Перейти до змісту

Шведська стінка. Прошу поради.


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Є в мене двоє діток - хлопчики 6 і 8 років.

Хочу їм купити шведську стінку для занять (не дитячий куточок).

Кум собі купив і мені радить Інтератлетику.

Я в тому ніц не тямлю. Але глянула, що є подібні за функціоналом, але значно дешевші. Перше, що попалось на очі.

Отож. На що слід звернути увагу? Купується ж вона не на один рік. Чи варто все-таки платити більше?

Мої діти - зимові іменинники, тому це точно має бути якісний гарний новий подарунок - варіант "зробити власноруч" не розглядаю.

Чекаю порад. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо потрібна - шведська, як варіант контактувати\вибирати - сюди

Ну, свою помилку я виправила)

А обгрунтувати якось посилання? Чому саме туди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, ці запорожці, мають великий досвід виготовлення всілякого виду виробів з металу, + нормальне заводське обладнання та матеріали.

хоча, універсальна стінка, саме для дітвори - може бути дещо завелика по паралелькому хвату на перекладині чи\і широкого упору для ліктів.

значить вони відпадають :)

тоді потрібно зфокусуватись на варіантах як ось цей чи такий чи подібні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно зфокусуватись на варіантах як ось цей чи такий чи подібні...

Це якраз дитячі куточки - я такого не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дерев'яну я б не брав, бо занадто вони живенькі: гнутся, риплять. Сам колись давно взяв ось таку - найдешевша на той момент. Стінка спокійно витримує 120кг (я про навантаження на перекладину), жодних скрипів, вібрацій. Зацепив кільця, отримав ще й бруси.

ST-002-Detskiy-ugolok-InterAtletika-500x500.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чим оця посиланню погана? :)

Та, вродь, нічим - гарна, кольорова) А де там, для прикладу, прес качати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турник, как бюджетный вариант. Дубасить боксерскую грушу, по интереснее будет, чем лазить по лестнице или канату, тем более, что далеко все равно не залезешь – раз, два, три и уже потолок.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Oksana04, вы, как я понял, хотите, чтобы и на вырост, и на сейчас. Почему бы тогда не взять базовую шведскую стенку только с турником и начинить ее самой? Пока маленькие - лесенки-брусья, станут постарше - докупите скамью для пресса или что пожелаете. По сути, шведская стенка - это только лестница, а спортуголок - это уже сверхукомплектованная стенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

У мене вибір стояв між дерев"яною та залізною. Купили дерев"яну, що витримує 130кг та мата і дуже задоволені. Природне є природне, як вдаряються то хоч не так боляче, бо вичворяють на ній що хочуть уже 4 роки. Інтерес не пропадає і досі.

post-7249-0-81073200-1448012099_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...