Перейти до змісту

Допоможіть знайти рудого кота


Libra

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть знайти!

Кіт в ніч з 17 на 18 липня на вул. Коперника 58 втік гуляти і досі не повернувся. Можливо десь забрів далеко і не знає як повернутись, можливо десь тусить з кицьками, а може машина чи собака зробили йому боляче.

Якщо десь будете бачити кота, то дзвоніть, пишіть, дайте знати де і коли бачили.

+38 (098)922 44 30, +38 (093) 839 19 42

Знайдіть за винагороду або просто так.

Особливі прикмети: шерсть рудого кольору, жовтий нашийник, пухнастий хвіст з майже білим кінчиком, на одному вухові на кінчику невеликий поріз (наслідки бійки), ім’я Персик, вік 1 рік, вага близько 4.5 кг, верхнє праве ікло має зламаний кінчик.

Можливо хтось з ваших знайомих на днях знайшов схожого рудого кота і приютив в себе, то дайте знати.

Якщо десь будете бачити такого кота, то можливості зловіть, а я прийду його забрати.

Місто в нас не таке вже й маленьке, а місць де може перебувати кіт безліч.

Надіюсь разом ми його знайдемо.

cfxAY7djH8w.jpg

post-6506-0-31257500-1437461200_thumb.jp post-6506-0-71010300-1437461208_thumb.jp post-6506-0-97101300-1437461215_thumb.jp post-6506-0-86980600-1437461230_thumb.jp post-6506-0-62524100-1437461239_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені написали смс, що кота збила машина. О 6 ранку в суботу його бачили біля перукарні, що навпроти Приватбанку на проспекті Волі. :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в мене опускаються руки і я думаю, що це вже кінець і його нема, з'являються люди, від слів яких приходить надія, що він живий, але просто не приходить додому.

Під оголошення в соц. мережі написали коментар, що бачили біля перукарні збитого не рудого, а сірого кота.

Можливо той, хто написав те смс забрав собі кота, а мені написав таке повідомлення. Так не можна роботи!

Пошуки продовжую. Надію не втрачаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подзвонив чоловік з номера +38 (097) 905 15 70 і сказав, що мій кіт в нього. Двічі перепитав чи буде винагорода. Говорив російською. Домовились на 18:30 біля ВоПака навпроти магазину "Знання", що на проспекті Волі.

Щось мені підказує, що це не правда і він мене розводить.

Сама йти боюсь, бо може всяке бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти Самоборону або "велопатруль" для підстраховки

і ізловити гада

хоча може і бути що принесе якогось рудого кота

апд:

швидше за все простий розвід, дай гроші і принесу кота,

а "не даш утоплю нахер"

p.s. людина яка вимагаю винагороду за повернення тваринки НЕ викликає в мене довіри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді точно треба когось на підкріплення, щоб провчити раз і назавжди.

Ех, жаль що зараз не в Луцьку.... Неодмінно пішов би щоб подивитись на того " добродія" , який за гроші повертає домашнього улюбленця. Зверніться до хлопців з Самооборони, вірю, що в допомозі не відмовлять. Дай Бог найти Вам Вашого котярика.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написала знайомим велосипедистам, то під’їдуть на поміч (3 людини) і з борди один чоловік також буде, батько і я. Шестеро людей буде. Думаю достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...