Перейти до змісту

Не купляйте взуття - Jiaozu


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Є ще на Старому ринку, біля входам(вихода) в ковбасний павільйон. В луцьку ще доречі виробляється взуття KADAR. І досить непогане взуття MIDA (Запоріжя). Китайське взуття мені підходить 46-47, а Міда 45 нормальний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще на Старому ринку, біля входам(вихода) в ковбасний павільйон. В луцьку ще доречі виробляється взуття KADAR. І досить непогане взуття MIDA (Запоріжя). Китайське взуття мені підходить 46-47, а Міда 45 нормальний

KADAR

продається в під брендом ESTRO в ПортCity

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші виробники роблять взуття максимум 45-го розміру. а в кого від 46 що робити?

Купляю або б/в, або замовляю... (47-48)

На Розетці з'явились великі розміри, до речі, спробую там замовити найближчим часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу кадари останніх років 7-8.

ніяких нарікань.

Зараз взутий в них:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Розетці з'явились великі розміри, до речі, спробую там замовити найближчим часом

На мій 48-49 (дивлячись від виробника) там тільки резинові чоботи є :) асікси за 2 тисячі, дешевше замовити з гамерики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б тоді радив з Англії, значно дешевша вартість доставки, і на порядок вища швидкість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив я не багато в них бо в основному в красовках, провалились на пятці і тріщини посеред ступні, вода затікає. І самою ногою в туфлі відчуваються квадратики. на зовні просто наклею на верх тої слой підошви, а всередину підкласти стєльку.

Хм... Jiaozu... а так хотіла, так марила...

якщо підошва тонка то вона суцільна скоріше всього, без пустот, можна брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз взагалі важко знайти якісне взуття.

а те, що пише на ньому - це все фігня, Ви ж розумієте.

ну почепили вивіску "МаріоБруні - справжнє італійське взуття", а толку? якості там добавилось? але народ хаває, натовпами туди ходить - "Італія ж!"

куди там Вам зі своїм базарним Jiaozu.

купував Кадар - шкіра, але груба, всередині замінник. правда невбиваємі)

взяв Шарман в цумі - шкіра ззовні/всередині, але важкі, підошва така, що ТС би сподобалася))

Маріобруні - стерлися каблуки за сезон, замінив в Глобусі за 120 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз взагалі важко знайти якісне взуття.

а те, що пише на ньому - це все фігня, Ви ж розумієте.

ну почепили вивіску "МаріоБруні - справжнє італійське взуття", а толку? якості там добавилось? але народ хаває, натовпами туди ходить - "Італія ж!"

куди там Вам зі своїм базарним Jiaozu.

купував Кадар - шкіра, але груба, всередині замінник. правда невбиваємі)

взяв Шарман в цумі - шкіра ззовні/всередині, але важкі, підошва така, що ТС би сподобалася))

Маріобруні - стерлися каблуки за сезон, замінив в Глобусі за 120 грн.

мені сподобалося з останнього,що купувала в магазині Estro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...