Перейти до змісту

Безкоштовно! Друга вища освіта.


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

ВИЩА ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА БЕЗКОШТОВНО!

Особи, які зареєстровані на біржі праці (Луцький центр зайнятості) мають можливість БЕЗКОШТОВНО отримати другу вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій і адмінстрування" на базі Навчально-наукового центру післядипломної освіти Луцького національного технічного університету.

Усім бажаючим потрібно до 14 листопада 2015 року подати заяви у ННЦПО Луцького НТУ.

Адреса: м. Луцьк, вул. Львівська, 75, кабінет 252

Тел. 38 (0332) 74-61-34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в нас така заведено що продавець кросівок в спорт магазині повинен мати вищу освіту, бо якщо її нема то він не зможе їх просто продавати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас економістів вище криши!!! Навіщо замість того щоб заробляти гроші тратити свій час на отримання ще одного диплома в одному з найбільш корумпованому університеті??? Це абсурд і тупість, ІМХО..

У нас в місті немає МакДональдса, то для чого у нас є філологічний факультет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безглуздих речей, які "за плечима не носити", можна робити багато, а я запитую про СЕНС. 

А якщо ти про власний розвиток, то сумніваюсь, що оця "заочна друга освіта" підніме тебе як "спеціаліста"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому ви такі скептики... дають на шару отримати те, що не кожен і за гроші може.

я би пішов на якісь фінанси/поглиблену економіку та програмування, все рівно вечорами на борді годинами сиджу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому ви такі скептики... дають на шару отримати те, що не кожен і за гроші може.

я би пішов на якісь фінанси/поглиблену економіку та програмування, все рівно вечорами на борді годинами сиджу :)

 

Все то воно так, але щоб потім мова не пішла про сир,мишоловку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REVERS,

ну нехай піде, скоро вже нова поліція буде, телефони з аудіо-відео фіксацією є, прийшов час вже і нам допомагати владі,а не лише вимагати все від неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація до теми:

1. Безкоштовно буде лише, якщо людина зареєстрована на біржі і має більше 45 років (принаймі торік так було).

2. Отримати можна не лише економічну освіту: http://nncpo.lntu.edu.ua/abiturientu/pravila-prijomu.html

3. Ходять чутки ( не знаю наскільки правдиві), що незабаром не буде такої халяви: хочеш другу освіту - вчися ще 5 (6) років. Якщо кому дійсно треба - поспішайте.

4. Маю перелік дисциплін, які вивчають на спеціальності "Комп’ютерні системи та мережі", якщо когось цікавить:

 

Дискретна математика

Комп'ютерна логіка

Програмування

Структура даних та алгоритми

Комп'ютерна електроніка

Комп'ютерна схемотехніка

Архітектура комп'ютерів

Системне програмування

Об'єктне програмування

Організація баз даних

Комп'ютерні системи

Комп'ютерні мережі

Алгоритми та методи обчислень

Охорона праці

Проектування комп’ютерних систем  та мереж

Проектування комп'ютерних засобів обробки сигналів та зображень

Надійність, контроль, діагностика та експлуатація комп’ютерних систем  та мереж

Комп’ютерні системи штучного інтелекту

Web-програмування

Інженерія програмного забезпечення

Проектування засобів захисту інформації в комп’ютерних системах  та мережах

Програмування мовою Java

Адміністрування комп’ютерних та мереж

Моделювання комп’ютерних

Економіка та організація виробництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...