Перейти до змісту

Стипендія


Maggot

Рекомендовані повідомлення

talja прочитай Роберта Кіосакі, школа не вчить заробляти гроші.

Там про такі фрази: "Щастя не в грошах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 194
  • Створено
  • Остання відповідь

laska - на рахунок думати, це ти чотко сказала. +100500

Просто в житті люди спілкуються краще, ніж на форумах, а судити людину через, що вона десь кому не туди поставила, то вищий розум треба мати.

Oksana04

Ти трошки затянута? Я вчу те що мені потрібно і цікаво. Сиди вчити дома, ну це ти така оригінальна, що аж. Я дома не вивчу ту дисципліну, яку мені в університеті пояснюють. А мову, посидів позубрив дома, і все. Дома диплом не дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі можуть добре викладати думки на папер/форум, а в реалі, зовсім інша річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04

Ти трошки затянута? Я вчу те що мені потрібно і цікаво. Сиди вчити дома, ну це ти така оригінальна, що аж.

Слухай, ти, ... розтягнутий, якщо я після

Я вивчу те, що я вважаю за потрібне. Метематику, програмування, фізику. А те що мені не цікаво, не заставиш і все. Вот не цікаво мені вчити Історію.

Ну так... Вперед і з піснею!

В теперішній час: інтернет, бібліотеки і т.п. і не треба платити шалені гроші за університетське навчання.

Вчиш виключно те, що хочеться і тільки вночі, а цілісінький день маєш на розгрузку вагонів для забезпечення себе грошима допоки не вивчиш бажаного.

наставлю купу смайлів, то до тебе дійде, що це написано з гумором???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наставлю купу смайлів, то до тебе дійде, що це написано з гумором???

Я ж тебе тіки запитав, я тебе не обзивав!

Просто зараз в моді, людей під..бувати.Треба було смайли наставити, чого так не зробила? Я просто тонкого британського юмору не розумію =)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04

Ти трошки затянута? Я вчу те що мені потрібно і цікаво. Сиди вчити дома, ну це ти така оригінальна, що аж. Я дома не вивчу ту дисципліну, яку мені в університеті пояснюють. А мову, посидів позубрив дома, і все. Дома диплом не дають.

Я ж тебе тіки запитав, я тебе не обзивав!

То тіки відповім на поставлене запитання: Ні, не трошки :P:D

ЗІ

тонкого британського юмору не розумію =)!

Юмор український

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви впдаєте в крайнощі, типу пишеш, як безграмотна сволоч. Погодьтеся, всерівно коли робите якись документ, берете примірник і по ньому робите собі. Характеристику, резюме і т.п. Складну і просто заяву навіть діти пишуть в 9 класі.

Оксана, ну вот і славно.

Вся проблема нашого навчання, те, що в нас дуже зациклені на теорії, а практи нуль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав, ще то було на першому курсі в ЛНУ. Знаєте як у Львові до "волиняк" ставляється, деякі люди. "Історія Львову" - предмет такий, я говорю собі суржиком, а викладач до мене: "Ти що клоун?", а я йому "Неа" - і все заліку в мене не стояло, бо він не любить "Русских". Немає поганих викладачів, то все плітки. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це вже було...

А ви впдаєте в крайнощі, типу пишеш, як безграмотна сволоч. Погодьтеся, всерівно коли робите якись документ, берете примірник і по ньому робите собі. Характеристику, резюме і т.п. Складну і просто заяву навіть діти пишуть в 9 класі.

...якщо безграмотна людина вважає за доцільне виправдовувати свою безграмотність і обгрунтовувати її незначущість в житті і в майбутній професії, то хай ця людина буде готовою до того, що така думка не буде сприйнята протилежною стороною.

Вся проблема нашого навчання, те, що в нас дуже зациклені на теорії, а практиКИ нуль!

Згідна, тут треба реформувати цілу систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав, ще то було на першому курсі в ЛНУ.

"Історія Львову" - предмет такий, я говорю собі суржиком, а викладач до мене: "Ти що клоун?", а я йому "Неа" - і все заліку в мене не стояло

І правильно. Це ж не вулиця, а ВИЩИЙ навчальний заклад.

Моя подружка поїхала у Львів вчитись. Коли приїжджала сюди - я по-доброму заздрила чистоті її мови, порівняно з моїм суржиком. І зараз стараюсь говорити не "шо", а "прОшу", не "да", а "так" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно, всі думаю як то погращити нашу мову, гімн( дивився я по телевізору) та викраще Україну підніміть, а не забирайте останє. Вже ні*уя тут не залишилося - я маю наувазі в Україні.

Він майже те саме сказав, "Ти що гопник"?

Ти Оксанко, вчилася на державному чи на платному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксанко

За це окреме "дякую". Звучить значно краще затягнутої.

Ти Оксанко, вчилася на державному чи на платному?

НЕМТ - платн

ВДУ - держ

ТАНГ - платн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим, чиї батьки не дають гроші на прожиття. І виживають тим, що 3,4,5, немають право вчитися, і мати стипендію ( там де 5 перекрило 3)?

Якщо батьки народили, "поступили", то треба довчити. А з твого боку треба зробити все для того, щоб їхні вкладення - дали плоди.

Коли мої батьки не могли собі дозволити "поступити мене" в університет - я вчилась в технікумі. Знання отримала на такому рівні, що потім, коли все ж таки поступила в університет (за дипломом)- "курила", бо майже нічого нового не навчили.

То виходить, якщо батьки не можуть дати гроші на проживання в місті, то я маю в селі горба на городі гнути? Бо в деяких селах школи немає, я вже про технікум мовчу. Нащо діти якщо неможеш забезпечити їх?

Я гадаю через те, що є такі люди, як той викладач, і немає в нас єдиного Словянського народу. Будемо тільки сратися: за газ, Крим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо діти якщо неможеш забезпечити їх?

Це філософське питання... Ти ж не вчора народився. Напевно, раніше в твоїх батьків було краще фінансове становище, та й ситуація взагалі інша була.

То виходить, якщо батьки не можуть дати гроші на проживання в місті, то я маю в селі горба на городі гнути?

НІ.

Я вже писала про одногрупника, якому батьки не давали коштів. Він такий був не один.

Розумієш, з висоти своєї дзвінниці я багато розумного можу понаписувати... АЛЕ

Я також зірок з неба не хапала. Не завжди було й на хліб...

Просто є люди, які жаліються, а є - які, зціпивши зуби, йдуть до мети.

"Терпенье и труд все перетрут". Успіху тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офігітєльна каша- кіосакі, суржик, єдиний Словянський народ...Викладач не русскіх не любить, а тих, у кого в голові лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё доебался? Читай тему, я відповідав всім, бо написали гавна. На форумі так виглядає буто, те сказав те, а в розмові вона нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щасливчик :) То може це якраз додали до минулої стипендії, а березнева ще не прийшла, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все це вже обрізана за Березень

ой не подобається це мені, ой не подобаєьбся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...