Перейти до змісту

Стипендія


Maggot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 194
  • Створено
  • Остання відповідь

Попробуй вчитися на 5 і працювати - загнешся. Пари зазвичай до 16:00

Так і робила, встигала і те, і інше. Так само встигали і мої одногрупники - якщо не на 5, то вже точно на 4. Якщо вчився перших три роки, то набутих знань і природної логіки вистачить і на випускні курси.

П.С. Подальшу дискусію вважаю недоцільною. Незважаючи на всі мою аргументи, для більшості теперішніх студентів я лишуся злою і врєдною тьоткою, що ображена несправедливістю :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого ти не лишаєшся, цікаво послухати інших, та сказати свою думку. Я здається нікого не образив?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно, львів написав з маленької і вже придираються.

Вибач, твоя помилка тут на форумі справді дріб"язкова і немає великого значення.

А якщо хтось з поганим знанням тієї ж укр. мови вчителем піде працювати????

А якщо майбутній лікар отак трієчки з п"ятірками вперемішку буде отримувати і теж буде вирішувати, що йому потрібно вчити, а що ні????

А потім зробить помилку в рецепті, або в діагнозі?

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз мені скажуть, що нащо ти взагалі вчишся, але.

Я вивчу те, що я вважаю за потрібне. Метематику, програмування, фізикую. А те що мені не цікаво, не заставиш і все. Вот не цікаво мені вчити Історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно, львів написав з маленької і вже придираються.

Написав би Данецк, то може б і не помітили )

Зроблю вброс. Як правильно: Сімферополь чи Сімферопіль? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кончились аргументы? Нечем крыть? Хочется оставить за собой последнее слово? До*бись до опечатки собеседника! ©bash

Давайте відписувати по темі. Стипендія була завжди. А узагальнювати і гребти всіх під одну гребінку, кажучи, що стипендію отримують одні придурки, які навіть граматики не знають - діло зовсім дурне

p.s. Помилки можна не виправляти. Я вважаю, що інформацію доніс зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кончились аргументы? Нечем крыть? Хочется оставить за собой последнее слово? До*бись до опечатки собеседника! ©bash

Давайте відписувати по темі. Стипендія була завжди. А узагальнювати і гребти всіх під одну гребінку, кажучи, що стипендію отримують одні придурки, які навіть граматики не знають - діло зовсім дурне

p.s. Помилки можна не виправляти. Я вважаю, що інформацію доніс зрозуміло

Nietzsche, мені здається, що аргументів я навела дуже багато (навіть окрім граматичних помилок). І під одну гребінку нікого не гребла, може варто уважніше читати?

Я за те, щоб платили найкращим студентам, а не всім підряд. Припустимо, є в групі 20 державників з 30, 10 з них вчаться на 5, а решта на 3 і 4, і через раз за рахунок "платних" п"ятірок витягують на стипендію.

Нікого тупими придурками я не назвала.

І зовсім не узагальнювала, а навела приклад, в якому половина найкращих буде отримувати ту злощасну стипендію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут хтось писав, що будь-що можна здати, якщо сидіти вчити і т.д. і т.п.

А вам ніколи не попадались викладачі які кажуть ну не поставлю і все... Варіант - "порєшать" тоже не проходить, не в кожного є можливість.

Так от, в мене є одногрупниця, в неї всі предмети абсолютно (!) здані на 5 і тут на третьому курсі в нас з’являється викладач, якій на сесії каже ти тупа, ти цього просто не можеш знати і ставить 3. Хоча дитина сиділа вчила і на досить непоганому рівні розбиралась... Просто не сподобалась йому і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут хтось писав, що будь-що можна здати, якщо сидіти вчити і т.д. і т.п.

А вам ніколи не попадались викладачі які кажуть ну не поставлю і все... Варіант - "порєшать" тоже не проходить, не в кожного є можливість.

Так от, в мене є одногрупниця, в неї всі предмети абсолютно (!) здані на 5 і тут на третьому курсі в нас з’являється викладач, якій на сесії каже ти тупа, ти цього просто не можеш знати і ставить 3. Хоча дитина сиділа вчила і на досить непоганому рівні розбиралась... Просто не сподобалась йому і все.

Я теж так кажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кончились аргументы? Нечем крыть? Хочется оставить за собой последнее слово? До*бись до опечатки собеседника! ©bash

Давайте відписувати по темі. Стипендія була завжди. А узагальнювати і гребти всіх під одну гребінку, кажучи, що стипендію отримують одні придурки, які навіть граматики не знають - діло зовсім дурне

p.s. Помилки можна не виправляти. Я вважаю, що інформацію доніс зрозуміло

Nietzsche, мені здається, що аргументів я навела дуже багато (навіть окрім граматичних помилок). І під одну гребінку нікого не гребла, може варто уважніше читати?

Я за те, щоб платили найкращим студентам, а не всім підряд. Припустимо, є в групі 20 державників з 30, 10 з них вчаться на 5, а решта на 3 і 4, і через раз за рахунок "платних" п"ятірок витягують на стипендію.

Нікого тупими придурками я не назвала.

І зовсім не узагальнювала, а навела приклад, в якому половина найкращих буде отримувати ту злощасну стипендію.

Не ваші слова?

skipped

Я б такими помилками тихенько мовчала б за будь-яку стипендію. Виправила ті, що найбільше кидаються в очі.

Без образ, але студентам, які роблять такі помилки, стипендії платити абсурдно, незалежно від спеціальності, на якій вони вчаться (але часто буває навпаки).

Не поступила, бо з 12 державних місць, виділених із 60, половину зайняли пільговики із значно нижчими балами.

А може людина вчиться на технічній спеціальності, добре розуміє свою спеціальність, їздить на олімпіади... Але рідна граматика дається важко. Позбавимо його стипендії, бо він пише з помилками? Смішно. Про пільговиків на вашій спеціальності - зовсім інша тема, і не варто винити в цьому тих, хто вчиться на 3,4,5. Занадто любите узагальнити. Інший кадр уявляє всіх студентів, як людей, які стипендію витрачають на куриво і бухло. Якщо кажете - то кажіть по-суті, а не емоціями типу "ололо, які помилки ти робиш, не треба тобі стипендії, а мені треба було дати, я на 5 вчилась"

p.s. Хм, і чим Ярошевич вас налякав? Звичайно, викладач непростий, але бувають і складніші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може людина вчиться на технічній спеціальності, добре розуміє свою спеціальність, їздить на олімпіади... Але рідна граматика дається важко. Позбавимо його стипендії, бо він пише з помилками? Смішно. Про пільговиків на вашій спеціальності - зовсім інша тема, і не варто винити в цьому тих, хто вчиться на 3,4,5. Занадто любите узагальнити. Інший кадр уявляє всіх студентів, як людей, які стипендію витрачають на куриво і бухло. Якщо кажете - то кажіть по-суті, а не емоціями типу "ололо, які помилки ти робиш, не треба тобі стипендії, а мені треба було дати, я на 5 вчилась"

Я досить чітко висловлювалась в цій темі і ще раз щось комусь доводити не збираюсь. І за помилки я вже писала. Читайте уважніше і не перекручуйте мої слова в своїх інтересах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мене вибачте, я вже вашу дискусію трохи розбавлю.

З власного досвіду, я не бачила ЖОДНОГО толкового інженера, чи лікаря, чи економіста,

який би не міг грамотно оформити свої думки. Чому? А тому, що освіта дається людині не лише профільна,

а й загального розвитку, в тому числі, і правопис. Перечитавши купу наукових прць, на рівні автоматизму

напрацьовуються навики ділового грамотного спілкування та подачі своєї думки.

Колись розповідала вчителька української мови, що був у неї період у житті перед здобуттям освіти,

коли вона працювала секретарем. І якось, не перевіривши, поклала на стіл керівнику ділову документацію, де були допущені

граматичні помилки. На що їй сказали, що ви повинні ПЕРЕВІРЯТИ, ЩО ВИ МЕНІ ДАЄТЕ, це неповага до

керівника і до себе. Ось так. Робіть висновки. Не рівняйтесь на геніїв (я про Ейнштейна),

рівняйтесь на освіту ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може людина вчиться на технічній спеціальності, добре розуміє свою спеціальність, їздить на олімпіади... Але рідна граматика дається важко. Позбавимо його стипендії, бо він пише з помилками? Смішно. Про пільговиків на вашій спеціальності - зовсім інша тема, і не варто винити в цьому тих, хто вчиться на 3,4,5. Занадто любите узагальнити. Інший кадр уявляє всіх студентів, як людей, які стипендію витрачають на куриво і бухло. Якщо кажете - то кажіть по-суті, а не емоціями типу "ололо, які помилки ти робиш, не треба тобі стипендії, а мені треба було дати, я на 5 вчилась"

Я досить чітко висловлювалась в цій темі і ще раз щось комусь доводити не збираюсь. І за помилки я вже писала. Читайте уважніше і не перекручуйте мої слова в своїх інтересах.

Де ви бачите перекручування? Я тільки процитував ваше повідомлення. Висловились чітко ви спочатку. А потім почали висловлювати претензії до людини

p.s. Для тих, хто в бронепоїзді - уважно перечитайте моє повідомлення на рахунок пропозиції про відміну стипендій. Стипендія залишатиметься для пільгових категорій за будь-якого розкладу Це хтось інший перекручує, починає висловлювати свою підтримку цим реформам, ніби це читатимуть в міністерстві. Куплені п'ятірки зміняться на куплені довідки - ось і весь результат

p.p.s. solnishko - все просто, грамотні інженери є і вони працюють в солідних фірмах. А для простіших фірм головним фактором є рівень знань людини в конкретній галузі і амбіції в грошовому еквіваленті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок претензій: якщо безграмотна людина вважає за доцільне виправдовувати свою безграмотність і обгрунтовувати її незначущість в житті і в майбутній професії, то хай ця людина буде готовою до того, що така думка не буде сприйнята протилежною стороною. Це не претензії.

П.С. Чому зі мною не сперечаються люди, які пишуть грамотно?

Чому сперечаються студенти, які вчаться не зовсім добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Чому зі мною не сперечаються люди, які пишуть грамотно?

Їм западло. Вони особисто знайомі з безграмотними високооплачуваними спеціалістами, які не дарма отримували свою звичайну стипендію в університетах, вивчаючи профільні предмети та не приділяючи уваги дрібницям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Чому зі мною не сперечаються люди, які пишуть грамотно?

Їм западло. Вони особисто знайомі з безграмотними високооплачуваними спеціалістами, які не дарма отримували свою звичайну стипендію в університетах, вивчаючи профільні предмети та не приділяючи уваги дрібницям.

Чесно, мені дуже сумно, що знання рідної мови вважають дрібницями :(.

Знаю одну вчительку, яка взагалі казала, що знання не потрібні для отримання грошей і освіта нічого не дає.

П.С. Якщо отримували звичайну стипендію, то, думаю, що не всі вже були такими безграмотними.

П.С. Шановні роботодавці, якщо в резюме, ви побачите купу граматичних і орфографічних помилок, невже тільки за цим у вас не складеться певна думка про рівень освіченості людини.

Як людина, яка пише четає замість читає, відміно замість відмінно, не ставить коми перед що, щоб....буде писати ділові листи своїм діловим партнерам? Найме секретарку? А якщо вона виявиться такою ж безграмотною?

Оце вже буде визначати репутацію фірми.

Бо достатні знання мови - це основа будь-якої більш-менш оплачуваної і престижної професії. Це основа нашої освіти і культури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таля, ти не втомлюєшся писати лекції, базовані на шаблонних поняттях? :rolleyes:

Грамотність- це дуже важливо і потрібно. Але. у мене купа знайомих, які пишуть не без проблем і були випадки, коли навіть питали мене щось на зразок: как грамотно пішется- аблігація ілі облігація? А в матеріальному плані вони чуються значно краще нас з тобою:) та й найяскравіший приклад- Віктарфьодарич- прекрасне свідчення того, що для того, щоб стати "головним", успішним не обов"язково бути "шибкограмотним" ;)

Життя-воно дуже різноманітне, і єдиних рецептів не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таля, ти не втомлюєшся писати лекції, базовані на шаблонних поняттях? :rolleyes:

Грамотність- це дуже важливо і потрібно. Але. у мене купа знайомих, які пишуть не без проблем і були випадки, коли навіть питали мене щось на зразок: как грамотно пішется- аблігація ілі облігація? А в матеріальному плані вони чуються значно краще нас з тобою:) та й найяскравіший приклад- Віктарфьодарич- прекрасне свідчення того, що для того, щоб стати "головним", успішним не обов"язково бути "шибкограмотним" ;)

Життя-воно дуже різноманітне, і єдиних рецептів не існує.

Я втомилась вже, та і шаблони, як бачиш, в кожного різні.

Ти вже казав, що я пафосна, може, для декого пафосно і прозвучить: матеріальне не головне. І я не заздрю не надто розумному, але багатому бізнесменові. Знайомих в кожного з нас багато, не всі грамотні, але для спілкування я обираю собі людей з доволі високим рівне освіченості, які знаходять час на постійне вдосконалення. І скажу, що надто багатих і успішних людей серед них нема. Зате я отримую від такого спілкування задоволення.

А Віктарфьодарич дійсно успішний? :). Може, головний, але не успішний, це точно. Людина, яка соромить кожного дня багатомільйонне населення України і є загальнонародним посміховиськом не може бути успішною. Бо успіх це не тільки слава, а ще й повага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, як ми з оплачуваної і престижної роботи перестрибуємо у іншу елітність- високий рівень освіченості та самовдосконалення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надто розумному, але багатому бізнесменові.

Мій попередній пост був про геніїв-програмістів ;)

Когось на зразок:

Человек пришел устраиваться на электронный завод. Проверили: гениально разбирается во всех возможных устройствах. Кадровик предлагает посетителю написать заявление о приеме на работу.

«Не умею, - говорит тот, - я только на клавиатуре могу». Визитера выставили за дверь.

Через несколько лет в Нью-Йорке к ювелирному магазину «Тиффани» подъезжает роскошный лимузин и оттуда выходит мужчина с прижимающейся к нему кинозвездой. Звезда выбирает колье за сто тысяч долларов, мужчина ставит на прилавок пластиковый пакет с деньгами и начинает отсчитывать купюры - по одной. Вежливый менеджер предлагает:

«Выпишите чек на всю сумму, так ведь проще!».

«Эх, - отвечает мужчина, - если бы я умел писать, работал бы сейчас у себя на родине на заводе «Электронмаш»!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...