Перейти до змісту

КА "Шаг". Вашы думки?


Grudik

Рекомендовані повідомлення

Зустрiв знайомого. Другiй рiк вчить у академii програмування на С. Питаю, що сам написав. Каже ще нiчого - поки вчить. До чого цi дипломованi теоретики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене краще ці гроші вкласти наприклад в вивчення англійської.

поставити собі задачу - видумати якийсь софт, і його писати, мій товариш так і вчився, зараз успішно цю програму свою продає по всьому світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого цi дипломованi теоретики?

по суботах вчиться? дуже мало часу... багато розказують і показують на уроках.

Як Ви ставитесь до КА "Шаг"???

її серйозно сприймають лише приватні фірми орієнтовані на роботу з іноземцями.

в нас такого рівня непотрібно...

один великий плюс те що викладачі або мають свій бізнес або працюють на реальних посадах, і завжди вчать тому що дійсно буде потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grudik, ти ж ніби викладач там :) навіщо питаєшся ? то ж видно самому все

один великий плюс те що викладачі або мають свій бізнес або працюють на реальних посадах, і завжди вчать тому що дійсно буде потрібно.

Там таких аж один чи два, з них викладати/пояснити може один. Та і вчать часто зі своїми особливостями. Наприклад дивно чути щось накшталт "нєфіг робити якісно – клієнт за то не доплатить" чи "головне щоб схоже було" і т.п.

Це питання вже обговорювалося в інших темах.

Якщо коротко, ІМХО звичайно, то як і скрізь – є спеціальності на які можна йти і є шлак.

Не вчать головного – самоосвіти. Ніде не говорять і не пишуть що, якщо хочеш стати гуру в цих нових спеціальностях то мусиш їб*шити вдома з ранку до ночі і ще часто ночами.

Тому більшість студентів – люди без необхідних базових знань, які смутно уявляють чьо робити з тими навичками які там насиплять. Вони чекають що за бабло з них зроблять крутого спеціаліста і відразу по закінченню можна просити круту ЗП :) стикався... смішно :)

Варто йти на адміна та програміста, якщо маєш базовий навик, а краще досвід відповідної роботи. Хороші викладачі і добре знають предмет.

Не варто йти на дизайнера і на веб-розробника. Перших банально немає кому вчити, лише зкалічать "природнє відчуття прекрасного". Другі платять за самоосвіту більшу частину курсу, хто зі знаннями прийшов то трохи підтягнувся, а хто стартував "з нуля" – на тому рівні і лишився.

Філія нова і маю підозру що все наладиться. Правда для цього треба трохи перетрусити штат і найняти людей, які вміють і знають, а не просто хочуть викладати.

Бо поки що для мене дивно виглядає якесь там трирівневе тестування викладачів при прийомі на роботу якщо воно дає такі результати як зараз.

P.S.: надіюся що виправляться бо треба ж десь спеціалістів вирощувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще одне ІМХО :)

Альтернативи ШАГу наразі в Луцьку немає. А, враховуючи, яка тьотя в них зараз займається маркетингом і просуванням – то і не буде. Ну хіба що неповоротке керівництво зарубає всі починання "на корню".

Жіночка провела нам таку презентацію, що я сам ледь не повірив в крутість школи... шкода що висновки підкріплені досвідом вже були зформовані.

Але... я повірив що зміни на краще обов’язково будуть :) може навіть наша компанія до того трішки докладе зусиль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

її серйозно сприймають лише приватні фірми орієнтовані на роботу з іноземцями.

Нетак їздив по співбесідам у Львів, так от у великих компаніях в сфері ІТ не сприймають Шаг як досягнення. Після Шагу можутьвзяти хіба у невеличку конторку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у великих компаніях вчать своїх спеціалістів, мають ранги, екзамени і т.д. Але НЕ З НУЛЯ вчать

ШАГ дозволить добре розвинути базу і претендувати на посаду junior’а

Я б не розглядав ШАГ як заміну ВУЗа, але ця школа є хорошим доповненням до вищої освіти саме через вузьку спеціалізацію

її серйозно сприймають лише приватні фірми орієнтовані на роботу з іноземцями.

в нас такого рівня непотрібно...

надіюся то був сарказм

то його бажано виділяти якось шоби люди потім не матюкалися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я навчаюсь в ШАГ.

По своїй основній спеціалізації, адміністрування.

Я практик, а у мого викладача прекрасний багаж теоретичних знань.

До того ж багато методичного матеріалу. Допомагає не тупити на елементарних задачах.

Для себе рахую досить корисним.

Усім адмінчегам після яких я переналаштовую мережеве обладнання та переплановую мережі варто йти навчатись. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не має грошей чи часу на навчання в Шазі рекомендую принаймні скачати в неті їхні уроки. В свій час мені дуже допомогли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grudik, ти ж ніби викладач там :) навіщо питаєшся ? то ж видно самому все

Тому й питаю, адже цікаво думки зі сторони.

Бо поки що для мене дивно виглядає якесь там трирівневе тестування викладачів при прийомі на роботу якщо воно дає такі результати як зараз.

P.S.: надіюся що виправляться бо треба ж десь спеціалістів вирощувати :)

хм. а які саме результати "як зараз"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж там описував напрямки на які я б не пішов і нікому не радив би

Ну дик причина саме у рівні викладачів

Розписувати не буду, вам там видно має бути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я практик, а у мого викладача прекрасний багаж теоретичних знань.

Що зайвий раз доводить - теорія і практика - речі протилежні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записався на їхній майстер-клас по розробці програм під Android

Подивлюсь, зроблю висновки для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я практик, а у мого викладача прекрасний багаж теоретичних знань.

Що зайвий раз доводить - теорія і практика - речі протилежні :)

хм. а я навпаки практик..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. а я навпаки практик..

Як і більшість. Я це говорив до того, що кмд практик також, і вміє чимало. Але все одно пішов для себе щось вивчити теоретичне. Не факт, що нове.

Якщо практик викладає теоретичний матеріал з практичної точки хору - це неймовірно круто.

Це якби мільйонер ділився секретами як заробити цей мільйон.

А не викладач "права" в школі, в якого ні дня юридичного стажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість адмінів - практики, теоритики це вже вторе, так специфіка роботи, й постановці задач, в нас в Україні адмін це тіпа той, хто мусить вміти все, і тих, хто їм платить гроші не валить що ти чого не шариш, значить ти тупий, якщо не можеш розібратись в чомусь швидко.

В більшості за бугром, адміни спеціалізовані, якщо він знає досконало наприклад мережеве обладнання він може й не знати як настоїти АД, чи там ще щось, його задача знати як побудувати мережу, як викусити вілани і так далі... все інше робить адмін.

Тому все ж таки треба починати з теорії, яку потім треба буде покласти на практику, але парадокс в тому що всім потрібна практика спочатку, а теоретиків (випускників вузів) не беруть, треба досвід і так далі.

Ще в більшості адміни скліротіки :) тому що раз настроїв і добре що хоть записав що робив, але це врятлі, бо нема часу, от коли починає сипатись через пару років, то важко взагалі згадати що куди тикав і як настроював.

Питання на засипку, хто кращий адмін, який вміє відновлювати рейд, чи той, який взагалі ніколи його не відновлював, бо в нього він ніколи не "сипався" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання на засипку, хто кращий адмін, який вміє відновлювати рейд, чи той, який взагалі ніколи його не відновлював, бо в нього він ніколи не "сипався" :)

З усіх адмінів кращий той який знає як відновити рейд (знає теорію), але у якого він ніколи не сипався (знає як цьому запобігти, тобто знає як застосувати теорію на практиці).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усіх адмінів кращий той який знає як відновити рейд (знає теорію), але у якого він ніколи не сипався (знає як цьому запобігти, тобто знає як застосувати теорію на практиці).

кращий той у якого ще плюс до того є бекапи
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращий той у якого ще плюс до того є бекапи

ну якщо у адміна не має бекапів - то це вже не адмін, а так, любітєль ... тут уже ніяка теорія не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 місяця потому...
14 hours ago, Ola_0987 said:

Я вчуся в ШАГ на стаціонарі на дизайні. Рік майже провчилася в же працюю, розробляю поліграфію. В нас вже 3 працюють. Паралельно вчуся в ЛНТУ.....щоб йому цейВо.

В шазі навчилася більше ніж в уніварі за 2,5 роки! Все по суті як на мене.

Це нормально?

Мене це бентежить, так як у Шазі багато випускників з ЛНТУ, Кульку та інш. Люди викидають бабло на вищу освіту, а в Шаг йдуть за програмами.

Знаючи як вчать дизайнерів в ШАГу та бачачи рівень місцевої поліграфії :) рекомендую все ж не кидати універ. Отриманих знань не використаєте скоріше за все, але думалку натренуєте. А хочете спілкуватися зі спеціалістами та навчитися чогось актуального по ілюстрації чи графіці  ходіть в InnerSpace.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...