Перейти до змісту

Супутниковий тюнер проблеми з зображенням


Рекомендовані повідомлення

Маю супутниковий тюнер Jeferson ( аналог Openboxa -X800). Останнім часом тюнер почав передавати зображеня на телевізор дуже спотворене, зображеня мерехтить, темне, льорова гама з переагою червоних кольорів. Заміна шнурів під єднання результатів не дала. Підключав до телевізора інший тюнер зображення нормальне. Чи виправить перепрошивка тюнера цю проблему. Буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю супутниковий тюнер Jeferson ( аналог Openboxa -X800). Останнім часом тюнер почав передавати зображеня на телевізор дуже спотворене, зображеня мерехтить, темне, льорова гама з переагою червоних кольорів. Заміна шнурів під єднання результатів не дала. Підключав до телевізора інший тюнер зображення нормальне. Чи виправить перепрошивка тюнера цю проблему. Буду дуже вдячний за інформацію.

Я думаю що вашому апарату вже під 10-ть років і там повисихали конденсатори, дешевше купити новенького приймача за баксів 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю супутниковий тюнер Jeferson ( аналог Openboxa -X800). Останнім часом тюнер почав передавати зображеня на телевізор дуже спотворене, зображеня мерехтить, темне, льорова гама з переагою червоних кольорів. Заміна шнурів під єднання результатів не дала. Підключав до телевізора інший тюнер зображення нормальне. Чи виправить перепрошивка тюнера цю проблему. Буду дуже вдячний за інформацію.

Я думаю що вашому апарату вже під 10-ть років і там повисихали конденсатори, дешевше купити новенького приймача за баксів 20.

мабуть конденсатори набагато дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть конденсатори набагато дешевше.

Ну якщо є бажання і вміння паяти то вперед...! А краще те що Otto Kreer порадив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...