Перейти до змісту

який телефон купити.


Рекомендовані повідомлення

б\у брендовий - це стрьомно, а от новий, одноразовий безпородно-підвальний китайоз - зашибісь вибір!)

дивна логіка...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
6 часов назад, drap сказал:

странный выбор))) Meizu дешевле и лучше характеристики))или допустим или тот же Xiaomi, за что там давать 3800 - загадка.

Це Ви про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2016 at 15:23, Deemon сказал:

б\у брендовий - це стрьомно, а от новий, одноразовий безпородно-підвальний китайоз - зашибісь вибір!)

дивна логіка...
 

б/в не хочу, бо це придбання кота в мішку. Порадьте, будь ласка, тоді щось інше з такими ж характеристиками та за ціну не дорожче і не б/в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Arber сказал:

б/в не хочу, бо це придбання кота в мішку. Порадьте, будь ласка, тоді щось інше з такими ж характеристиками та за ціну не дорожче і не б/в

з 2007 по 2015 купував тільки б/в телефони - Nokia 6210-> N73-> htc Wildfire S -> Motorola Atrix 4G ->Motorola XT912MAXX... 

ніразу не попався кіт у мішку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував 1,5 року Lenovo P780 за 107 $ на Aliexpress  причому ціна в Україні була 130 - 150 $,

Зараз модель не актуальна мало памяті оперативної зараз купував би з 2-3Гб типу Original Lenovo K3.

Батарея

Li-Polymer 3000mAh

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.03.2016 at 00:41, St@S_ сказано:

з 2007 по 2015 купував тільки б/в телефони - Nokia 6210-> N73-> htc Wildfire S -> Motorola Atrix 4G ->Motorola XT912MAXX... 

ніразу не попався кіт у мішку ;)

везучий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 16.03.2016 at 22:31, sss381 сказал:

Я теж такий взяв б/в, пару днів вже жму. З Вашим критерієм вибору повністю погоджуюсь. Про ті недоліки, що Ви написали в принципі знав ще до покупки, проте бюджет мав певні обмеження. Сьогодні виявив дві цікаві для себе речі - будильник не працює при виключеному телефоні, і в настройках виставив яскравість  екрану на 60%, час підсвітки 1хв, після виключення-включення телефона яскравість через секунд 10 встановлюється на 100% а час підсвітки на 2хв. У Вас теж так?

Проблема була в "кривих" руках (а може голові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беушні Galaxy Note 2/3, S3/S4/S5 порвуть всі ваші зламки уцілому взяті B)

 

Цитата

Arber беріть б/у і не пожалкуєте, головне купувати у перевірених людей і бажано привезені ззакордону. Можу дати наводку куди і до кого звернутись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...