Перейти до змісту

У Львові звільнили чиновника за використання російської електронної пошти


Basil

Рекомендовані повідомлення

Львів на висоті... вітаю:

Керівник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка доручив звільнити працівника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА, який в офіційному листуванні використовував електронну адресу російського поштового сервера "mail.ru".

"Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем. Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації", - пояснив своє рішення Синютка, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Крім того, керівник області звернувся до начальника Управління Служби безпеки України у Львівській області Віктору Андрійчуку з проханням перевірити цей факт.

У прес-службі ОДА повідомили, що інформацію про використання працівником облдержадміністрації ящика mail.ru надали громадські діячі, які отримали на свою електронну адресу лист із запрошенням на офіційний захід Львівської облдержадміністрації. У листі-запрошенні була вказана контактна інформація для зв'язку з виконавцем: робочий телефон та електронна пошта mail.ru.

gazeta.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію, якби альтернативи не було б. І слабо уявляю кацапа з електронкою [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюють видимiсть роботи i реформ

А пiпл хавае

Це не настільки безобідно як ви думаєте. Заборона державним організація користуватися іноземними поштовими сервісами - це елемент державної безпеки, в даному випадку - інформаційної. Нажаль у нашому селі (маю на увазі Україну) влада думає виключно про те як набити власну кишеню, але не про те як зміцнити безпеку країни. Як наслідок наші органи державної влади не мають своєї системи обміну електронними повідомленнями. Тому такий крок львівян вітаю. Якщо не хватає мізків створити щось своє - то давайте хоча б не будемо користуватися тим що ворог може використати проти нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюють видимiсть роботи i реформ

А пiпл хавае

Це не настільки безобідно як ви думаєте. Заборона державним організація користуватися іноземними поштовими сервісами - це елемент державної безпеки, в даному випадку - інформаційної. Нажаль у нашому селі (маю на увазі Україну) влада думає виключно про те як набити власну кишеню, але не про те як зміцнити безпеку країни. Як наслідок наші органи державної влади не мають своєї системи обміну електронними повідомленнями. Тому такий крок львівян вітаю. Якщо не хватає мізків створити щось своє - то давайте хоча б не будемо користуватися тим що ворог може використати проти нас.

Да? То МТС треба було б закрити одразу після революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? То МТС треба було б закрити одразу після революції.

багато чого треба було зробити одразу після революції :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є офіційне розпорядження кабміну з приводу заборони чи обмеження використовувати пошту в доменній зоні *.ru. З Волинської ОДА був лист з цього приводу держустановам. Не знаю чи всім правда. Але в одній я особисто закрив домен .ru, як для пошти так і для www.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "чіновнік" був або тупенький або на зло робив... в обох випадках - так йому і треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку року прем'єр-міністр Яценюк застерігав держчиновників від використання в службових цілях поштових скриньок та інших сервісів, зареєстрованих в доменній зоні ru. Також від РНБО надходила інформація аналогічного змісту. Вважаю, що це правильно.

Для мене mail.ru, яндекс бари, браузери амиго і тп. .- то є гадость. Для боротьби з ними сам використовую і знайомим раджу Yandex.Ban

UPD. Трохи відволікся, Quiet вже про заборону написав.

Так що звільнення - то лише наслідки невиконання розпоряджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? То МТС треба було б закрити одразу після революції.

Після революції (хоча чому після революції, вже задовго до цього) потрібно було почати роботу по створенню власного мобільного оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз вже тут так пішло, назвіть мені надійний український сервіс пошти?

я як системний адміністратор скажу що всі вони гівно рідкісне, постійні трабли з доставкою пошти, або лізе купу спама, та в більшості моїх колег в почтовиків в чорному списку той же самий укр, та всі інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, мова не йде про те що б сліпо переходити на все українське, мова йде про те що існує гостра необхідність в українських поштових сервісах. Хороших та надійних. Як системному адміністратору приватної контори тобі в принципі може бути байдуже який поштовик використовувати. Для державних структур, з точки зору безпеки, це дуже важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой яка там безпека в держ. структурах не смішіть мене :)

купують тільки те, за що верхи откати отримали і так далі...

бази даних "гуляють", по знайомству зливають на диски і так далі... тому то все тільки ведуть до того, щоб якийсь датацентр отримав купу державних грошей, які успішно розпіляють...

я працював, я знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой яка там безпека в держ. структурах не смішіть мене :)

знову ж таки, я говорю не про те що є, а про те як має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І слабо уявляю кацапа з електронкою [email protected]

А мера Луцька з електронкою [email protected]? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, не мали до чого придертись, а то у кожного другого почта кінчається на "ru".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально москалям дешевше доплачувати всім потрібним українським держслужбовцям щоб вони інфу актуальну і лише потрібну зливали, ніж витрачати купу ресурсів на перечитку всього того мотлоху що гуляє в їхній пошті.

Впринципі, вони так і роблять.

А з працівником то галіма показуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І слабо уявляю кацапа з електронкою [email protected]

А мера Луцька з електронкою [email protected]? )))

Ну цей то вже на власному досвіді знає, що використання милра є шкідливим для репутації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально москалям дешевше доплачувати всім потрібним українським держслужбовцям щоб вони інфу актуальну і лише потрібну зливали, ніж витрачати купу ресурсів на перечитку всього того мотлоху що гуляє в їхній пошті.

Одне іншому не заважає :) Та й для того що б розробити та впровадити відповідне програмне забезпечення потрібно не так багато ресурсів. Особливо для такої багатої на нафту країни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...