Перейти до змісту

Кличко чемпіон! :)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх українців з гарною перемогою тепер вже подвійного чемпіона з боксу в надважкій вазі Володимира Кличка!

Шкода, що бій не закінчився достроково і більш переконливо, але і так відрив по очках просто шалений, як для бійців такого рівня. Впевнена перемога Володимира!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудовий бій :P

Були моменти в яких декілька секунд і бій міг би завершитися достроково. В одному з них Ібрагімова врятував гонг і іншому він встиг війти в клінч

Але як би там небуло переконлива перемога Володимира, з чим його і привітаємо і побажаємо нових перемог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чекав більшого. Хоча добре, що перемога, а не поразка. Але більш цікаво було б побачити бій з Валуєвим. Про це нічого не чути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik +1

Сьогодні мив машину, і якраз з одним чоловіком про бокс говорив. Ну і кажу я йому : цікаво от Кличко - Валуєв побачити. А той говорить що дивився як Валуєв з кимось бився ( я щось вже не пам'ятаю прізвище), з якимось малим боксером, і той йому так навішав, шо тренер почав обкладати матом Валуєева.

Хоча це все так, але думає Кличко б переміг і то ще й нокаутом, тут ріст, вага схожі більш ніж з Ібрагімовим, це вже його суперник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є великим прихильником боксу, але за державу приємно. Кличко - національна гордість України. От якби ще вся ця гордість (Клички, Шева, Клочкова....) ще й заговорили українською мовою ! :rolleyes: Але то вже я, напевне, дуже багато хочу.

Теж вітаю всіх з перемогою Володимира Кличка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби ще вся ця гордість (Клички, Шева, Клочкова....) ще й заговорили українською мовою!
Віталій Кличко почав вчити українську мову близько року тому. Зараз так українською розмовляє, що ще багатьом з нас в нього вчитись можна! Тижня два тому я бачив його інтерв'ю українською.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валуєв бився з Чигаєвим і програв йому, потім виграв два боя, але технічним нокаутом (тобто по очках). Моє ІМХО Кличко "вб'є" Валуєва ще в перших раундах :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володька молодець по-розумному зробив Ібрагімова,попустив Росію,менш тепер патякати будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видовищність бою в надважкому дивізіоні -- штука дуже небезпечна, на обмін ударами там йти не варто. На мою думку, задача Кличка виконана на 99%, хоча він і сам після бою казав що розчарований результатом, але вважає свою перемогу переконливою. Все-таки Кличко диктував свої умови бою всі 12 раундів, а Ібрагімов не показав в ринзі абсолютно нічого цікавого. Хвіст підібгав і втікав весь бій. Напевно розраховував що Володя стомиться і опустить руки. Але якби 11 раунд був секунд на 15 довший, то Ібрагімова вже могли б винести.

Украинский тяжеловес Владимир Кличко, 24 февраля после победы над россиянином Султаном Ибрагимовым завоевавший чемпионские пояса по версиям IBF и WBO, высказал недовольство по поводу тактики, выбранной соперником. По словам Кличко-младшего, бой с Ибрагимовым получился сложным, поскольку россиянин постоянно отступал.

"Я доволен тем, что сумел вернуть принадлежавший мне когда-то титул чемпиона мира по версии WBO. Первый пояс чемпиона, который я завоевал в октябре 2000 года. Сегодняшний поединок против был очень сложным. Ибрагимов постоянно отступал и был очень осторожным. Однако результат говорит сам за себя. Думаю, никто не усомнился в справедливости моей победы", - цитирует Кличко Daily Mail.

В свою очередь, Ибрагимов признал, что соперник был сильнее, но при этом усомнился в ударной мощи украинского боксера. "Я не видел его правую руку до последних двух раундов. Вообще не чувствовал на себе ударов Кличко, словно их не было, хотя признаю, что он был сильнее. Мой план на бой не сработал", - заявил российский боксер.

Стоит отметит, что 14011 болельщиков, заполнившие нью-йоркскую арену Madison Square Garden, где проходил бой, освистали обоих участников за инертное ведение поединка.

© Lenta.ru
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби ще вся ця гордість (Клички, Шева, Клочкова....) ще й заговорили українською мовою !

эти люди приносят Украине больше славы и известности, чем все украинофилы вместе взятые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эти люди приносят Украине больше славы и известности, чем все украинофилы вместе взятые.
угу, приблизно стільки ж як Чорнобиль :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав що Кличко виглядав у цьому поєдинку більш переконливо ніж коли небудь. Точна до дрібниць продумана тактика. Сподобалось те що на протязі усіх 12 раундів поступово накручував темп, ідеально розразував свої сили. У 12-му раунді виглядав майже як і у першому, думаю що він спокійно міг і ще 12 раундів відпрацювати при потребі. На рахунок переконливості перемоги - абсолютно ніяких сумнівів бути не може. За весь поєдинок удари Ібрагімова у голову суперника досягли цілі лише лічені рази.

Про тактику Ібрагімова сказав би що його дії були занадто передбачуваними. А з його відступаннями Володимир справився на ура. Особливо у перших раундах було добре помітно як він систематично топтався ібрагімову по ногах, так що той так просто відступити не міг.

Поєдинок з Валуєвим я і сам би хотів побачити. Інтрига полягає в тому, що Валуєв важить більше 140ка кг, а Володимир меншн 110ти. По росту думаю Валуєв теж більший, але точних цифр назвати не можу. Хтось пригадує поєдинки Володимира з суперниками такого ж росту як і він? У Володимира швидше за все немає достатньої практики ведення таких поєдинків. Згадаємо як не маючи достатньої практики бою з лівшами він втратив титул чемпіона світу, шкода не пам"ятаю прізвища того боксера. Проте цей поєдинок проти лівші Кличко провів на 5 з +. Так що якщо поєдинок з Валуєвим і відбудеться, то він обов"язково буде дуже інтригуючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перші раундів 4 була відверта нудьга, особливо в 1-у, коли весь раунд стукали один одного по рукавицям...

але дійсно, приємно, хоча чекав більшої видовищності... перед тим бились середньоваговити, то вони добряче один одного пововтузили по пиці :( але для супертяжів двох таких ударів було б достатньо для нокауту..

як на мене, найцікавішим був бій Віталік Кличко - Льюіс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир меншн 110ти
В цьому бої він важив найменше за останні 8 років. Це було зроблено спеціально, щоб добавити швидкості, оскільки Ібрагімов був відомий як досить швидкий боксер. Для бою з Валуєвим я думаю що Кличко зможе вагу нагнати кілограм до 115-117, а може і до 120. Звісно це дасть свої наслідки на швидкість і виносливість, але і потужність удару виросте.
шкода не пам"ятаю прізвища того боксера
Коррі Сандерс, Південно-Африканська Республіка. Його пізніше Льюіс тренував для бою з Віталієм Кличко. Після Віталія його винесли. Я так думаю що у Льюіса був план повернутись в бокс після того, як Сандерс винесе Віталія. Не вийшло :huh:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про шо ви? Кличко-Валуєв? Не буде такого :lopata:

SunSeth +1

Може ще Ющенко з Путіним схлєснуцца? В шахи. Шахівницею по макітрі. Питання, хто "першим почне" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валуєв поки що без пояса, наразі Кличка він абсолютно не цікавить. Такий бій якщо і відбудеться, то не скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи гнітить що Володя чимдалі стає все *грязнішим* бійцем, тобто використовує полулегальні методи дії на супротивника,такі як притримування суперника,навалювання всім тілом в клінчах, постійні наступання на ногу супернику

Але мабуть цього потребують реалії теперішнього боксу

А взагалі приємно що Володя переміг ))

ЗІ доречі технічний нокаут це не по очках,як було сказано вище ,а коли бій припинений рефері по причині явної переваги над оппонентом )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ще Ющенко з Путіним схлєснуцца? В шахи. Шахівницею по макітрі. Питання, хто "першим почне" :(
почне як завжди Жириновський :)

Нарахунок бою Кличко-Валуєв можна буде говорити тільки після бою Валуєв-Чагаєв і тільки в випадку, якщо Валуєв переможе, в чому особисто я трохи сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є великим прихильником боксу, але за державу приємно. Кличко - національна гордість України. От якби ще вся ця гордість (Клички, Шева, Клочкова....) ще й заговорили українською мовою ! :( Але то вже я, напевне, дуже багато хочу.

Теж вітаю всіх з перемогою Володимира Кличка!

Судячи з частеньки іннтерв*ю на телебаченні, то хлопці починають говорити. Хоч і кумедно в них звучить, але заслуговує на повагу. Бо стількома мовами володіють вправно, а рідну останньою осилюють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, стало очевидним, що Володя подорослішав і помужнішав. А тому його тактика була виважена, можливо аж занадто. Та і форма його була чудова, відчувався серйозний, холодний підхід. Як то файно, що в нас є таки чоловіки!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова справжніх боксерів і справжніх чоловіків після двобою:

"Российский боксер Султан Ибрагимов, 24 февраля в Нью-Йорке потерявший титул чемпиона мира в тяжелом весе по версии WBO в бою с украинцем Владимиром Кличко, заявил, что на его состояние во время поединка повлияла травма левой руки, которую он получил в одном из спаррингов. При этом он признал, что соперник был сильнее и победил заслуженно.

"На мое состояние подействовала травма левой руки, которую я получил в спарринге за неделю до боя. Она у меня и так была повреждена – пару лет назад я ее сломал в поединке с Уитакером. Что касается боя, то главное здесь в том, что соперник был сильнее", - цитирует Ибрагимова "Советский спорт" в номере от 25 февраля.

Промоутер Ибрагимова Леон Маргулес подчеркнул, что Владимир Кличко дрался с нарушениями правил. "Я очень сильно поспорил с рефери на ринге. На протяжении всего боя Владимир постоянно бил по перчатке Султана сверху вниз. А согласно правилам – это недопустимо. Рефери со мной не согласился – это его право", - отметил Маргулес. По его словам, он мог бы подать протест, поскольку нарушение правил было серьезным, но не стал этого делать, признав победу Кличко.

Победитель же отметил, что хотел победить эффектно, но поединок получился сложным из-за тактики Ибрагимова. "Мне было очень трудно привыкнуть к его манере ведения боя. Во-первых, сказывалась разница в росте. Во-вторых, он очень неожиданно нырял вниз. И я боялся бить правой и потерять баланс, так как отлично знал, что он тут же ответит своей бьющей левой. Султан очень хороший боксер. Я уважаю его как чемпиона и человека", - заявил Кличко-младший.

Напомним, что украинский боксер теперь является чемпионом мира одновременно по двум версиям – WBO (Всемирная боксерская организация) и IBF (Международная боксерская федерация)."

© Lenta.ru

Після таких слів поважаю і Кличка, і Ібрагімова. Вони і до двобою з повагою ставились один до одного, і після. Це стосунки справжніх професіоналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наскільки я знаю брати Кличко ще ніразу не опускались до бахвальства та принижень суперника ні до бою ні після нього ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...