Перейти до змісту

Встановлення твердопаливного котла в приватному будинку в місті


Anders

Рекомендовані повідомлення

Мешкаю в багатоквартирному будинку поруч з яким знаходиться приватний будинок (на відстані близько 6-10м), власник якого встановив твердопаливного котла. Тепер: виходиш на вулицю - запах диму, відкриваєш вікно - запах диму, приносиш з вулиці висушений одяг після прання - запах диму. Котел працює цілодобово. І це ще зараз на вулиці плюсова температура. Уявляю собі, що буде в морози. Чи є якісь законні засоби впливу на власника приватного будинку? Тому що не дуже радує перспектива з жовтня по квітень дихати задимленим повітрям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оплати йому газове опалення :р

 

да всім на всіх пофіг,всі егоїсти, я опалюю тим,чим хочу/дешевше, а те,що з боку побудована багатоповерхівка - то проблеми влади, що дали дозволи одне одному мішати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обов'язково писати всяку фігню, тіпа розумний і дотепний ???

 

а по суті маю також такий же гемор в приватниму секторі. поруч у сусідньому будинку поселився "раціоналізатор", спалює не дрова, а будівельне сміття (старі фарбовані віконні рами, двері та інше лайно). штин навколо жахливий і димова завіса як туман навколо. і палить цей розумник цілий рік крім липня-серпня. треба встигнути провітрити приміщення і висушити випрану білизну поки "кочегар" не зайнявся "улюбленою справою". сусіди між собою обговорюють але трогати  г_вно не хочуть. на мої претензії відповідає, що тіпа "тобі лише одному не подобається, а мені отоплювати хату треба" (на підключення до газопроводу зажилив гроші) і особливо фіг йому що зараз зробиш (закони зараз не в моді, порішає/відкупиться). так що я прекрасно розумію ситуацію ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу вам так, на хвіст солі йому насиплете й пудрою притрусите.

Живу в приватному секторі так цілу минулу зиму один сусід палив відходи шкірвиробництва(де він їх набрав загадка але добре що вже закінчились) так це сморід не від ваших деревяних дверей, на кілометр може затягнути смогом як вітру нема, і всеодно ніхто нічого не міг йому зробити.

В Польші он теж вугіллям палять, сморід скрізь і нічого живуть в євросоюзі.

На крайняк в батьків своїх попитайте якщо не памятаєте, як вони за часів совка жили коли всі вугіллям палили і переймайте досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звикайте. Так як раніше вже ніколи не буде.
Можу лише потішити тим, що якщо буде палити лайно в котлі, то той котел не довго йому попрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звикайте. Так як раніше вже ніколи не буде.

Чесно кажучи так і думав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все то ще ті "економісти" - накупили твердопаливників за 6-8 тис. грн, і економлять по чорному.

 

Нормальний твердопаливний котел після виходу на робочу температуру(10-30хв.) по вихлопу вже не

відрізнити від газового, це стосується і вугільних. 

З видимим димом "вилітає" значна частина палива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


З видимим димом "вилітає" значна частина палива.
...і тепла, що немаловажно! )

Anders, нагугліть інфу про те, як правильно палити у твердопаливних котлах, роздрукуйте і підкиньте "коптильщику" - авось дійде. Дрова мають бути сухенькі, вилежані тощо, тоді  і котел буде служити довго і не буде коптити... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть багатоквартирний будинок кидає тінь на приватний. Тому щоб відомстити в приватному і встановили котел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...