Перейти до змісту

Допоможіть знайти злодія!


Хри

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!

Сьогодні вночі було пограбовано автомобіль, вкрадено цінних речей на велику суму, в тому числі фотоапарат Sony alpha 3500 kit black в сумці болотяного кольору, набір ключів в чорному кейсі з металевими застібками, в наборі не вистачало маленького воротка та однієї із головок, талони на дизельне паливо WOG та контролер тиску водяного насосу EP1.

Можливо комусь будуть пропонувати ці речі, будь ласка, повідомте за тел. 099-33-17-120 або напишіть у повідомлення. 

Може хтось бачитиме схожі речі у ломбардах, буду вдячна за будь-яку інформацію.

Гарну винагороду за інформацію, яка допоможе знайти грабіжника чи втрачене ОБІЦЯЮ!

фото надсилаю:

 

post-19944-0-81686800-1450474621_thumb.j

post-19944-0-18934300-1450474623_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка винагорода!? При можливості зачалити падлу!

На фісбук закиньте, хоча б сюди : https://www.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/?fref=ts

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте мене, звичайно, після бою кулаками не махають, але ж навіщо Ви залишаєте в машині такі цінні речі? Тим паче на ніч? Я в магазин іду і то всі фотоапарати, особисті речі забираю з собою... Бажаю Вам, щоб вкрадене знайшлося. Фотик особливо шкода....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і раз така тема, то, щоб не створювати з аналогічною назвою - вклинюсь...

Сьогодні близько 12ї ночі по вул.Марка Вовчка біля стіни спортмайданчика Фіміаму сильно побили та пограбували мого чоловіка. Вкрали гаманець - шкіряний, маленький, чорний. Можливо хтось побачить - там документи, які хотілося б повернути. Мій тел О5О 67З7ООЗ


І ще: ВЕЛИКА ДЯКА хлопцеві, який допомагав мені "ловити" швидку допомогу. Навіть його імені не запитала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

     Звіріємо!!!... З такими "темпами" скоро на вулицю страшно вийти буде.  Мої найщиріші співчуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

     Звіріємо!!!... З такими "темпами" скоро на вулицю страшно вийти буде.  Мої найщиріші співчуття.

 

http://board.lutsk.ua/topic/153720-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%97/#entry1053020703

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поліція де та яка на джипах має патрулювати. Нічого не міняється... Дуже шкода потерпілих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.00 тільки приступає до роботи, того ніхто незнає. Зате вкурсі що на джипах і "всьо пропало"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поліція де та яка на джипах має патрулювати. Нічого не міняється... Дуже шкода потерпілих.

поліція не панацея -  по всіх закутках міста не зможе бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

     Звіріємо!!!... З такими "темпами" скоро на вулицю страшно вийти буде.  

 

http://board.lutsk.ua

 

Якщо посеред вулиці зненацька дають ззаду по голові, щоб пограбувати, то тут і зброя, не факт, що допоможе.

 

Так і було... Та ще й троє на одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо посеред вулиці зненацька дають ззаду по голові, щоб пограбувати, то тут і зброя, не факт, що допоможе.

 

 

зброя би допомогла перехожим відбитись/відлякати нападників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

     Звіріємо!!!... З такими "темпами" скоро на вулицю страшно вийти буде.  Мої найщиріші співчуття.

 

http://board.lutsk.ua/topic/153720-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%97/#entry1053020703

 

http://board.lutsk.ua/topic/176876-україна-самокритика/?p=1053443980

 

І якщо це була б не травматична зброя, а нарізна? А замість фонарів - люди? Не для нашого суспільства та зброя...з нашим то вихованням і менталітетом. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я добавлю, сьогодні вночі в мого кума варварськи видерли магнітолу з машини. Район Авангарда, по вулиці Коновальця

Варварськи тому що повідрізали всі фішки, видерли антену, та ще й круцялку гучності відламали. То ж якщо хтось буде пропонувати магнітолу kenwood з відломаною круцялкою, прошу дуже повідомити. Звичайно ж за окреме дякую

Шкода що навіть місяць часу не поїздив з нею, недавно подарували

post-19351-0-73909000-1450533948_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

І якщо це була б не травматична зброя, а нарізна? А замість фонарів - люди? Не для нашого суспільства та зброя...з нашим то вихованням і менталітетом. ІМХО.

 

а в нас агресивний менталітет? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

І якщо це була б не травматична зброя, а нарізна? А замість фонарів - люди? Не для нашого суспільства та зброя...з нашим то вихованням і менталітетом. ІМХО.

 

а в нас агресивний менталітет? 

 

  Як на мене особисто,то в нас пофігіїстичний менталітет. Я не вірю в те що описані тут випадки,а також дуже багато інших,то було вперше в житті в того хто то зробив. Шось недобропорядне робилося і раніше. І, я думаю, були "свідки" хто бачив ті погані вчинки. Бачив і мовчав. От тут і виховання і наш загальнонаціональний менталітет. Одним реченням "моя хата з краю... "  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...а/?p=1053443980 І якщо це була б не травматична зброя, а нарізна? А замість фонарів - люди? Не для нашого суспільства та зброя...з нашим то вихованням і менталітетом. ІМХО

Впевнений що зброї в нього нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Впевнений що зброї в нього нема?
Сам хоч зрозумів, що спитав? Де я писав, що в нього зброї нема? І якої саме зброї нема? Я написав, що прочитав у повідомленні, а саме - по данным патрульных, сотрудник Генпрокуратуры устроил стрельбу из травматического оружия по фонарям. Чи є в нього інший вид зброї - мені це не відомо і я ніде не ствержував, що в нього нема зброї, відмінної від травматичної. Якщо ти взагалі про це.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте,що багото приїзжих.....гастолерів. Да і народ в нас став бацдужіший до чужої біди,пройде,подивиться і піде далі...

Будьте обережні,скоро свята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як АП теми ТСра

 

по вул.Марка Вовчка біля стіни спортмайданчика Фіміаму сильно побили та пограбували мого чоловіка

Є позитив. Видно жильці прилеглих будинків, до яких приходили з питаннями міліціонери, витребували: з обох сторін від місця злочину нарешті за багато років знову світять ліхтарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас уже не спокійний менталітет, люди стали гірші, і все криміналізувалося суспільство, міліції немає , даї(нова поліція на виклики по пів часа а то і більше їде і не знає як оформлювати дтп),  і шо найголовніше наскільки виросло кидалово в країні за останні 2 роки, кидають кругом і щохвилини, сландо стало сайтом для кидал, фірми кидають, підприємці кидають, всі почали масово красти гроші де тільки можна і займатися кідаловом бо тяжче стало жити, + повна безнаказаність,що кожен день кидають людей на десятки тисяч гривень і обкрадають а міліція нуль реакції, бо приват банк криміналізована структура для відмивання злочинних грошей і усі в долі там!. По приваті в день злочинних оборудок на мільйон гривень це як мінімум робиться.  Колись хоть трохи порядок тримали мєнти навіть і корумповані вони були, а зараз повний бєзпридєл, люди почуствували безнаказанность і все масово починає криміналізовуватися і перетворюватися у бандитські і шахрайські схеми ведення як бізнесу так і інших справ.   

оце то намішав все в кучу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кум розказував, що у них біля будинку (за податковою між "Сіті Парком" і вул. Клима Савура) постійно кражі з машин.

Кум розказував, що у них біля будинку (за податковою між "Сіті Парком" і вул. Клима Савура) постійно кражі з машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

талони на дизельне паливо WOG

Якщо маєте інформацію по талонам, написана заява в поліцію. Можливо вдасться відстежити отоварку талонів а по ній вийти на грабіжника.

Така процедура допомагала іншим, не один раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...