Перейти до змісту

Зустрів таке чудо


NoutM

Рекомендовані повідомлення

Коли гуляв біля річки у нас в місті зустрів таке чудо. Воно в нас водиться? Зиму переживе?

CnFOua0_FpI.jpg

Спочатку вирішив не чіпати, а коли повернувся воно вже втікло в річку. Розміром 30-40 см. Швидке і з вигляду здорове. р. Сапалаївка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна річкова черепаха. Друг таку в тераріум запустив. Не хотіла жерти зелень. Але з апетитом їла рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільша популяція цього виду збереглася на території України[1], але через нелегальне полювання черепахам загрожує знищення[3][4].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив колись черепах на болотах. Чорні такі і мокрі. А ця така дилда і сіра. Від річки була метрів 40. Пробігла коли відійшов цю відстань за пару сек. І шия була червона хоча на фото не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зелені черепахи жтвуть в р.Сапалаївка за архівом (вул.Ветеранів, 21). Бачив ще в 80-ті. Хлопці приносили до двору. Живуть однако, хоча зараз там все перерили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зелені черепахи жтвуть в р.Сапалаївка за архівом (вул.Ветеранів, 21). Бачив ще в 80-ті. Хлопці приносили до двору. Живуть однако, хоча зараз там все перерили.

Там майже і бачив. За срібними лелеками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз, чесно кажучи, в легкому ступорі...

Подумати б не міг...

Завтра крокодил волинський? Дельфіни прісноводні західно-європейські? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, це вона, просто хтось випустив, на болотну не схожа, якщо бачили червоні плями на шиї

https://uk.wikipedia...репаха_звичайна

минулого року зловив річкову на вудку, на червяка у ставку з коропами, думав зілля тягну, а тут пащека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз, чесно кажучи, в легкому ступорі...

я в дитинстві на поліссі у бабусі ловив черепах і тритонів в калабанях на ура

нічого дивного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...