Перейти до змісту

який телефон купити.


Рекомендовані повідомлення

39 минуты назад, Voland95 сказал:

Щоб не створювати нової теми, напишу тут.

Потрібен новий телефон, з гарантією.

Екран 5"-5.5"

Андроїд

Шустрий

Хороший екран

Хороша камера

Гучний, з хорошими динаміками.

Бажано 2sim-карти

Буде використовуватись для розмов, інтернету, інколи почитати книжку,переглянути відео, viber, ігрушка типу Hay Day...

Бюджет 6000 грн. 

Що порадите?

Я б порадив Lenovo A6010 Pro, купував сестрі - без нарікань працює 2 місяці.

Характеристики: Экран (5", IPS, 1280x720)/ Qualcomm Snapdragon 410 (1.2 ГГц)/ основная камера: 13 Мп, фронтальная камера: 5 Мп/ RAM 2 ГБ/ 16 ГБ встроенной памяти + microSD/SDHC (до 32 ГБ)/ 3G/ GPS/ поддержка 2х SIM-карт (Micro-SIM)/ Android 5.0 (Lollipop) / 2300 мА*ч
Єдиний недолік - відносно не велика ємність акб.
Коштує 4000 грн. Самий оптимальний варіант ціна/якість (серед відомих брендів). Купувати лише в популярних магазинах і ні в якому разі не замовляти з Китаю, там хоч і дешевше але у випадку браку чи інших гарантійних випадків економія буде сумнівною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Lenovo  не хочу. Не подобаються вони мені. У дитини не самий дешевий з Lenovo вже двічі в ремонті був по гарантії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voland95 сказал:

Щоб не створювати нової теми, напишу тут.

Потрібен новий телефон, з гарантією.

Екран 5"-5.5"

Андроїд

Шустрий

Хороший екран

Хороша камера

Гучний, з хорошими динаміками.

Бажано 2sim-карти

Буде використовуватись для розмов, інтернету, інколи почитати книжку,переглянути відео, viber, ігрушка типу Hay Day...

Бюджет 6000 грн. 

Що порадите?

 

 

Поддержу Женю, взял се 2 месяца назад Meizu M2 Mini 16GB клёвый тел,шустрый,всё леатет ,камера неплохая и ну и плюс механическая кнопочка без сенсоров оч удобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька день, а вірніше з четверга юзаю цеглину / горіхокол. Краш тест не для слабких нервами!

Китай бренд! 

 

Blackview BV5000

 

Шустрий! танки йдуть на середніх, гонки їздять на вище середніх, якийсь шутер балував на максі то інколи з фрізами. Правда зараз залишив лише танки. Так ось все бігає на ньому доволі шусто.

Чому вибрав його: основний мотивометр при виборі це довгограючий телефон, для використання його в якості навігатора і засобу зв"язку в поїздках.

З переваг:

 В даній моделі апарата використовується сучасний 64бітний процесор MTK6735Р з заниженою частотою 1ГГц  в парі з відеоядром Mali-720MP2 виготовлені вже на 19 мікронному техпроцесі, а це переваги "холод" і разом з ним "знижене" енергоспоживання у порівнянні з більшісттю апаратів з МТК6589 на ринку за ті ж, або більші гроші в Україні. 

На одному заряді (першому повному) протримався він в мене трохи більше 36годин, але яких годин! ;), за цей час я встиг переглянути 2епізоди зоряних війн, пограти 2години сумарно в 3Д ігри (при цьому майже не нагрівався), посерфити Х-його знає сніьки часу через Ві-Фі вдома і 3Ж в транспорті, загалом екран не вимикався 16,5годин. Сьогодні за день в робочому режимі вдалося просадити апарат дзвінками на 11% сумарно 1год,28хв. дзвінків. Карта передачі даних в 3Ж режимі. Є заробок на майбутнє: має реальну підтримку LTE (4ж), перевірено москалями. Будь яку карту можна увімкнути програмно в 3ж/4ж режим без перестановок (не потрібно міняти сіки місцями), але лише одну, друга в той час автоматично перейде в EDGE (2ж).  

Про 2Гб оперативки і флешку на 16Гб розповідати певно не варто...

 

 

Брав на Алі. Відсутність гарантії мене звісно трішки турбує, можна було замовляти в китайця річну гарантію за 10$, але я цого робити не став, адже щоб провести ремонт по гарантії потрібно буде витратити зайвих 40$на пересилки, які відбуватимуться за мій рахунок. Перевагою є те, що до даної моделі на Алі повно запасних частин: екрани, корпуса, електронні компоненти, тому знаючи хорошого майстра не пропадем.

 Щодо екрану: ну тут все просто суперово 5" ! Якби не зважати на пластик і габарити корпусу, то могло б здатися, що ви триаєте якийсь топовий телефон відомого бренду.Чутливий сенсор, чіткий IPS екран. Все що треба.

Взагалі то вигляд більшості хто його бачить/мацав дуже подобається, інших вражають брутальні чоловічі розміри апарата і вага, меншості все пофігу, відразу питають про процесор, екран та іншу технічну лобуду... :)  

 

Недоліки: 

вага 240грам!;

розміри 157х78х13;

Автофоналаштування камери, особливо режим фотографування в темних приміщеннях;  

В залежності від прошивки погано, чи взагалі не працює з Ві-Фі в 5Гц діапазоні;

Через  дроїд 5.1, Навітел 9.6 - падло, в фоновому режимі не хоче писати трек.

 

зараз гостро стоїть питання: ДЕ ЙОГО НОСИТИ? 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дитьо аж пищить так хоче тикалофон, подумую на рахунок BV2000

Але ще кілька місяців є поспостерігаю, до ДН, як поживе "старший брат 5000" цього виробника. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Voland95 сказано:

Не в Китай же відправляти в разі чого

Офіційно 12 місяців дає сама Розетка.

Але, читаючи відгуки моцкалів та наших, в кого є такий (подібний) апарат - це річ!

 

Якщо потрібна гарантія більше 1 року (2, наприклад) - тоді варто взяти Fly. Дружини без нарікань користується більше 2-х років!

Жодного глюку чи ще щось.

 

Хоча, мабуть, нікому не відкрию секрету, що телефон - це лотерея. Як і будь-яка інша побутова техніка.  Може попастися вдалий апарат , і служитиме довго і безпроблемно. А може попастися ломака ,яка заглучить чи вийде з ладу ще до закінчення терміну гарантії. Або на наступний день після її закінчення:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ukrainec сказано:

в хлопа́ки ручки тремтіли так, що ого-го! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voland95 сказано:

 

А що скажете на рахунок Самсунга J7?

 

То є круто.

Але переплачувати за фірму. Фактично. і я не знаю, як там на рахунок захисного скла. У Meizu - Защитное стекло: AGC Dragontrail/NEG T2X-1
А що там у Самсунга - хз.

+ у Мейцу 1080р розширення. Проти 720р у самсунга.

А так - все те ж саме, фактично.

Вам вибирати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Voland95 сказано:

А що скажете на рахунок Самсунга J7?

в самсунгів якість на рівні, навіть звонилки по 400грн краще за нокію, не кажучи про китайця.

і нема такої націнки за понти, як в одного відомого виробника

ну у в даної моделі, процесор досить не поганий, в порівнянні з якимось МТК, який то відвалюється, до коротить.

так, трохи екран за слабенький - а в цілому супер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

в хлопа́ки ручки тремтіли так, що ого-го! :)

Ну хто ж такий би тест робив би на тверезу голову? Ще й можливо на спір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Ну хто ж такий би тест робив би на тверезу голову? Ще й можливо на спір!

НІ. Там аж чути було, як зжимається сфінктер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норм апарат

 

Сегодня, 14:53   464    
 

 

В Индии создали самый дешевый в мире смартфон (видео)

Гаджет можно купить всего за 4 доллара

Малоизвестная индийская компания выпустила самый дешевый в мире смартфон. Гаджет можно приобрести всего за $4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 годин тому, Zheny@ сказано:

Офіційно 12 місяців дає сама Розетка.

Щойно побачив, на розетці йо-па-ма! 5000грн такий!?!?!?!? :ohmy:

Ціна його на розетці вища на 2/3 вартості нового з Китаю. Якщо не приведи Бог зломиться, то краще докласти ще тищу і купити новий в Китаї. Але все буде добре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю смарт на Андроїді з екраном до 4.7", 2-4 ядра і батареєю від 2500мА*г (бажано 3000-4000). Щоб не заряджати його кожен день.Хто що може порадити? "Лопати" 5"  і більше не пропонувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 17.02.2016 at 16:32, SJSerg30 сказал:

Шукаю смарт на Андроїді з екраном до 4.7", 2-4 ядра і батареєю від 2500мА*г (бажано 3000-4000). Щоб не заряджати його кожен день.Хто що може порадити? "Лопати" 5"  і більше не пропонувати. 

З такими вимогами важко щось порадити таке, щоб співпадало по всім параметрам. Зазвичай, якщо апарат іде з батареєю великої ємності, це вже буде "лопата". Взагалі непоганий апарат на свої гроші - Samsung Galaxy Core Prime VE G361H. Такий самий собі придбав влітку. Але батарея в нього 2000 мА-г, та по всім іншим критеріям це те, що вам треба. Камера нормальна, оперативки вистачає, працює швидко, єдиний недолік - на морозі сенсор погано реагує на дотик, ала це хвороба майже всіх смартфонів. Тож беріть, не пошкодуєте.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Arber сказал:

З такими вимогами важко щось порадити таке, щоб співпадало по всім параметрам. Зазвичай, якщо апарат іде з батареєю великої ємності, це вже буде "лопата". Взагалі непоганий апарат на свої гроші - Samsung Galaxy Core Prime VE G361H. Такий самий собі придбав влітку. Але батарея в нього 2000 мА-г, та по всім іншим критеріям це те, що вам треба. Камера нормальна, оперативки вистачає, працює швидко, єдиний недолік - на морозі сенсор погано реагує на дотик, ала це хвороба майже всіх смартфонів. Тож беріть, не пошкодуєте.
 

Довго шукав і зупинився на LG L90 D410. Практично все що я хотів: 4.7", акумулятор 2540мА (тримає 3-5 днів. Якщо тільки дзвінки, то тиждень.), досить компактний (131.55 x 66 x 9.65 мм). Ну і андроїд п"ятий офіційний.  Є свої дрібні недоліки, але в загальному задоволений ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SJSerg30 сказал:

Довго шукав і зупинився на LG L90 D410. Практично все що я хотів: 4.7", акумулятор 2540мА (тримає 3-5 днів. Якщо тільки дзвінки, то тиждень.), досить компактний (131.55 x 66 x 9.65 мм). Ну і андроїд п"ятий офіційний.  Є свої дрібні недоліки, але в загальному задоволений ним.

новий купили?

якщо так, то де і по якій ціні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, St@S_ сказал:

новий купили?

якщо так, то де і по якій ціні?

Я купив б/в на Аукро, в гарному стані ТУТ . Новий навряд чи зараз можна знайти.

5 часов назад, sss381 сказал:

І що там за недоліки?

Немає підсвітки сенсорних кнопок, немає індикатора (світлодіода) подій, немає датчика освітленості ( на сонці потрібно вручну збільшувати яскравість екрану), камера при штучному освітленні помітно "шумить".  Для мене це не є критичним, головним у виборі було "не лопата", ємка батарея.Ну і бренд, бо китайця купувати не хотілось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, SJSerg30 сказал:

Я купив б/в на Аукро, в гарному стані ТУТ . Новий навряд чи зараз можна знайти.

Немає підсвітки сенсорних кнопок, немає індикатора (світлодіода) подій, немає датчика освітленості ( на сонці потрібно вручну збільшувати яскравість екрану), камера при штучному освітленні помітно "шумить".  Для мене це не є критичним, головним у виборі було "не лопата", ємка батарея.Ну і бренд, бо китайця купувати не хотілось. 

Я теж такий взяв б/в, пару днів вже жму. З Вашим критерієм вибору повністю погоджуюсь. Про ті недоліки, що Ви написали в принципі знав ще до покупки, проте бюджет мав певні обмеження. Сьогодні виявив дві цікаві для себе речі - будильник не працює при виключеному телефоні, і в настройках виставив яскравість  екрану на 60%, час підсвітки 1хв, після виключення-включення телефона яскравість через секунд 10 встановлюється на 100% а час підсвітки на 2хв. У Вас теж так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, sss381 сказал:

Я теж такий взяв б/в, пару днів вже жму. З Вашим критерієм вибору повністю погоджуюсь. Про ті недоліки, що Ви написали в принципі знав ще до покупки, проте бюджет мав певні обмеження. Сьогодні виявив дві цікаві для себе речі - будильник не працює при виключеному телефоні, і в настройках виставив яскравість  екрану на 60%, час підсвітки 1хв, після виключення-включення телефона яскравість через секунд 10 встановлюється на 100% а час підсвітки на 2хв. У Вас теж так?

На рахунок будильника не знаю, ще не перевіряв. Настройки такі ж як і у Вас, але після перезавантаження не збиваються. Правда зараз в телефоні стоїть андроїд 4.4.2 (прошивка 10f), бо на п"ятому батарея максимум 3 дні тримала. Для мене важливіше автономність , ніж нові "плюшки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не боїтеся б/в телефони брати? Гарантій же ніяких, якщо з'ясується, що з апаратом щось не так, повернути назад буде важко, якщо взагалі можливо. Зараз обираємо смартфон моїй дружині, хочемо спробувати китайця Coolpad Modena, приглянули ось такий - http://microline.ua/smartfony-i-telefony-category-7158 . Відгуки в мережі почитали - більшість юзерів задоволені, але його мало де можна купити. Великий екран (аж 5,5 дюймів, хоча дружина полюбляє компактні телефони), та всі інші характеристики - те, що треба, особливо за ціну 3800 грн. Якщо хтось таким користувався, напишіть враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странный выбор))) Meizu дешевле и лучше характеристики))или допустим или тот же Xiaomi, за что там давать 3800 - загадка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...