Перейти до змісту

віддам сіамського кота


LENS

Рекомендовані повідомлення

веде себе чемно. тиждень звикає до новоі хати і господарів. жодного разу не царапався, добрий. діти з ним грались. знає куди в туалет ходити, по хаті не гадив. знаходиться по вул. ковельській. 0952048600post-9570-0-68620800-1446199427_thumb.jppost-9570-0-64913800-1446199449_thumb.jppost-9570-0-39055700-1446199480_thumb.jppost-9570-0-64184700-1446199567_thumb.jppost-9570-0-54688300-1446199594_thumb.jppost-9570-0-05233100-1446199619_thumb.jppost-9570-0-32343500-1446199652_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То був кіт в тещі. Вона віддала мені. А у мене вже вагітна дружина, він трохи линяє. Кажуть, що небажано тримати котів, коли жінка вагітна. Та і набридло купувати корм, прибирати туалет. Хлопчик, вже кастрований.вроді 3 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща не знала про вагітність? Це вона кота каструвала?

Знала. Так, вона. Для мене створює дискомфорт, оскільки виїхали на пару днів з дому і треба просити, щоб хтось ходив кормити його. І погуляти він хочу. Думаю, є людина у якої буде більше часу для домашнього улюбленця, ніж у мене. Віддавати недуже хочу, бо став такий рідний котик, але і шерсть по хаті і т.д... був у мене 1 місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То був кіт в тещі. Вона віддала мені. А у мене вже вагітна дружина, він трохи линяє. Кажуть, що небажано тримати котів, коли жінка вагітна. Та і набридло купувати корм, прибирати туалет. Хлопчик, вже кастрований.вроді 3 роки

не виправдовуйте себе

в нас була кішка,а на перших місяцях вагітності з'явилося кошеня - при чому в лишаях і не в кращому стані

і виходили ,сьогодні такий красень!

бажання - тисячі можливостей, небажання-тисячі причин!

Теща не знала про вагітність? Це вона кота каструвала?

Знала. Так, вона. Для мене створює дискомфорт, оскільки виїхали на пару днів з дому і треба просити, щоб хтось ходив кормити його. І погуляти він хочу. Думаю, є людина у якої буде більше часу для домашнього улюбленця, ніж у мене. Віддавати недуже хочу, бо став такий рідний котик, але і шерсть по хаті і т.д... був у мене 1 місяць

щоб не було шерсті - є грумер в Каравані ,в зоовідділі

може як вичесати котика, так і постригти

регулярно користуємося послугами ,дуже якісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема мені коли вичесувати того кота. я ж кажу, в кого є час - тому подарую і хай вичесує хоч кожен день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дякуючи такому відношенню до тварин, маємо багато бездомних і викинутих .. блін .. як іграшку ... туди - сюди віддають ... а чим ви думали коли брали ? а теща ? награлись і можна викинути ? одні "не хочу і не можу" і ніякої відповідальності за поступки ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,да заберіть в цього "юнната" котика,шкода сіамця,сам би забрав,але вже є.І шерсть не заважає,і на корм з туалетом якось заробляю.post-2684-0-52082600-1446235342_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого зразу чоловіка обзивати-критикувати?

Він же не викинув мовчки надвір (в ліс, чи ще куди), а шукає, куди б прилаштувати.

Ну не хоче він кота. А не кожен подарунок можна запхати десь в дальній кут шафи, щоб він тихенько там пилом припадав. І назад віддати не можна. Плюс вагітність...

А тварина здорова, симпатична - хтось собі візьме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що відношення як до іграшки яка набридла, а не як до живої істоти, за яку потрібно відповідати .. "то корм влом купувати, то шерсть заважає" ... до дитини так само будете відноситись ? вона кричати буде і кормити потрібно часто ... та і дискомфорту буде набагато більше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еге ж, краще покритикувати.

щоб наступний в схожій ситуації, почитавши борду, мовчки викинув тварину на вулицю

та й недоречно якось порівнювати подарованого кота з дитиною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого зразу чоловіка обзивати-критикувати?

Він же не викинув мовчки надвір (в ліс, чи ще куди), а шукає, куди б прилаштувати.

Ну не хоче він кота. А не кожен подарунок можна запхати десь в дальній кут шафи, щоб він тихенько там пилом припадав. І назад віддати не можна. Плюс вагітність...

А тварина здорова, симпатична - хтось собі візьме.

вагітність-то не хвороба

а звичайний фізіолігічний процес

кіт тому не завада )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еге ж, краще покритикувати.

щоб наступний в схожій ситуації, почитавши борду, мовчки викинув тварину на вулицю

та й недоречно якось порівнювати подарованого кота з дитиною...

якби ТС обмежився першим постом, я би промовчат .. але от те що він почав писати дальше - ".. набридло купувати корм", "... створює дискомфорт, оскільки виїхали на пару днів з дому і треба просити, щоб хтось ходив кормити його", "... нема мені коли вичесувати того кота" ...

це мова егоїста ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еге ж, краще покритикувати.

щоб наступний в схожій ситуації, почитавши борду, мовчки викинув тварину на вулицю

та й недоречно якось порівнювати подарованого кота з дитиною...

якби ТС обмежився першим постом, я би промовчат .. але от те що він почав писати дальше - ".. набридло купувати корм", "... створює дискомфорт, оскільки виїхали на пару днів з дому і треба просити, щоб хтось ходив кормити його", "... нема мені коли вичесувати того кота" ...

це мова егоїста ...

так отож - наступний "егоїст", щоб не читати (слухати) "компліментів" на свою адресу - мовчки викине тварину.

наприклад, в моєму оточенні немає ідеальних людей - мабуть, і не варто вимагати цього від всіх решта.

ну не можна полюбити кожну подаровану тварину. ну не хочуть в сім'ї кота. шукають йому кращої долі - це вже позитив ;)

... звісно, кіт може бути з "підвохом", але тоді "зловмисник" мав би продумати красиву легенду і її дотримуватись...

... і всі ми в тій чи іншій мірі егоїсти (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еге ж, краще покритикувати.

щоб наступний в схожій ситуації, почитавши борду, мовчки викинув тварину на вулицю

та й недоречно якось порівнювати подарованого кота з дитиною...

якби ТС обмежився першим постом, я би промовчат .. але от те що він почав писати дальше - ".. набридло купувати корм", "... створює дискомфорт, оскільки виїхали на пару днів з дому і треба просити, щоб хтось ходив кормити його", "... нема мені коли вичесувати того кота" ...

це мова егоїста ...

так отож - наступний "егоїст", щоб не читати (слухати) "компліментів" на свою адресу - мовчки викине тварину.

наприклад, в моєму оточенні немає ідеальних людей - мабуть, і не варто вимагати цього від всіх решта.

ну не можна полюбити кожну подаровану тварину. ну не хочуть в сім'ї кота. шукають йому кращої долі - це вже позитив ;)

... звісно, кіт може бути з "підвохом", але тоді "зловмисник" мав би продумати красиву легенду і її дотримуватись...

... і всі ми в тій чи іншій мірі егоїсти (((

але мовчки читати цю маячню і тим самим погоджуватись з цими діями - це ще гірше ніж "робити зауваження" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вагітність-то не хвороба

а звичайний фізіолігічний процес

кіт тому не завада )))

Подивився я б на Вас будь у Вас алергія на котів, у період вагітності ...

Все відносно. І ми не оперуємо інформацією щоб апріорі звинувачувати автора.

Згоден з ridd автор хоча б шукає для тварини місце...

Тобто він взяв на себе відповідальність за тварину і нею не нехтує а шукає господаря. Кіт дуже відносно його, якщо він місяць-2 живе у сімї автора то це наврядчи вже член родини.

Як би то він від кошенятка виростив і до нього всі звикли думаю такої теми не було.

А в загальному якщо немає алергії на кота у жінки і кіт не сильно буйний, не думаю що він Вам заважатиме вдома. І як правило самими здоровими виростають діти які в собачих будках граються :) Так побудований наш імунітет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже і писати сюди боюсь, нашо стілько тої мови. Кота теща дала, бо викидала, а мені стало шкода. Він їй десь ковра обісцяв пару раз. Я забрав, бо він пропаде на вулиці і я дуже хотів кота. У мене він відразу пішов в туалет в те саме корито. я ніколи не жив в кімнаті з котом. Мені він дуже подобається, але я знаю, що правильно буде віддати комусь більш люблячому до тварин. Кому не цікавий кіт, проходимо мимо, бо буду писати модеру за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...