Перейти до змісту

Стипендія


Maggot

Рекомендовані повідомлення

Мало того, що нам у бухгалетрії сказали, що вона буде як і раніше 159.6 так її ще до цього часу не примудрились перевести на картки.

Отже виникає два питання:

1 Чому при тому, що обіцяли і врешті-решт зробили указ давати від 300 грн, мені в січні на картку прийшло 159.6 і (не можу стверджувати, сам не чув) по волинському радіо прозвучала обіцянка, що недоплачене прийде як і має бути ближче до середини лютого так і не прийшло?

2 Картку отримав в січні, прийшла лише одна стипендія. Чому так виходить, що стипендія мала б з'являтися на картках 24 чи 25 числа щомісяця, а сьогодні ще ні духу? Але факт є фактом, біля банкомата в ЛДТУ цензурних слів ще не чув сьогодні.

Можливо, в цифрах я не правий, тому поправте. Поділіться досвідом і в кого як з грошовою винагородою за те, що ви відвідуєте пари і успішно здаєте екзамени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 194
  • Створено
  • Остання відповідь

Мої одногрупники сьогодні заходили питалися в бугалтерію. Їм сказали що стипендія має бути напротяці 3-4 днів. А якого розміру нажаль незнаю. А про доплату одні чутки ходять і нічого конкретного невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, ліцеїсти не хуліганьте :0095:

2 теми за 16 хвилин, припикло?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18975

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без відповідного розпорядження ніхто не має права і тим більше тобі не видасть більше...

інструкція з відповідного міністерства в вищі навчальні заклади Волині (не знаю як по Україні) має прийти на цьому тижні, але звязку з бардаком шо робиться в Київі може затянутись.. а без відповідної інструкції виплачують по старій, тобто тіж 159,60 закладених в бюджет2007.

ти більше ще в січні казали, що доплата буде в кінці лютого-початку березня..

просто бухгалтерія ЛДТУ вирішили не морочити голову і не роботи по 2 транзити (стипендія, доплата), а виплатити все зразу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

стипендія поки по 300, ті, хто здали літню сесію на стипендію получать у серпні і вересні по 313,49, далі має бути вище 500, але це тільки обіцянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Яке щастя, що я скоро закінчую...

У Табачника предлагают отменить стипендии

28 февраля 2011 | 12:02

Члены Всеукраинского студенческого совета в субботу согласились с предложением Минобразования выплачивать стипендию лишь студентам-льготникам, а также в виде академического поощрения, пишет "Коммерсант-Украина".

ХХII коллегия Всеукраинского студенческого совета при Минобразования проходила в Киеве 25-26 февраля. В ней участвовали первый заместитель министра образования Евгений Сулима, ректор Киевского национального университета имени Тараса Шевченко Леонид Губернский, а также около 50 лидеров студенческого самоуправления из всех регионов Украины.

В начале заседания Евгений Сулима предложил обсудить вопрос выплат стипендий. "Считаю нецелесообразными разговоры о повышении стипендии. Сначала нужно определиться, что такое стипендия: социальная выплата всем студентам или мотивация лучших студентов, как в вузах Европы", – сказал он.

Сулиму поддержал председатель Молодежного независимого профсоюза Антон Дмитриев. "Уважаемые студенты, а почему государство вообще должно платить стипендии в условиях кризиса? Давайте снизим стипендии и пересмотрим учебные планы, чтобы дать возможность студентам самим работать!", – предложил он. Из всех присутствующих против выступил только студент второго курса магистратуры КНУ Александр Шабелюк: "Студент не должен работать, а должен учиться, а государству следует обеспечить ему для этого все условия".

"Но вы же не возражаете, чтобы государство поддерживало одаренную молодежь?", – спросил Евгений Сулима и, не дождавшись ответа, предложил выплачивать стипендию лишь льготникам, например студентам из малообеспеченных семей, а также в качестве поощрения за научные достижения. Сулима призвал студентов вносить конструктивные предложения по механизму расчета стипендий и рекомендовал направлять их либо в МОН, либо ректорам вузов.

В студенческом профсоюзе "Прямое действие", члены которого не входят в ВСС и не были приглашены на заседание, коллегию назвали "имитацией общественного обсуждения". "Всеукраинский студенческий совет лоялен ко власти. Его участники не противятся инициативам министерства сократить госзаказ, классифицировать вузы по количеству студентов и увеличить стоимость контрактного обучения",– пояснил активист "Прямого действия", студент КНУ Иван Шматко.

Как сообщалось, Министерство образования и науки инициировало разграничение уровня стипендий в зависимости от успеваемости студентов в августе 2010 года.

p.s. Чекаю на раду депутатських профсоюзів, які відмовляться від зарплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема слів... Заберуть стипендію - я заб*ю на навчання першим ділом

Скажи, будь ласка, а ти поступав для того, щоб отримати освіту чи стипендію? Потрібні гроші, а не освіта, іди працюй.

Я проти того, щоб цілі групи студентів-бюджетників на окремих факультетах отримували стипендію, бо дехто іде вчитися саме для цього - мати чим зайнятися протягом 5 років. Середній бал - 4 і маєш стипендію. От і виходить, що держава платить за навчання людей, яким по великому рахунку потрібен папірець, а не знання.

Я за те, щоб платили найкращим студентам, а не всім підряд. Припустимо, є в групі 20 державників з 30, 10 з них вчаться на 5, а решта на 3 і 4, і через раз за рахунок "платних" п"ятірок витягують на стипендію. Та краще за ці гроші підвищити стипендію тим, хто дійсно цього заслуговує, або викладачам, щоб вони не були зацікавлені в хабарях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви спробуйте повчитися хоча б на 4,0. А якщо мої батьки просто не здатні платити за навчання і живу я тільки за стипендію ні копійки більше не маю, то що мені йти збирати пляшки на вулицю чи розгружати вагони, бо я не можу вчитись в університеті, і буде професійний вантажник зі знаннями математики і програмування, які нікому не треба. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви спробуйте повчитися хоча б на 4,0. А якщо мої батьки просто не здатні платити за навчання і живу я тільки за стипендію ні копійки більше не маю, то що мені йти збирати пляшки на вулицю чи розгружати вагони, бо я не можу вчитись в університеті, і буде професійний вантажник зі знаннями математики і програмування, які нікому не треба. ???

Я вже своє відучила і прекрасно вдавалося вчитися навіть на 5, а не на 4.

Якщо твої батьки не здатні платити за навчання, то ти повинен робити все, щоб мати добрі знання, і відповідно, стипендію, або іти працювати. Чесно, хіба не так?

То виходить, якщо ти не можеш вчитися і не хочеш збирати пляшки чи щось вантажити, то держава має про тебе піклуватися? :). Просто так з неба нічого не падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, але з нашою системою і порядками в деяких університетах

тим, хто дійсно цього заслуговує

може інколи дорівнювати "тим, хто вміє випрошувати оцінки" або "тим, кому треба поставити вищий бал"

протягом 5 років навчання в одному з вузів міста одногрупники завжди бігали до мене за порадами по навчанню, але на кожній сесії я мала одну "четвірку", інколи аргументовану абсолютно дивними фактами. ну і диплом червоний не дістався, бо одна викладачка поставила 89, а не 90 балів :rolleyes:

Налетіли на студентів, наче інших проблем мало...таке собі відведення уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, але з нашою системою і порядками в деяких університетах

тим, хто дійсно цього заслуговує

може інколи дорівнювати "тим, хто вміє випрошувати оцінки" або "тим, кому треба поставити вищий бал"

протягом 5 років навчання в одному з вузів міста одногрупники завжди бігали до мене за порадами по навчанню, але на кожній сесії я мала одну "четвірку", інколи аргументовану абсолютно дивними фактами. ну і диплом червоний не дістався, бо одна викладачка поставила 89, а не 90 балів :rolleyes:

Налетіли на студентів, наче інших проблем мало...таке собі відведення уваги...

Згідна, тут треба реформувати цілу систему.

Я, як платник 4 роки вчилась на відмінно, і мала лише смішну знижку за навчання, а деякі друшляки-державники могли дозволити собі здавати сесію на 3,4,5 або 4,4,3,5 і мати стипендію. Питається, хіба це справедливо?

FOX92, бачиш, не платили мені нічого, але я і не забила на навчання. І теж багато казав: нащо воно тобі, нічого ж не змінить. Змінило, хоч і на один рік, але на державне перевели.

Тому задумка непогана, тільки треба все добре продумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 talja Добре давайте візьмемо в розгляд те що вчитися в КНУ і ВНУ трішки різні речі. І 5 заробити в КНУ не так легко (САМЕ ЗАРОБИТИ). Я сам вчусь на 4,0-4,5 і це не є показником того, що я знаю свою професію гірше ніж дехто хто має 5,0. Виходить так, що я можу вчитись на 5,0 в ВНУ і не напрягатись і нічого толково не знати і мати стипендію, і можу вчитись в КНУ на 4,5 знати свою професію і не мати стипендію. І ЦЕ СПРАВЕДЛИВО. По якому критерію орзділили студентів на тих, що вчаться і не вчаться????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 talja Добре давайте візьмемо в розгляд те що вчитися в КНУ і ВНУ трішки різні речі. І 5 заробити в КНУ не так легко (САМЕ ЗАРОБИТИ). Я сам вчусь на 4,0-4,5 і це не є показником того, що я знаю свою професію гірше ніж дехто хто має 5,0. Виходить так, що я можу вчитись на 5,0 в ВНУ і не напрягатись і нічого толково не знати і мати стипендію, і можу вчитись в КНУ на 4,5 знати свою професію і не мати стипендію. І ЦЕ СПРАВЕДЛИВО. По якому критерію орзділили студентів на тих, що вчаться і не вчаться????????

Ти перебільшуєш значущість вузу у рівні освіти. Можна і в приватному вузі отримати знання, якщо мати бажання. І вже не від одного професора чула, що рівень освіти багатьох випусників на периферії набагато вищий, ніж тих самих столичних.

Так як і перебільшуєш суб"єктивний фактор в отриманні оцінок. Зі свого досвіду скажу, що найбільше незадоволених оцінками і викладачами у нас в групі були саме ті студенти, які любили халтурити.

Ну можна один раз одному викладачу не сподобатися, цього не вгадаєш ніколи, але казати, що абсолютна більшість несправедливо оцінює, то вже якось на параною схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вважаю, що рівні освіти в таких вузах як ВНУ НЛТУ та КНУ однакові. І скажу навіть більше я в цьому впевнений!!!Я не кажу, що в ВНУ студенти "дурніші" але навантаження на студентів і вимоги різні. Я з своїм 4,5 в КНУ можу мати 5,0 в ВНУ, ось в чому справа. В ВНУ в мене є стипендія, а в КНУ нема, і чому я маю страждати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вважаю, що рівні освіти в таких вузах як ВНУ НЛТУ та КНУ однакові. І скажу навіть більше я в цьому впевнений!!!Я не кажу, що в ВНУ студенти "дурніші" але навантаження на студентів і вимоги різні. Я з своїм 4,5 в КНУ можу мати 5,0 в ВНУ, ось в чому справа. В ВНУ в мене є стипендія, а в КНУ нема, і чому я маю страждати???

Навантаження і вимоги можуть різнитися навіть по факультетах в межах одного університету.

Я не зрозуміла, то ти і у ВНУ вчишся, і в КНУ? :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вводити таку систему то потрібно кардинально міняти навчальний план, тобто вимоги до відвідувань пар, форм здач і перездач. А то обов'язковість відвідування всіх пар і відміна стипендії якось не сумісні. Тому що сидіти 4-5 років на шиї батьків не правильно.

Одне радує що я в цьому році отримую бакалавра, і якщо введуть таке то буде вже дуже добре думати чи йти на спеціаліста :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то обов'язковість відвідування всіх пар і відміна стипендії якось не сумісні. Тому що сидіти 4-5 років на шиї батьків не правильно.

Ну так з 4 курсу без проблем можна взяти вільне відвідування.

Викладачі на старших курсах лояльно ставляться до працюючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...