Перейти до змісту

Как остановить беспредел модераторов?


alex1973

Нужна ли нам тема для рецензий на действия модераторов  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

... вместо того, чтоб просто нажать одну кнопку для переноса темы или в флейм, или в нужный раздел к примеру.

и так 10раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Oushen

це окремо один випадок.

А якщо брат загалом - все справедливо.

Якщо взяти цей випадок - то можливо Плам і трошки погарячкував (можливо) а можливо і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо брат загалом - все справедливо.

в предчувствии что ща будут писать вроде "нет, кнопку нажать не сложно, РО и баня - это чтоб другим не повадно было"

так вот сразу дам ответ, ДРУГИМ ПЛЕВАТЬ! мало того, они даже и не узнают, просто одному юзеру РО, тема закрыта и будет потихоньку сползать вниз и кануть. Но юзеры все снова и снова прибывать, и знать не знаю что там где-то кому-то дали за что-то РО.

Мой вариант: не парить людям моск из-за таких мелочей, или если хочется потешить свое ЭГО модерской властью, а просто нажать 2 кнопки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаючи вищенаведене, пропоную створити тему "Книга скарг і похвал на дії модераторів"

Де виключно постити враження простих форумчан від дій наших модераторів з забороною обговорення (флейму).

І щоб не повадно було флеймити пришпілити цю тему в розділі "Про форум..."

Думаю нікому з модераторів не буде приємно читати про себе тільки погане і це буде сприяти збалансованості

влади між модераторами і народом.

P.S.

Незнаю чому, але записи в реальні книги скарг справляють враження на працівників закладів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому, але записи в реальні книги скарг справляють враження на працівників закладів...

Почитай но про права та обв'язки продавців та покупців. (Захист прав споживача).

Там чітко вказано - що на скаргу НЕОБХІДНО відреагувати протягом сказаного терміну (не більше 3-х днів).

Якщо цього не буде зроблено, то споживач вправі звернутися до Спілки прав захисту споживачів із відповідною скаргою.

Про що й говорив тобі - пишеш в приват адміну, і він (якщо не зобов'язаний, то принаймні вправі )такі спірні питання розрулити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто пам'ятає Фідо-Нет? Там за помилку одного поінта від конференції відключалась ціла нода, і десятки поінтів сиділи і смоктали лапу, поки бан не знімуть. І до того ж там виправити свою помилку було набагато складніше, ніж зараз в форумах, тому що все спілкування відбувалось в режимі оф-лайну. Оце біла відповідальність! Там боялись помилитись, бо було що втрачати. А тут звикли -- "ай, де вже написав, модератор виправить, а якщо ні то мудаком назву", або взагалі "та, форумів багато, тут нагаджу і забанять, то піду на інший форум".

Я взагалі за те щоб ввести глобальні блек-лісти і банити на всіх форумах одночасно :)

P.S. Я є давнім і активним учасником доброго десятка форумів, і тільки на одному з них я є модератором і VIP-користувачем. Але ні на одному форумі в мене не було бана за всю мою "форумну практику". В першу чергу тому що мені не лінь прочитати правила, а в другу тому, що в мене лишилось почуття відповідальності за написане ще з часів Фідо. Тому і всім раджу -- десять разів прочитай написане, перш ніж запостити це на форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто пам'ятає Фідо-Нет? Там за помилку одного поінта від конференції відключалась ціла нода, і десятки поінтів сиділи і смоктали лапу, поки бан не знімуть.

ну імхо не бан, а те ж РО...

зате в фідо була робоча і дієва система комплейнів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную створити тему "Книга скарг і похвал на дії модераторів"
Хоч один з вас коли-небуть сказав "ДЯКУЮ" модератору за виправлені в пості помилки, за правильно названу чи перенесену в потрібний розділ тему, чи просто так бо модератор для вас старається? Всі або гонять на модераторів, або клянчать "ну розбань мене, я буду хорошим". За весь час поки я є модератором на цьому форумі, один тільки Zheny@ мені подякував (я навіть па'ятаю за що -- за об'єднання топіків про моддинг). А між іншим я трачу дуже багато свого вільного часу на те щоб розрулювати всі косяки на форумі, змушений читати всі топіки, які часто абсолютно не цікаві для мене і т.д.

Так що, якщо не подобаються мої дії як мУдератора -- створюйте голосувалку і обирайте нового, особисто я не втрачу абсолютно нічого. А ви?

ну імхо не бан, а те ж РО...
alex1973 якраз РО і отримав. Так що хай скаже дякую що не бан, а не розвозить соплі щоб його пожаліли, бідненького.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя по времени редактирования первого сообщения топикстартером - не он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміністрація завжди чинить правильно і відповідно до правил, на крайняк переписують правила... і це правильно!

користувач повинен задуматись над тим шо пише і чи потріьно це писати...

хоча в деяких випадках деякі модератори діють зовсім не так як би потрібно, ну чи не так якби я вчинив в аналогічній ситуації. думаю більшість би вчинила інакше в деяких конкретних місцях.

чисто імхо, оскарженню і обговоренню не підлягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю адміністраторів (творителів) Нашого Форуму!!!

Якщо користувачам на стільки важливий постійний доступ до форуму - значить він популярний.

І, часто, просто життєво необхідний.

Аби це не переросло в форумну залежність!!! :)

Профілактика обмеження доступу, в такому випадку, вважаю правильним...

А от щодо мого особистого коментування по основному питанню Топіка - я не мав ні РО, ні банів.

Якщо колись отримаю - переживу. Хоча вихід знайти завжди можна .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну імхо не бан, а те ж РО...
alex1973 якраз РО і отримав. Так що хай скаже дякую що не бан, а не розвозить соплі щоб його пожаліли, бідненького.

Значить так, хочу розставити крапки над і. Дякую тобі Plum не скажу, тому, що вчасно виправлена помилка не є такою страшною

і міра покарання яку ти вибрав на свій власний розсуд мені здається несправедливою. Але на твій флейм в розділі куплю/продам

на тему хто з ким спить - вважаю образливим. Причому він для тебе залишився безнаказаним, а я б дав тобі бан на днів так 5, щоб

ти також добре подумав перед тим як писати всяку х-ню (йому здається)

Мені теж здається, що Shura переживає за твій зад, коли пише "Неповіриш, перший раз прочитав "НЕ ПОРВІТЕ"....

І чому він так за нього переживає... Але я свої здогадки залишив при собі, бо такі як ти і Shura швидко нагородили б мене РО

А хто накаже тебе?

P.S.

Листи про цей випадок були надіслані і модераторам і адмінам - результат ноль. Рука-руку миє...

Я жду вибачень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ванус например убивает _все_ мои сообщения в политике. и думаю не только мои.

у него извращенное понимание оффтопика. оффтопик это все что не он :)

комментов даже никаких не присылает.

думаю поделать тут ничего нельзя кроме как его переизбрать. только кому нафиг надо

то модерирование ? :) Так что пусть модерит :) И ты алекс успокойся. Разве тебе не пофиг ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ванус например убивает _все_ мои сообщения в политике. и думаю не только мои.

у него извращенное понимание оффтопика. оффтопик это все что не он :)

комментов даже никаких не присылает.

думаю поделать тут ничего нельзя кроме как его переизбрать. только кому нафиг надо

то модерирование ? :) Так что пусть модерит :) И ты алекс успокойся. Разве тебе не пофиг ? :)

Я не предлагаю переизбирать кого-либо из модераторов и темболее не мечу на их место.

У меня и своих забот хватает. И ты совершенно прав в том что мне пофиг самодуры но пока они не трогают меня.

А меня задевает тот момент что здесь не все равны не только в правах но и в обязанностях придерживаться

определенных правил общения. И я против того, что мне кто-либо будет мешать общаться с другими, учитывая то

что это мешает не собеседникам, а кому-то, кто возомнил себя безнаказанным минибогом...

Я согласен что власть (пусть даже над кнопкой РО или бан) для некоторых непосильная ноша и она

вызывает в них все скрытые низменные комплексы. Например будучи на работе подчиненным и целый день

выслушывая упреки других потом на форуме отжаться на таких же как ты на работе...

Я за то чтобы правила были действительно ДЛЯ ВСЕХ. И создание подобного топика даст простым людям

хоть как-то влиять на безнаказанность некоторых модераторов.

А так работа которую Модераторы на себя возложили достаточно хлопотна и не приносит ничего кроме забот,

но их никто не заставлял, назвался грибом лезь в кошолку и будь человеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную створити тему "Книга скарг і похвал на дії модераторів"
Хоч один з вас коли-небуть сказав "ДЯКУЮ" модератору за виправлені в пості помилки, за правильно названу чи перенесену в потрібний розділ тему, чи просто так бо модератор для вас старається? Всі або гонять на модераторів, або клянчать "ну розбань мене, я буду хорошим". За весь час поки я є модератором на цьому форумі, один тільки Zheny@ мені подякував (я навіть па'ятаю за що -- за об'єднання топіків про моддинг). А між іншим я трачу дуже багато свого вільного часу на те щоб розрулювати всі косяки на форумі, змушений читати всі топіки, які часто абсолютно не цікаві для мене і т.д.

Так що, якщо не подобаються мої дії як мУдератора -- створюйте голосувалку і обирайте нового, особисто я не втрачу абсолютно нічого. А ви?

ну імхо не бан, а те ж РО...
alex1973 якраз РО і отримав. Так що хай скаже дякую що не бан, а не розвозить соплі щоб його пожаліли, бідненького.

Plum! глянь ось сюди - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18132

І ще в репутації сказав: "Дякую ! ! !"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Например будучи на работе подчиненным и целый день

выслушывая упреки других потом на форуме отжаться на таких же как ты на работе...

я комерційний директор і співвласник досить успішної фірми і ніяких дорікань цілими днями не вислуховую. Навпаки, сам маю кому дорікнути в робочих ситуаціях. А якщо тебе так бісить твоя безпорадність, то я тут тобі не помічник і не порадник.

Не подобається моє рішення і не згідний з ним? Хочеш компенсації чи вибачень? То подай на мене в суд!

Що стосується того хто з ким спить. Ще раз наголошую -- я впевнений і переконаний, що під ніками alex1973 і SANYOO писала одна і та ж особа (на ім'я Олександр). І пишучи що користувачі alex1973 і SANYOO сплять разом я мав на увазі якраз те, що це одна і та ж особа в двох особистостях. А якщо в когось є якісь "пунктики" нарахунок цього, то ти сам писав -- на злодієві шапка горить.

Далі, що стосується "низменные комплексы". Схоже що це якраз про тебе -- то в якісь афери влізеш і остаєшся ні з чим, то "народний суд" починаєш бо тебе бач образили. Нема чим зайнятись більше? Піди попрацюй, кажуть фізична праця врівноважує.

Для мене ця тема закрита і більше моїх постів тут не буде.

Plum! глянь ось сюди - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18132

І ще в репутації сказав: "Дякую ! ! !"

Це подяка за мою пораду як рядового користувача форуму. До роботи модератора, про яку ми зараз говоримо, це не має ніякого відношення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнений і переконаний, що під ніками alex1973 і SANYOO писала одна і та ж особа (на ім'я Олександр).

в чем и я уверен.

что следует не только по IP адресам, с которых были написаны сообщения, но и:

SANYOO продает "свои" телефоны. в том числе и Nokia6300. в соседней ветке SANYOO утверждает, что ее начальник проапгрейдился с 6300 до 6500.

ноутбук вообще не имел определенного хозяина. SANYOO "помогала продавать" начальнику. alex1973 говорит уже здесь, что она продавала свой ноутбук.

кроме того, есть такая вещь, как психолингвистический анализ.

поэтому жалобы от alex1973 и SANYOO не имели под собой никакого обоснования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут модератора хороші ще! Нема чого з жиру біситись, так сказать! Мене тоже банили, заслужив :) Даже Warning 3%. Не треба нити! Краще подумай в чому твоя помилка, а не звинуваючий зразу модератора! Тим більше ти не малюк, шоб просити поблажку. Тут дорослі дяді :g27: Просто будь уважнішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнений і переконаний, що під ніками alex1973 і SANYOO писала одна і та ж особа (на ім'я Олександр).

в чем и я уверен.

что следует не только по IP адресам, с которых были написаны сообщения, но и:

SANYOO продает "свои" телефоны. в том числе и Nokia6300. в соседней ветке SANYOO утверждает, что ее начальник проапгрейдился с 6300 до 6500.

ноутбук вообще не имел определенного хозяина. SANYOO "помогала продавать" начальнику. alex1973 говорит уже здесь, что она продавала свой ноутбук.

кроме того, есть такая вещь, как психолингвистический анализ.

поэтому жалобы от alex1973 и SANYOO не имели под собой никакого обоснования.

Почему мы обсуждаем, кто и чьи телефоны продает? Я был в РО и не мог писать на форум, Sanyoo не имела никаких ограничений.

КТО ДАЛ МОДЕРУ право ее оскорблять? Или гдето написало - если человек продает не свои вещи то его можно поносить почем зря?

ОСНОВАНИЯ ДЛЯ ЖАЛОБ - ХАМСТВО И ОСКОРБИТЕЛЬНЫЕ ОБВИНЕНИЯ Plum`a. - не об этом написано в правилах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Например будучи на работе подчиненным и целый день

выслушывая упреки других потом на форуме отжаться на таких же как ты на работе...

Ти, ні про кого нічого не знаєш, і робиш поспішні виводи.. скажи ти мені це в обличчя десь не на форумі - отримав би по писку!!!

І крім того я людина злопам*ятна і згадав би обі всі образливі пости.. навіть не в мою адресу! (спробуй лише сказати що я заздрю твому фінансовому становищу - і матимеш ворога на все життя! я тобі - СПІВЧУВАЮ :) тому що мені не доводиться ні перед ким вийожуватися стосовносвого статусу.. а твоя "фінансова незалежність"- вже дістала всіх..

Врешті решт - будь мужиком перестань скиглити!!! противно вже ..

quod licet jovi - non licet bovi

Це стосовно модератора і користувача.. (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хороший форум і я задоволений діями модератора. В даній ситуації Plum поступив правильно. Можливо, термін покарання в 10 діб РО й трохи зажорстокий, вистачило б і 3 дні РО.

Поведінку alex1973 вважаю некоректною. Виходячи з розвитку конфлікту можна було б взагалі забанити такого учасника.

alex1973 ‎(15.02.2008 19:30):

егеж. добре в якості подяки, хочу повідомити тебе, що маю покупця на твій N95 8Gb (мав необережність прорекламувати) Він хоче проапгрейдити свій старий N95. В магазині йому запропонували такий як в тебе за 900$, твоя ціна краща, але почекаємо закінчення РО...

Дії модераторів не обговорюються. Тим більше, не варто шантажувати модераторів. Якщо є якісь спірні моменти, то це варто вирішувати через ПП, а не виносити на форум. Я сам мав нагоду спілкування з Plum. Був ризик попасти в немилість. Висловив свої зауваження щодо Правил. Вони стосувалися не змісту Правил, а правопису. Завдяки вмілим діям модератора конфлікт був вичерпаний. Як наслідок - заропив перший "плюсик" в репутації, на що не сподівався. Було приємно.

Загалом, Plum'у респект. Заслужена повага.

alex1973 - одумайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...