Перейти до змісту

Стипендія


Maggot

Рекомендовані повідомлення

Ну так з 4 курсу без проблем можна взяти вільне відвідування.

Викладачі на старших курсах лояльно ставляться до працюючих.

Тут Ви не зовсім праві. Державникам не дуже хочуть давати вільне відвідування, аргументуючи за Вас платить держава і Ви можете отримувати стипендію. Вільне відвідування включає в себе тільки лекції, практичні все рівно обов'язкові для відвідування, тобто на повний робочий день не підеш. А перші 3 курси що робити? Просити в батьків на маршрутку і дрібні витрати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 194
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну так з 4 курсу без проблем можна взяти вільне відвідування.

Викладачі на старших курсах лояльно ставляться до працюючих.

Тут Ви не зовсім праві. Державникам не дуже хочуть давати вільне відвідування, аргументуючи за Вас платить держава і Ви можете отримувати стипендію. Вільне відвідування включає в себе тільки лекції, практичні все рівно обов'язкові для відвідування, тобто на повний робочий день не підеш. А перші 3 курси що робити? Просити в батьків на маршрутку і дрібні витрати??

Можна поцікавитися в якому вузі державниками відмовляють? У ВНУ, коли я вчилась, на 5 курсі з 25 чоловік у групі лише в однієї не було роботи, решта (24 людини !) отримали вільне без проблем.

П.С. Відмову найчастіше аргументують поганими оцінками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зрозуміла, то ти і у ВНУ вчишся, і в КНУ? :).

Я вчусь в КНУ, але маю друзів в ВНУ, які вчаться на схожих спеціальностях. Я проти таких реформ. І надіюсь, що такого не зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поцікавитися в якому вузі державниками відмовляють? У ВНУ, коли я вчилась, на 5 курсі з 25 чоловік у групі лише в однієї не було роботи, решта (24 людини !) отримали вільне без проблем.

П.С. Відмову найчастіше аргументують поганими оцінками

На 5ому курсі згоден, такої проблеми вже немає. А перші 4 курси? Просто склалося враження, що в Вас залишилися на державників-халтурщиків образа, що Ви так підтримуєте зовсім необдуманий можливий крок, саме необдуманий на даному етапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поцікавитися в якому вузі державниками відмовляють? У ВНУ, коли я вчилась, на 5 курсі з 25 чоловік у групі лише в однієї не було роботи, решта (24 людини !) отримали вільне без проблем.

П.С. Відмову найчастіше аргументують поганими оцінками

На 5ому курсі згоден, такої проблеми вже немає. А перші 4 курси? Просто склалося враження, що в Вас залишилися на державників-халтурщиків образа, що Ви так підтримуєте зовсім необдуманий можливий крок, саме необдуманий на даному етапі.

На 4-му теж було не надто проблемно піти на роботу.

Може, і так :). Не так на халтурщиків, а на систему в цілому образа лишилася :).

Просто чимало реформ на даний час дуже потрібні, і в цьому напрямку також. І багато хто проти цих реформ через особисті інтереси, або просто через владу - критикувати все, що вона роблять.

Варто задуматися, що чомусь така система діє в країнах, які славляться високим рівнем освіти, а не її масовістю, як у нас. І варто задуматися, що наша держава платить за нашу освіту, ніхто просто не звертає на це уваги і сприймає як належне. Послуги бібліотеки, оплата комунальних, зп викладачів і персоналу. Тобто нас безкоштовно вчать, а ми ще хочемо, щоб за це нам же платили ? Мабуть, треба для цього давати щось натомість? Хоча б знання.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В котрий раз переконуюсь, що ті, хто вже закінчили освіту зневажливо ставляться до все ще отримуючих. Це якийсь спецкурс ви проходите перед захистом диплому :) ? Ви думаєте, якщо скасують стипендії - то ваша зарплата підскочить до захмарних висот? Вельмишановна talja - мені здається, що Ви забули, в якій країні живете. Ті, хто купляв оцінки - зараз куплятиме довідки з пільгами. Ви чомусь забули, що бюджетні місця і так зменшують з кожним роком. Якщо в 2006-ому на мою спеціальність було 20 місць, то в 2010 - вже 10. Я був в Америці і прекрасно зрозумів їх систему освіти. Добре, скасуйте стипендії. Але зробіть так, щоб у ВУЗах було все необхідне студенту. Хочете, щоб науковою роботою займався? Запросто, дайте мені пару сотень $ в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі студенти без стипендії просто не витягнуть, особливо приїзджі.

Якщо немає чим платити, то хоча б бал середній підняти, а не просо так взяти і відмінити.

Також думаю, що 5 в ЛНУ та КНУ відрізняються. Але тут вже нічого не вдієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас багато викладачів ідуть відбути пари і отримати за це гроші, а ще на низькому рівні технічне оснащення кафедр, використання технічних засобів навчання -ніяк а це дуже важливо. Можновладцю не тре гарного інженера - йому взагалі не треба людей - він займається діяльністю на кшталт купи-продай земельний/водний/енергетичний ресурс. Народ і так (навіть за відсутності вузів) буде змушений крутитися якось виживати, працювати - а значить податок з нього здерти завжди можна..нічого не програють не вирішуючи проблем вищої освіти - а тільки виграш

Знімають стипендію -і в кишеню, чи щось взамін народу буде??

А розвиток науки, технічна освіта, інтелект - "це для негрів в Бангладеш" ( © by Тризубий Cтас) :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В котрий раз переконуюсь, що ті, хто вже закінчили освіту зневажливо ставляться до все ще отримуючих. Це якийсь спецкурс ви проходите перед захистом диплому :) ? Ви думаєте, якщо скасують стипендії - то ваша зарплата підскочить до захмарних висот? Вельмишановна talja - мені здається, що Ви забули, в якій країні живете.

Вибачте, якщо когось образила, але співати оди тим, хто поступає лише ради стипендії, не хочеться.

Я кожен день згадую, в якій країні я живу, чесно :).

Якщо розглянути перерозподіл коштів в економіці, то не дуже хочеться, щоб за рахунок моїх податків якийсь ледацюга отримував освіту і стипендію, не заслуговуючи на те і не докладаючи ніяких зусиль.

Добре, скасуйте стипендії. Але зробіть так, щоб у ВУЗах було все необхідне студенту. Хочете, щоб науковою роботою займався? Запросто, дайте мені пару сотень $ в місяць

.

Оце доволі слушна пропозиція.

Платити стипендії тим, хто вчиться відмінно.

Платити високі стипендії (за рахунок стипендій тих, хто робить вигляд, що вчиться) тим, хто вчиться дуже добре, бере участь в конференціях, олімпіадах...

А тим, хто вчиться на державній формі не на відмінно, вистачить просто безкоштовної освіти, без стипендій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розглянути перерозподіл коштів в економіці, то не дуже хочеться, щоб за рахунок моїх податків якийсь ледацюга отримував освіту і стипендію, не заслуговуючи на те.

Для цього потрібно просто боротись з корупцією в вузах, щоби якийсь ледацюга не зміг собі купити оцінку, і це автоматично зменшить кількість людей які отримуватимуть. 1 .Та кому це потрібно; 2. Умови роботи та зарплата освітянина низька

а Наукова робота - для багатих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тут попахує якоюсь, жабою. Середній бал 4, і за отримуєш стипендію, дуже навіть правильно. Тому таки спеціальності, фізика, програмування, математика, прикладна математика. Якщо людина не ходить на пари, приходить здає все на 3,4,5 - і має стипендію, то чим це погано? Просто є дуже тяжкі предмети, де на 4 не кожен здасть, ще викладач суровий попадеться. Як сказав мій лектор "Ви за 4 місяця хочете знати, те що я вже 50 років вчу?"(С). talja ти відміно вчилася? Чому не поступила на державне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут попахує якоюсь, жабою. Середній бал 4, і за отримуєш стипендію,(?) дуже навіть правильно. Тому таки спеціальності: фізика, програмування, математика, прикладна математика. Якщо людина не ходить на пари, приходить здає все на 3,4,5 - і має стипендію, то чим це погано? Просто є дуже тяжкі предмети, де на 4 не кожен здасть, ще викладач суровий попадеться. Як сказав мій лектор: "Ви за 4 місяця хочете знати, те, що я вже 50 років вчу?"(С). talja, ти відмінно вчилася? Чому не поступила на державне?

Я б такими помилками тихенько мовчала б за будь-яку стипендію. Виправила ті, що найбільше кидаються в очі.

Без образ, але студентам, які роблять такі помилки, стипендії платити абсурдно, незалежно від спеціальності, на якій вони вчаться (але часто буває навпаки). І які б важкі предмети не були, на 4 здати може кожен, навіть якщо немає природних здібностей, але багато зусиль. З іншої сторони, якщо не кожному дано вчитися, то навіщо вимагати за це стипендію, якщо важко?

Не поступила, бо з 12 державних місць, виділених із 60, половину зайняли пільговики із значно нижчими балами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну диви. В мене одногрупник з села. Йому батьки дають 50 грн на тиждень, він здає на 3 та перекриває 5,щоб мати гроші на прожиття. Ти кажеш вчитися, а потім кажеш йти на роботу? А як вчитися і йти на роботу одночасно, до 3-4 курсу, вільне дають, особливо технічним спеціальностям. А в батків в 19 років просити гроші не дуже хочеться. На рахунок на 4 кожен предмет здати можна, то все брехня. Є викладач який не поставить, і ти хоч всрися.Наприклад квантову теорію, ну не здасиш. Да і нащо мені то вчити якщо це не пригодиться мені в житті?

В нас деканат сказав видати 5 стипендій на групу, і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є викладач який не поставить, і ти хоч всрися.Наприклад квантову теорію, ну не здасиш. Да і нащо мені то вчити якщо це не пригодиться мені в житті?

Чому не здаси? Елементарно: вчиш, вникаєш, розбираєшся і здаєш.

А навіщо тобі взагалі вчитись, воно ж тобі не пригодиться в житті, ти й так розумний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну диви. В мене одногрупник з села. Йому батьки дають 50 грн на тиждень, він здає на 3 та перекриває 5,щоб мати гроші на прожиття. Ти кажеш вчитися, а потім кажеш йти на роботу? А як вчитися і йти на роботу одночасно, до 3-4 курсу, вільне дають, особливо технічним спеціальностям. А в батків в 19 років просити гроші не дуже хочеться. На рахунок на 4 кожен предмет здати можна, то все брехня. Є викладач який не поставить, і ти хоч всрися.Наприклад квантову теорію, ну не здасиш. Да і нащо мені то вчити якщо це не пригодиться мені в житті?

Блін, ну скільки можна нити. Якщо не пригодиться, то нащо взагалі іти вчитися?????Ви ще й хочете, щоб освіта доходи вам приносила, це ж не робота. Ті, хто хочуть чогось досягнути в житті, знайдуть час і на навчання, і на роботу, а не скиглитимуть.

Брехня і відмазки, що є предмети, які на 4 здати не можна, той, хто хоче, здасть, хто - ні, буде розповсюджувати страшні історії про поганих викладачів замість того, щоб вчитися.

Таке враження, що всі хочуть і безкоштовну освіту, і стипендію, і ще й не вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа, нащо мені історія львову, на технічному факультеті?

Іди повчись краще :0070:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа, нащо мені історія львову, на технічному факультеті?

І я кажу, що Тобі це не треба, краще б правопис почитали замість історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ділову українську мову читають на кожному факультеті, окрім 11 років постійного навчання в школі. Біда от тільки в тому, що багато хто вважає себе розумним настільки, що сам вирішує, що йому в житті пригодиться :(.

Є ще таке поняття як загальний розвиток....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ділову українську мову читають на кожному факультеті, окрім 11 років постійного навчання в школі. Біда от тільки в тому, що багато хто вважає себе розумним настільки, що сам вирішує, що йому в житті пригодиться :(.

Є ще таке поняття як загальний розвиток....

... студентам, які роблять такі помилки, стипендії платити абсурдно, незалежно від спеціальності, на якій вони вчаться

пздц логіка <_< Погано пишеш - не заслуговуєш на стипендію. І пофіг, що ти природжений архітектор чи афігєнний математик. Не знаєш правопис - в Бабруйск животнає!

От мені жирдяї не подобаються, то може хай і їм до стипендії зась? І ще картавих не люблю - хай ідуть до логопеда, а не стипендію просять, да? :)

talja, ти хто по спеціальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хто б ти не був за спеціальністю чи природнім покликанням, а рідну мову маєш знати і писати нею грамотно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ділову українську мову читають на кожному факультеті, окрім 11 років постійного навчання в школі. Біда от тільки в тому, що багато хто вважає себе розумним настільки, що сам вирішує, що йому в житті пригодиться :(.

Є ще таке поняття як загальний розвиток....

... студентам, які роблять такі помилки, стипендії платити абсурдно, незалежно від спеціальності, на якій вони вчаться

пздц логіка <_< Погано пишеш - не заслуговуєш на стипендію. І пофіг, що ти природжений архітектор чи афігєнний математик. Не знаєш правопис - в Бабруйск животнає!

От мені жирдяї не подобаються, то може хай і їм до стипендії зась? І ще картавих не люблю - хай ідуть до логопеда, а не стипендію просять, да? :)

talja, ти хто по спеціальності?

Кома в моєму повідомленні там потрібна, помилка швидше за все у тавтології.

Я чомусь небезпідставно думаю, що, якщо людина за 11 років навчання в школі і курсу ділової укр. мови у вузі робить такі помилки, то навряд чи вона досягне значного рівня знань у більш складних науках. Це моя думка.

Отакі помилки просто по великому рахунку і показують загальний рівень освіти. Якщо математик у найпростіших словах робить помилки, то, може, він не такий вже і офігенний? :)

На рахунок картавих і тих інших :), то вже крайнощі, які стосунку до теми не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі на форумі як хочу так і пишу, пунктуаційні норми не збираюся тут використовувати

Ви всі тут розумні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...