Перейти до змісту

Поnрібна порада: заміна hdd на ssd


Coding

Рекомендовані повідомлення

в основному rdp 10-15 одночасних підключень, а там 1С. На даний момент все міняти не варіант. От і постало питання чи допоможе тут ssd чи буде як звичайний hdd, ті що зараз стоять...

Питання:

1) 1С файлова чи SQL ??

2) Які вінти стоять зараз?

3) Бюджет?

і відповіді мої, чому такі запитання.

1) Якщо файлова -то ССД - то що нада. І саме для бази! + ті вінти що є, якщо живі - підуть так само в рейд - для бекапів! (це ж сервак нє?)

2) Якщо САТА вінти - то їх і лишити. Описав вище чому. + докупити один зовнішній USB - для дублювання бекапыв

3) тут ясно ?

Якщо бюджет трошки врізаний, то мамка людська (с775) з процом (4-ядерним!) і пам'яттю (гіг 8-16, бо РДП і 1С, а воно жере трошки) влізе десь в 1500-2000 грн.

+ ССД ще 1500.

і того - 3 000 - 4 000 грн. Але це буде щось схоже на сервер. (маю зараз на роботі стару машинку із Q6600 і 4Гб ОЗУ. крутиться стара 7-ка (1С) і сидить до 2-х десятків людей. Під 2003.

Я б уже ставив би зараз тіко 2008 R2.

Розумію, що все воно не таке й чесне? Чи все ж таки там чесний Сервак 2003 ??

Якщо так і це вплине на ліцезійність, тоді варто обмежитися виключно ССД.

Деталів мало - якщо що - можеш відписати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

, якщо дуже хоч зібрати тру сервер, скоро планується 2процесорна мамка LGA771 Hp 480024-001 (з HP Professional WorkStation XW8600), можем обсудити ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atmel, якщо дуже хоч зібрати тру сервер, скоро планується 2процесорна мамка LGA771 Hp 480024-001 (з HP Professional WorkStation XW8600), можем обсудити ціну...

ні, сам сервер не цікавить, поки маємо те що маємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у, якщо не хочеться вкладати грошей багато, то як вихід, купити контролер. РСІ-Е САТА3. Є таке щастя в неті. Якраз для ССД.

Швидкість таки виросте.

Таким чином - система на старих вінтах.(старому вінті) а база (для швидкості) на ССД.

+ 1 вінт для бекапів. Можна взяти 1 вінт на 1 ТБ і бекапити (акронісом) 1 раз на тиждень системний розділ. І щодня (вночі) та в обід, базу 1С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким чином - система на старих вінтах.(старому вінті) а база (для швидкості) на ССД. + 1 вінт для бекапів. Можна взяти 1 вінт на 1 ТБ і бекапити (акронісом) 1 раз на тиждень системний розділ. І щодня (вночі) та в обід, базу 1С.

А чому систему на тойже ссд не варто поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому систему на тойже ссд не варто поставити?

тобі треба, щоб система швидко працювала? Чи база?

Можеш і на систему і на базу. Але система в даному випадку буде не критично. Звернення будуть до бази.

Хіба заради РДП. і то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому систему на тойже ссд не варто поставити?

SSD-шками закриваються дірки по швидкості зчитування\запису, мінімальному часові доступу до великих масивів файлів\баз, оська буде веселіше стартувати\ребутитись в разі потреби, але це практично не важливо для сервера в класичному розумінні, інша справа робоча машина, тут однозначно одні плюси для бутового твердотілого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш і на систему і на базу. Але система в даному випадку буде не критично. Звернення будуть до бази. Хіба заради РДП. і то.

так, система не критично... Але хочеться все і зразу:)

І ще доречі, якщо база буде скл і лежати на ссд так піде чи тоді краще файлову на ссд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще доречі, якщо база буде скл і лежати на ссд так піде чи тоді краще файлову на ссд?

SQL = надійність. Доречі, це ,я так зрозумів, Майрософтовський СКЛ? Якщо так - то він тримає всю базу в ОЗУ. І доступ швидше. Але коли доходить до "Записати / прочитати" - то звертається до місця збереження. І тут - затик... ССД рулитиме!

Файлова менш надійна. Хоча переходити із СКЛ назад на файлову - дурний тон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо MySQL? у мене крутилася база порядку 700 мб(АЗС). Для експерименту переклав на SSD(ОС там же. Windows8.1). Через 2 місяці поїхав туди переносити все назад на жорсткий диск, не можна було нічого записати - синій екран при завантаженні. Хоча вилікував накопичувач перепрошивкою, думаю чи пробувати ще раз в іншому місці(тобто чи то невдалий ссд, чи то вгробили його записами (silicon power e25 64gb;SP064GBSSDE25S25)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-й цікавіший. Але треба пробувати. Тестувати, чи заведеться ,чи видне буде вінта.

І на 2-й можна поставити mSata SSD + підключити звичайний SATA SSD.

Є своя вигода.

в першому лише 4 порта САТА3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще Варто погуглити на тему: "ssd для сервера баз данных". Є тьма оглядів, тестів плюсів і мінусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-й цікавіший. Але треба пробувати. Тестувати, чи заведеться ,чи видне буде вінта. І на 2-й можна поставити mSata SSD + підключити звичайний SATA SSD.

той що другий підходить до тої мамки? А то я трохи далекий від тих псі портів

Це я так розумію, вона має стати в чорні порти тих що два шт.

36055_main.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я так розумію, вона має стати в чорні порти тих що два шт.

саме так.

в теорії - повинно працювати.

На практиці - потрібно перевірити. Я так ще не ізвращався :) Хоча цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно через ж***у?

Ні.

То я просто люблю всякі такі приблуди :) Цікаво поексперементувати! Єслі шо - то принось зламка і приблуду - пограємося :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі шо - то принось зламка і приблуду - пограємося

Зламок важить десь за 20кг якщо не більше - просто так не несеться) І зараз в роботі - треба буде все оперативно замінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде все оперативно замінити

Для того, потрібно буде на якісь іншій мамці протестувати "приблуда+ссд"

І лише тоді пхати в Сервак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

підтверди для впевненості

беру оцю хрінь

http://easyshop-kiev.prom.ua/p74823553-kontroller-msata-mini.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду на 100% впевнений, що працюватиме. 75%.

Попитайся в кого будь-який адаптер РСІ-Е, мережева чи будь-що.

Щоб перевірити, що працюватиме в тому РСІ-Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую

чекай

мав десь дома подыбну приблуду.

Пошукаю.

Дам - мпробуэш. Якщо все гуд - тоді замовлятимеш!

дай номер в лічку.

Якщо що - то дам спробувати такий контролер. Такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...