Перейти до змісту

Планшет Assistant AP-721N чи варто купляти


Рекомендовані повідомлення

Хочу планшет щоб дивитись потокове відео та трансляцію футбольних матчів на телевізорі)

http://rozetka.com.u...characteristics

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч фірма і відверте гуамо, але характеристики доволі достойні. Яб ризикнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч фірма і відверте гуамо, але характеристики доволі достойні. Яб ризикнув.

в плані може поламатися з горіти к всім чортам москальським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч фірма і відверте гуамо, але характеристики доволі достойні. Яб ризикнув.

в плані може поламатися з горіти к всім чортам москальським?

Як і будьяка інша техніка. Що ви хочете від бюджетної фірми яка випускає простеньки плеєри-фоторамки і тд. Почитав трохі відгуків, дану модель хвалять. За такі гроші можна брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки половина сайтів з відео, яке не базі flash, в Андроїді без танців з бубном фіг подивишся. А деякі онлайн-відео навіть з бубном не йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки половина сайтів з відео, яке не базі flash, в Андроїді без танців з бубном фіг подивишся.

Ну чого. Є в неті справжні Флеш плеєри під Андроїд. Правда вони не хочуть працювати із всякими операми, файрфоксами і хромами.

Виключно із своїм внутрішнім браузером. Там без проблем. Взагалі.

А деякі онлайн-відео навіть з бубном не йдуть.

Тут згоден. Мутять хз що.

Але якщо взяти планшета з віндою, то таких проблем взагалі не повинно виникати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки половина сайтів з відео, яке не базі flash, в Андроїді без танців з бубном фіг подивишся.

Ну чого. Є в неті справжні Флеш плеєри під Андроїд. Правда вони не хочуть працювати із всякими операми, файрфоксами і хромами.

Виключно із своїм внутрішнім браузером. Там без проблем. Взагалі.

Власне, ось це я і називаю "танцями з бубоном" - шукати софт, який дасть змогу відкрити/стрімити/зграбити те чи інше відео :) нерідко з одного сайту однією софтіною відео стягнеш, а з іншого - дзуськи.

Добре, якщо тих сайтів небагато - тоді можна спробувати знайти рішення під кожен випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, ось це я і називаю "танцями з бубоном" - шукати софт, який дасть змогу відкрити/стрімити/зграбити те чи інше відео :) нерідко з одного сайту однією софтіною відео стягнеш, а з іншого - дзуськи.

Ну не існує прог яка вміє ВСЕ!

Часом реально доводиться "ізвращатися". І з бубном танцювати.

Але якщо рішення потребує 1-2-3 не складних дії - то я це танцями не назву!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки половина сайтів з відео, яке не базі flash, в Андроїді без танців з бубном фіг подивишся.

Немає там нічого складного. Ставиш браузер Dolphin та Dolphin Jetpack, він при першій спробі подивитись флеш тикне на сцилку, де скачати флешплеєр, встановлюєш його і маєш флеш на Андроїді, навіть, на 5.1. Тільки от флеш сам по собі - зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки половина сайтів з відео, яке не базі flash, в Андроїді без танців з бубном фіг подивишся.

Немає там нічого складного. Ставиш браузер Dolphin та Dolphin Jetpack, він при першій спробі подивитись флеш тикне на сцилку, де скачати флешплеєр, встановлюєш його і маєш флеш на Андроїді, навіть, на 5.1. Тільки от флеш сам по собі - зло.

Долфін з джетпаком в мене в прошивку вмонтовані. І все одно часом трапляються відео, які на Долфіні не йдуть.

Але якщо топікстартер наперед знає рішення - то вперед! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч фірма і відверте гуамо

От не варто робити таких висновків. В мене планшет Assistant AP-105G, вже 2 роки працює безвідмовно.

Топікстартеру скажу наступне: Якщо Вам планшет потрібний лише для перегляду відео, то може подивитесь в бік TV BOX на анроїд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався з двома планшетами цього виробника, чи то бренду.

Не дуже задоволений м'яко кажучи, тоді вони своєї ціни не ватрували

А за 1400 грн, як на розетці, взяти можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть у мене дане ГУАНО 10", на 720р інколи неможливо дивитися - вісить. У них болячка - втрачають сигнал вай-фай (перевірено в різних кафе). Акі сеє чудо творєнія удачно убилося об асфальт - вчепив йому мишу, ХДМІ в тєлік і малому на мультики саме те. Онлайн трансляції на ютубі і твічі з глюками ЗАВЖДИ. ІМХО - не рекомендую. Дивись Chuwi i5 - теж вартує 55 у.о. Граф проц там порядком веселіший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...