Перейти до змісту

Dell Inspiron 3531 відновлення Windows 8.1 Bing


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт.

панове, потрібні ідеї як відновити завантаження Windows 8.1 Bing на Dell Inspiron 3531.

Отже ситуація:

На ноуті є один логічний розділ - диск С:, який може бачити користувач, потрібно було його розбити на хоча б ще один логічний розділ.

Скористувався безкоштовною програмою easyUS_PartitionMaster (не вперше), відділив половину диску, створив логічний розділ, мітку, Apply changes, перезавантаження ОС, відразу ж після появи емблеми Dell вискакує повідомлення:

Восстановление

Ваш компьютер необходимо восстановить

Требуемое устройство не подключено или не доступно.

Код ошибки: 0хс0000225

Вам потребуются средства восстановления на установочном носителе. Если установочный носитель (например, диск или USB-устройство) отсутствует, обратитесь к администратору или производителю компьютера.

Нажмите клавишу ВВОД, чтобы повторить попытку

Нажмите клавишу F8 для доступа к параметрам загрузки

Нажмите клавишу Esc для доступа к параметрам встроенного ПО UEFI

З усіх варіантів вибору працює тільки останній - вхід в UEFI, оскільки ніяких засобів відновлення на "установочном носителе" в мене немає.

Що пробував робити:

- завантажився з linux-live usb, запустив gparted, той розділ, що відрізав - приєднав знову до диска С:

- дані з розділів не пропали, все є

- ОС так і не завантажується

- зробив загрузочну флешку з Windows 8 для відновлення завантаження - chkdsk, BootRec.exe /FixMbr та BootRec.exe /FixBoot не допомогло

Зараз розділи на HDD виглядають так:

s_1436944175_5030248_98edb34342.png

Хто може підказати якісь свіжі ідеї по відновленню завантаження ОС?

Можливо в когось є такий самий ноут із заводською Windows 8 Bing і хтось може поділитися образом флешки, створеної Dell Backup Utility?

Можливо хтось знає інші варіанти відновлення такого ноута до заводських налаштувань?

P.S. Наперед усім вдячний, чекаю пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадаю потрібно зробити том активним, можна в акронісі

ось тут розписано http://remontcompa.r...-windows-7.html

читати з

Как ещё можно восстановить загрузчик Windows 7

можливо, після цього доведеться ще відновити mbr

для 7 напевно в 8 так само), може ні

http://www.hub.ru/wiki/%D0%92%D0%BE%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_MBR_%D0%B2_Windows_7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

річ у тім, що я не люблю (поки що) 8,1. Але, знаю, що вона створює розділ (при установці (як і 7-ка) тільки не 100 а 360 Мб) і це і є той розділ де зберігаються файли відновлення.

Або, таке є в брендових ПК і там де чесна стоїть 8-ка, є ще одни розділ RECOVERY - ти міг його помилково грохнути.

Виглядає це приблизно так:

40086d1395561216t-unable-use-built-asus-recovery-partition-windows-8-disk-management.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, 100%, що ніякого розділу я не міг грохнути помилково, бо я дуже уважно дивився, що і куди я відрізаю/добавляю, не перший рік з цим працюю.

Треба буде глянути ще більш детально той розділ, що в мене на скріншоті позначений як /dev/sda2, той, що 128 Мб, щось я не можу зрозуміти чи там все норм з файловою системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

річ у тім, що я не люблю (поки що) 8,1. Але, знаю, що вона створює розділ (при установці (як і 7-ка) тільки не 100 а 360 Мб) і це і є той розділ де зберігаються файли відновлення.

Або, таке є в брендових ПК і там де чесна стоїть 8-ка, є ще одни розділ RECOVERY - ти міг його помилково грохнути.

Розділ Recovery ніяким чином на запуск Вінди не впливає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок "розділу 360 МБ" не зовсім вірно ... виглядає все наступним чином:

якщо HDD "переведений" в режим MBR, то при установці створюється один (100 мб) загрузочний розділ (нежалежно чи 7-ка чи 8-ка), якщо в режимі GPT - створюється 2 (100+360) ...

на ноутах окремо можуть створюватись розділи для відновлення (але вони більше ніж 100 або 360 мб) для "резервних файлів" .. для роботи з цими розділами є утиліти від виробника, або ж в настройках БІОС ...

відносно вашої ситуації - я б просто переставив вінду ... розбиратись що і як там вийшло - вийде набагато довше ніж переставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Вінда ліцензійна, йшла з ноутом, ніякого диска чи серійного номера з наклейкою немає.

Не хочеться ставити піратку, якщо ноут спеціально купувався з ліц. ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Вінда ліцензійна, йшла з ноутом, ніякого диска чи серійного номера з наклейкою немає. Не хочеться ставити піратку, якщо ноут спеціально купувався з ліц. ОС.

Шукай такий Рековері ДВД. Він повинен бути на просторах нета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є такий самий ноут із заводською Windows 8 Bing і хтось може поділитися образом флешки, створеної Dell Backup Utility?

Можливо хтось знає інші варіанти відновлення такого ноута до заводських налаштувань?

Я 2 роки тому купив HP Envy з порожнім HDD, коли копнув, то виявив, що моя комплектація повинна містити 8 вінду. Коротше звернувся я на офіційний сервіс (на Конякіна) вони скачали офіційний образ HDD, залили на мій ще й DVD-шки нарізали. Коштувало це десь сотку грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ Recovery ніяким чином на запуск Вінди не впливає

Чому? Якщо це брендова ліцуха, то вона шукає цей розділ, а знайти не може.

загрузися з якогось акроніс партішн і подивися чи не видалялися часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Вінда ліцензійна, йшла з ноутом, ніякого диска чи серійного номера з наклейкою немає.

Не хочеться ставити піратку, якщо ноут спеціально купувався з ліц. ОС.

Яка піратка, скачуєш чистий образ Вінди, що в тебе стояла, ставиш на ноут і сам активується, Скоріш за все тобі треба: Windows 8.1 Single Language WITH UPDATE x64 (OEM)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна просто поставити Windows 8.1 Bing скачавши з оф. сайту, розбити вінт так як захочеш сам .. він активується без проблем, так як все вже вшито в БІОС ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ін активується без проблем, так як все вже вшито в БІОС ...

в мене колись не вийшло. Не активувався - довелося активаторм... гратися.

Можливо, що я не таку версію 8,1 знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ін активується без проблем, так як все вже вшито в БІОС ...

в мене колись не вийшло. Не активувався - довелося активаторм... гратися.

Можливо, що я не таку версію 8,1 знайшов.

скоріш за все .. так як ключ зашивається під певну версію ... є програми які дозволяють глянути ключ і відповідно версію яка потрібна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна просто поставити Windows 8.1 Bing скачавши з оф. сайту, розбити вінт так як захочеш сам .. він активується без проблем, так як все вже вшито в БІОС ...

А ну ка пруф на скачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або, таке є в брендових ПК і там де чесна стоїть 8-ка, є ще одни розділ RECOVERY - ти міг його помилково грохнути.

100% на брендових так розбитий вінт

1. пробуй відновлення: - діагностика - додаткові параметри - командний рядок : bootrec /rebuildbcd

Знайде систему - підтверджуєш - exit . Вінда повинна загрузитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. пробуй відновлення: - діагностика - додаткові параметри - командний рядок : bootrec /rebuildbcd Знайде систему - підтверджуєш - exit . Вінда повинна загрузитись

Це не спрацювало, вранці пробував. Вінду знаходить, просить записати, натискаю "Так", пише щось типу "Не могу записать данные, поскольку отсутствует диск с данными" чи щось типу того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна просто поставити Windows 8.1 Bing скачавши з оф. сайту, розбити вінт так як захочеш сам .. він активується без проблем, так як все вже вшито в БІОС ...

А ну ка пруф на скачку.

офіційно ви можете скачати якщо є доступ до сайта як користувача ОЕМ дилера.... інакше - тільки торент ... наприклад - http://nnm-club.me/f...ic.php?t=868660

або http://mega-track.org/viewtopic.php?t=81382

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це повинно підійти. Дякую.

Спробую спочатку ще поколупати трохи, може, якраз вийде. На крайній випадок буду переставляти.

Ще запитання - видаляти ті всі розділи, чи тільки потерти диск С:?

Серійний номер вінди, якщо не помиляюся, пам'ять зашитий в EFI?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не парся, качай оем-образ став, він сам активується

я так ssd ставив у ноут НР - спеціально не хотів переносити чи клонувати засраний за пару років розділ системи

скачав з MS образ, і встановив систему начисто. він по тому сам активувався. хоча деякі пишуть що тра код з наклейки під ноутом (вона теж є)

але якщо оем-ний образ, він має сам лізти в біос за вшитим серійником, звіряти його з твоїм залізом і активовуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не парся, качай оем-образ став, він сам активується

я так ssd ставив у ноут НР - спеціально не хотів переносити чи клонувати засраний за пару років розділ системи

скачав з MS образ, і встановив систему начисто. він по тому сам активувався. хоча деякі пишуть що тра код з наклейки під ноутом (вона теж є)

але якщо оем-ний образ, він має сам лізти в біос за вшитим серійником, звіряти його з твоїм залізом і активовуватись

не зовсім так, при встановленні 8.1. іде запит ключа, якщо не ввести ключа чи не підшаманити образ до встановлення, то кіна не буде. Та й ключ вже ніхто не пише "знизу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це повинно підійти. Дякую.

Спробую спочатку ще поколупати трохи, може, якраз вийде. На крайній випадок буду переставляти.

Ще запитання - видаляти ті всі розділи, чи тільки потерти диск С:?

Серійний номер вінди, якщо не помиляюся, пам'ять зашитий в EFI?

Якщо інтерфейс був рускій і пам'яті понад 2гб, то це він. А втановити можна не знаючи ключа: http://remontka.pro/klyuch-ne-podhodit-windows-8-1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...