Перейти до змісту

ПРИВАТБАНКУ ГАПЛИК?


santa11

Рекомендовані повідомлення

Що з приватом 24? та й взагалі з приватом? з 18 числа архів порожній. Комуналка за 10 днів так на рахунок і не дійшла. Картки не показує. Поповнював дебетну картку то залишки на телефон приходили, а смс із поповненням картки ні. Це або до "здиху" або до конкретного "кідалова". 5 років працював в банку це звиняйне навіть не свинство. Ну й х.. .з ним. В мене ще кредитної лінії трохи лишалось. навіть гривні не втрачу. Та й сам приват комуналку брати не хоче (так роблять, щоб потім бабки не шуміли під вікнами, коли зрозуміють , що платежі не пішли). Картка ощада є переключусь на Ощад 24 і відмовлюсь від цього ЛОХОБАНКУ. Чи це тільки в мене такі приколи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в приват24 гроші перекидав. Архів весь був. комуналку через нього не плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у вас глючить приват24 то потрібно матом верещати на всю Борду і здіймати паніку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, у мене архів платежів працює, вчора отримав оплату на карту. Все норм. Правда ще не пробував знімати нал)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також не працює, але коли залогінився в приват24 було повідомлення мол прийдіть в любе відділення банку для уточнення особистих даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картки після дзвінка розблокувались. А архів платежів так і не показує. Відправили на підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в мене вже півроку не працює в приват24 зарплатний проект, і всі вже "спеціалісти" і приходили і я до них кожного місяця, як треба скинути зарплату ходив, сказали що ми не знаємо, що це за проблема - то я ж не кричу що Приват банку гаплик... ЦЕ ж всього навсього прграма зі своїми глюками приколами і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ок з приватом. Якщо приват ляже то буде біда. Так, що ТС думайте коли і що постите. І не лякай більше так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі в якомусь закритому бета тесті нового приват24 :)

але все працює чотко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера деньги перекидал, все нормально, были все архивы. А вот коммуналку пока не плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо назва теми так вплинула на народ. Прошу модераторів видалити гілку. З приватом я і так питання вирішу. З назвою може трохи і перегнув (перед тим вже мене трохи роздратували). Ну і в кожного своя думка про те що є і що буде. Але об"єктивних причин невірити в такий розвиток подій я не бачу. Дякую. Хай у вас все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...