Перейти до змісту

Згорів літній Барабас


AID

Рекомендовані повідомлення

Я може щось пропустив, чи проспав...

Але коли встигло згоріти літнє кафе Карабас Барабас? (те що біля РАЦСу)

донедавна там ще була стоянка (коли закінчився пивний сезон), а сьогодні ввечері йду - чути запах згарища,

даху немає, торчать одні стійки і видно обгорівші остатки біля того місця де була кухня.

Остався один туалет.

В новинах не бачив, на виборах ще здається все було на місці. або я не звернув уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була перед виборами "сусідам" озвучив що буде будувати будинок, тому зараз прокладає двором доріжки з фемів і робить парковку. Вибори показують що пройшов в міськраду від партії ляшка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згорів він, його просто вже демонтують. Про будинок правда, буде будинок на 9 поверхів з магазином і кафе. А ще під пивним задом було прорвало теплотрасу, тому роботи по демонтажу почалися раніше. Отак от, тому назва теми перебільшена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, звечора помилився. Вчора сам пересвідчився що простий демонтаж.

Про будинок правда, буде будинок на 9 поверхів з магазином і кафе.

Якось вирішили питання з будинком, що розколюється по сусідству (Собоності 20)?

Там же ж пішла вертикальна тріщина через осідання сторони біля котловану. Люди воювали з забудовниками, щоб не допустити більшого руйнування будинку через подальше осідання землі під новим будинком (хотіли будувати 14 поверхів).

Останнє що я чув, то на тріщину наліплювали контрольні наклейки і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, звечора помилився. Вчора сам пересвідчився що простий демонтаж.

Про будинок правда, буде будинок на 9 поверхів з магазином і кафе.

Якось вирішили питання з будинком, що розколюється по сусідству (Собоності 20)?

Там же ж пішла вертикальна тріщина через осідання сторони біля котловану. Люди воювали з забудовниками, щоб не допустити більшого руйнування будинку через подальше осідання землі під новим будинком (хотіли будувати 14 поверхів).

Останнє що я чув, то на тріщину наліплювали контрольні наклейки і все.

Осідання пішло не тільки з однієї сторони. Будинок почав тріщати давно і в двох місцях, по суті між блоксекціями. Виною тому в більшій мірі грунти, а не лише котлован. Котлован під будинок майбутній вже вирили, до речі. Там все має бути нормально, тому що вони не будуть робити нове свайне поле, а будуть зрізати старі палі і робити подушку.

Про маячки: їх поставили ще весною, жоден з них не тріснув (для довідки - вони гіпсові, тому для руйнування маяка не треба багато зусиль).

Важко сказати зараз сказати напевне, чому почав тріщати будинок, але відсутність деформаційних швів таки бере своє :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...