X2 Lady
Ротори Shimano (centrelock, по 160 мм зад/перед)
Покришки Schwalbe Semi Slick 26"
Дитяче сидіння
 
На перхніх трубах задніх пер другого велосипеда для захисту рами від дитячого крісла було наклеєно розрізаний повздовж чорний захист "під карбон", який зазвичай клеять для захисту рами від цепа. На рамі (на верхній трубі ближче до сидіння) наклеєчка "Rivelo". Ще одна особливість -- рама під колеса 27.5", але вилка і самі колеса -- 26".
 
 
Обидва велосипеди майже нові в практично ідеальному стані. Мій навіть після 11-денного велопоходу по Норвегії і двох перельотів літаком був практично без пошкоджень.
 
Всіх, хто буде мати хоч якусь інформацію про ці велосипеди, прошу НЕГАЙНО дзвонити 102 і/або мені 050-538-88-80
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи по наводці, бо в цю ж ніч побували ще в кількох сусідів. Залізли чезе забор з задньої межі, через територію сусідів (є сліди по свіжому сніжку). Звісно, в рукавичках (мороз на вулиці, да), тому ніяких відбитків не знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю!

От скоти, таким треба ... руки по самі локті.

 

Розмістіть оголошення ще на відомих барахолках, в Луцьку їх навряд чи продавати будуть (навіть по запчастинам) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, знайдеш злодіїв не забудь переламати в кількох місцях клешні, ненароком, чисто по доброті душевній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собака це добре. Он у Діфото байк стояв півтора метри від буди, де овчарка живе. Нічо, вивели. Смішно, але сумно.

Плам, а в сусідів теж байки потянули, чи все підряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідів не байки. Там взагалі неясно якось -- в одних хлам різний порозкидали, з мішків повиймали, в інших точно хтось лазив, але "ніби як пропала болгарка, але не впевнений, може десь ще знайдеться".


Собака це добре, але я схиляюсь до більш технологічних засобів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собака тепер не панацея. В мене колись з двору драбину металеву триметрову зперли. Буда собаки за півметра і ніхто нічого не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідів не байки. Там взагалі неясно якось -- в одних хлам різний порозкидали, з мішків повиймали, в інших точно хтось лазив, але "ніби як пропала болгарка, але не впевнений, може десь ще знайдеться".

 

Мо метою були якраз два вела, а сусідський розгардіяш - то так, для замилення?

Будинок зовні від сусідських відрізняється? Вели часто стояли в дворі на виду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипеди завжди стояли в сараї, з вулиці їх ніколи і ніяк не було видно. Хоча всі знали, що я з жінкою їздимо. Будинок дуже сильно відрізняється від всіх, які навколо. Побували ще в одному будинку який поруч і в одному який по діагоналі позаду, виходить на іншу вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написала в ФБ людина з сусідньої вулиці: "Ми живемо на сусідній вулиці від вас... Так у нас з вулиці вкрали літній плетений комплект з столиком, а вчора навіть вінок різдвяний з дверей зняли"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла таке https://biggggidea.com/project/717/

Може поможе

А, якщо вже десь була про це інфа, то сорі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, що є виродки, які не проти нажитись на неприємностях інших. Сьогодні мені дзвонили, пропонували викупити мої велосипеди за 5000 грн. Хотіли, щоб я поклав гроші на картку в терміналі. Підтвердити, що велосипеди в них, не змогли.

 

 

 

Якщо цей топік читають такі ж гади -- попереджаю, що я знаю дуже багато особливостей, по яких можу опізнати свої велосипеди. І багато питань можу задати, щоб підтвердити, що ми реально говоримо про мої велосипеди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


давай номер картки

немає. Вони хотіли, щоб я в "режимі онлайн" вводив номер в термінал. Я сказав, що жодних дій в терміналі, поки не переконаюсь, що велосипеди в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

шкода :(

мали б хоч номер картки підарасів

 

 

 

Не факт, що то саме ті - навіть прочитавши тут, на Борді, про цю прикрість - в когось моглі і промайнути думка про "заробіток". Так же, як і при згублених документах.

Для проби "згубіть" техпаспорт на ім'я Тпрутпрункєвічя Х.Й. - за день-два будете мати до 10-ти дзвінків з пропозицією повернути за невелику грошову винагороду.

таки підараси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода :(

мали б хоч номер картки підарасів

Не факт, що то саме ті - навіть прочитавши тут, на Борді, про цю прикрість - в когось моглі і промайнути думка про "заробіток". Так же, як і при згублених документах.
звичайно не крадії,

просто хотіли розвести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...