Перейти до змісту

Нам скоро в школу.


SummerTime

Рекомендовані повідомлення

Мій син у вересні має йти в перший клас. Поділіться досвідом, як ви своїх дітей оформляли в школу. Коли туди треба йти? Що там питають? І взагалі, що потрібно знати і з чого починати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Якщо син ходить у садочок, то частково медогляд зроблять там. Решта лікарів пройдете у поліклініці. Цей медогляд із заявою про прийом здаєш секретарю у школу, яка в мікрорайоні. Якщо є бажання піти у гімназію, то варто пройти тестування, якраз у березні. Якщо ще щось цікавить, то питай, відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз в гімназію і хочу. Раніше проводили тестування у гімназію. Я на початку березня дзвонила, то мені сказали, що тестувань цього року не буде, можливо співбесіда. Але справа в тому, що ми хочемо в 21 школу, вона до нас найближче, а наша вулиця відноситься до ківерцівсього району. От і маємо непонятки і з поліклініками і школами.

Малий в садок не ходить. Він і читає, і пише (друкованими з помилками), і взагалі немало знає. Любить читати дитячі енциклопедії. Просто я боялась, що він прийде в школу зі своїм "багажем знань", а вони запитають його щось ну зовсім елементарне, і він не буде цього знати. ;)

Колись по телевізору психолог казала, що діти йдуть в школу і дуже багато знають: читають, пишуть, рахують, і т.п, але 80% дітей не знають своєї домашньої адреси. От я і думаю, а чи не дурнею я дитині голову забиваю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій син в 21 вчиться, а я сама там працюю. Тести були не на знання, а на логіку і пам*ять. Хоча, знаю, що хороших дітей багато відсіяли, бо статус нашої гімназії її і псує. Повно "блатних" дітей... :D Постараюсь взнати більше інформації, щодо цьогорічного набору діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Набір в 21-шу буде таким: дітей, що належать до мікрорайону гімназії приймають відразу, заяви з 15 травня. Заяви інших мікрорайонів будуть прийматися з травня місяця. Тестування не буде, але, якщо буде багато діток, то можлива співбесіда з психологом. Про співбесіду я вже писала, що оцінюються не знання, а логіка і память. Якщо є велике бажання, то я б радила визначитися з вчителем і підходити конкретно до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набір в 21-шу буде таким: дітей, що належать до мікрорайону гімназії приймають відразу. Інші заяви будуть прийматися з 15 квітня. Тестування не буде, але, якщо буде багато діток, то можлива співбесіда з психологом. Про співбесіду я вже писала, що оцінюються не знання, а логіка і память. Якщо є велике бажання, то я б радила визначитися з вчителем і підходити конкретно до неї.

Не підкажете де можна взяти тести, щоб перевірити чи можна малого віддавати в школу чи нехай ще рік в садочок походить. Він у мене в жовтні нродився, от ми і ввагаємось, що робити. Або порадьте щась з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете де можна взяти тести, щоб перевірити чи можна малого віддавати в школу чи нехай ще рік в садочок походить. Він у мене в жовтні нродився, от ми і ввагаємось, що робити. Або порадьте щась з власного досвіду.

Такі тести можете попитати у психолога у вашому садочку, вони мусять виставляти рівень дитинки і роблять заключення чи варто дитину віддавати в школу.

Дотого ж проаналізуйте самі, чи не буде дитині травмою лишатися ще на рік. Як дитина ставиться до садочка. В мене теж була дилема, хоч по віку ми попадали в 6 років. Я бачила, що нам рановато, але малий дуже не хотів ходити в садочок, до того ж на той додатковий рік даються нові вихователі, нова група. Так що ми пішли в школу. Хоч, на мене, я ще рік потримала, велике навантаження на тих маленьких діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже в октябре родился B) И в 6 лет пошел в школу. Без проблем закончил и школу и ВУЗ и на любой работе был самым младшим из всего коллектива :ura: Сейчас ситуация исправилась, уже не самый младший :)

Это я к тому говорю, что наверное надо действительно смотреть именно по ребенку, как он относится к садику, тоесть оставлять еще на 1 год или нет. Я слабо помню, конечно, но я очень хотел в школу в 6 лет.

Но это ИМХО. Выбор за родителями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете де можна взяти тести, щоб перевірити чи можна малого віддавати в школу чи нехай ще рік в садочок походить. Він у мене в жовтні нродився, от ми і ввагаємось, що робити. Або порадьте щась з власного досвіду.

Я б порадила віддавати дитину в школу з 6 чи раніше років лише в тому випадку, якщо дитина до цього психологічно готова, так як навантаження на дітей велике , а такі маленьки діти не готові більше 10 хвилин всидіти на одному місці , не говорячи про сконцентрованість уваги, але так як зараз 12 -річна освіта , то і відддавати в школу після семи ( особливо, якщо це хлопчик ) не варто , так як закінчить він її в 19. Мені здається, раніше - підеш , раніше - вийдеш. :D Як вчитель з досвідом роботи ( хоча і невеликим ) вважаю, що не стільки важливо скільки дитина знає, ідучи до школи , а наскільки вона вміє вчитися : сприймати матеріал, слухати , що говорять старші, логічно мислити, запам"ятовувати, переказувати почуте. А тести , матеріал , на перевірку знань можна купити в книжковому магазині ( непогана література в магазині "Книги " на пр. Волі ) При потребі можу я поспілкуватись з дитиною та підказати над чим можна попрацювати перед тим , як відправляти дитину до школи .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При потребі можу я поспілкуватись з дитиною та підказати над чим можна попрацювати перед тим , як відправляти дитину до школи .

А ви хто за фахом та ким працюєте? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фахом - вчитель початкових класів. Працювала в школі, займалась репетиторством, зокрема готувала дітей до школи ( в 21 гімназію також), але вже 4 роки займаюсь іншою діяльністю, не пов"язаною з педагогікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фахом - вчитель початкових класів. Працювала в школі, займалась репетиторством, зокрема готувала дітей до школи ( в 21 гімназію також), але вже 4 роки займаюсь іншою діяльністю, не пов"язаною з педагогікою.

А як з вами звязатись, при потребі?

І ще одне. Знайшов тут цікаву ссилочку http://edu.rin.ru/cgi-bin/article.pl?idp=21, чи варто нею користуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв вибір куди йти в школу.

Під боком рідна 10-а школа, туди й віддам.

В мене думка з цього приводу така: якщо дитина має бути кмітливою та розумною, то вона будь де такою буде..

і гімназій для цього не потрібно.. Інститут потім покаже хто що вартий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідна, що не кожна гімназія дає відповідні знання , інколи там просто перенавантажують дітей інформацією, однак багато залежить від того, яку основу закладають . Мій тел. 80668897720.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В домашніх умовах можна, звичайно, пройти тести , але тести Керна-Йірасека , на мою думку , вчорашній день, а тести для дитини, що йде до першого класу неповні , примірні. А з боку недоліки краще видно. Варто визначити в якій області в дитини неповні знання , де є проблеми і над ними працювати, тому що є діти , які швидко сприймають інформацію, в інших добре розвинена логіка, в інших - мова , але рідко все це буває в ідеалі . Одним словом , з дитиною треба займатись. Якщо у Вас на це вистачає часу і терпіння-дуже добре. Але також з власного досвіду знаю, що з власною дитиною це набагато складніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В домашніх умовах можна, звичайно, пройти тести , але тести Керна-Йірасека , на мою думку , вчорашній день, а тести для дитини, що йде до першого класу неповні , примірні. А з боку недоліки краще видно. Варто визначити в якій області в дитини неповні знання , де є проблеми і над ними працювати, тому що є діти , які швидко сприймають інформацію, в інших добре розвинена логіка, в інших - мова , але рідко все це буває в ідеалі . Одним словом , з дитиною треба займатись. Якщо у Вас на це вистачає часу і терпіння-дуже добре. Але також з власного досвіду знаю, що з власною дитиною це набагато складніше.

Якщо надумаю записатись до вас на прийом, де ви приймаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, зараз я цим не займаюсь. Це можна сказати, лишилось хоббі. Дуже люблю дітей. І ніде я не приймаю :ok: Якщо буде потреба-дзвоніть , домовимось про зустріч :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, зараз я цим не займаюсь. Це можна сказати, лишилось хоббі. Дуже люблю дітей. І ніде я не приймаю :huh: Якщо буде потреба-дзвоніть , домовимось про зустріч :)

Ок. Дякую за пропозицію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Можливо хтось має і може поділитись книжкою : М.Н. Ільїна, Л.Г.Парамонова,Н.Я.Головньова "Тести для дітей. Чи готова ваша дитина до школи". Бо в наших книжкових магазинах не знайшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в яких магазинах шукали? така література повинна бути в магазині "Дім книги". ми там колись малій навіть щось заказували, вони відразу кажуть чи зможуть привезти чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дім книги" - вул. Конякіна,37а

тел. 730159

це біля ТЦ "Слон". Якщо стояти лицем до "Слона" - то праворуч на першому поверсі дев"ятиповерхового будинку. Поруч магазин "Люстри" і "Ритуал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...