Перейти до змісту

Другий Вело-Екофест "Адреналін"


Kostefan

Рекомендовані повідомлення

Запрошуємо на Вело-Екофест "Адреналін"

8 серпня

Початок о 10.00

Організатори:

СОК "Адреналін Сіті"

Спорткомітет Луцької міської ради

Волинський обласний центр фізичного здоровя населення "Спорт для всіх"

ЧОМУ ВЕЛО?

Долучайся до 1000 лучан-прихильників велоспорту

Відпочивай спортивно і активно

Зустрінься з друзями

Отримай у подарунок сертифікат на послуги "Адреналін Сіті" на 50 грн.

Прийми участь у грандіозному заході твого міста

ЧОМУ ЕКО ?

Велоспорт - один з найекологічніших видів спорту

Голосуємо «ЗА» здоровий спосіб життя та чисте повітря

Дрес-код заходу:

Зелений колір в аксесуарах та вбранні

ЧОМУ ФЕСТ ?

Це-не просто велопробіг, а свято спорту, драйву і відпочинку

Святкуємо 6 років "Адреналін Сіті" у колі друзів

Приймаємо участь у розважальній програмі та конкурсах

Смакуємо стравами та напоями на свіжому повітрі

ПРОГРАМА Вело-Екофесту

10.00-11.00-Реєстрація учасників на території "Адреналін Сіті"

11.00-Старт пробігу

11.30-Фініш, вело-флешмоб учасників "Happy birthday!"

12.00- Розважальна програма, конкурси, вуличні забави, розіграші призів. Смачна їжа на свіжому повітрі

У меню : гамбургери, чізбургери, гвардійські ковбаски, пиво, еко-напої власного виробництва

14.00 - Роздача гарантованих призів учасникам велопробігу, розіграш мега-вело-призу на 6000 грн.

Не зволікай! Жми на педалі і приїжджай!*

Точка збору – територія «Адреналін Сіті» (біля озера «Гарнізон»)

*Діє стоянка для велосипедів

Довідки за телефоном 787-221

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року був саме такий маршрут. Наразі цього року ведуться перемовини про кільце як на Велодень, але зі стартом і фінішем в Адреналін-Сіті. Тому маршрут і програма ще уточнюються.

Одразу є прохання - минулого року не вийшло гарної колони. Хочемо цього року виправити ситуацію - потрібна допомога в організації та підтримки колони по маршруту. Хто може допомогти?

Якщо є пропозиції щодо проведення - готові розглядати... Відкриті до спілкування...

Якщо ця тема повинна бути в якійсь рубриці, то прохання адмінів перенести до відповідної рубрики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо провести виставку оригінальних нестандартних велосипедів під час Вело-Екофесту. Учасникам призи. Хто має незвичайний унікальний велосипед звертайтесь до організаторів за детальними умовами. Вікторія 099-2754535.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має незвичайний унікальний велосипед ...

А що це мається на увазі? Просто для цікавості, що орги вкладають в термін незвичайний і унікальний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має незвичайний унікальний велосипед ...

А що це мається на увазі? Просто для цікавості, що орги вкладають в термін незвичайний і унікальний?

в мене мозок такі слова вже автоматично фільтрує в контексті об'яв та реклами :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Унікальний незвичайний велосипед - мається на увазі велосипеди з нестандартними рішеннями по дизайну та характеристикам, ретро, авангардні, з якимись власними доробками, нестандартними колесами, рамами... щось схоже на http://www.gowes.org/ru/10-sepeda-ramah-lingkungan.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

УРААААА!!!!

Вже відомий маршрут велопробігу. В цьому році нам вдалося його розширити. Дивіться карту. Розповідайте друзям велосипедистам про подію, щоб наші старання не пропали даром. Є гарний привід поколесити містом! :)

post-46-0-92336800-1438327920_thumb.jpg

post-46-0-45444300-1438327937_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Унікальний незвичайний велосипед - мається на увазі велосипеди з нестандартними рішеннями по дизайну та характеристикам, ретро, авангардні, з якимись власними доробками, нестандартними колесами, рамами... щось схоже на http://www.gowes.org...lingkungan.html

По-моєму, унікальними та незвичайними насамперед є описи приведених велосипедів. Для прикладу:
83d4262c85f6.png

А це - взагалі неперевершено :_07::0159:

b2411560117e.png

:0155: З чого-чого виготовлені шини останнього вела?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Miro, :):):)

Та я ж до прикладу. Скільки разів бачив на велодні цікаві експонати. Саме про щось незвичне і йшлася мова....

Але про шини то РЕСПЕКТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що маршрут навіть довший ніж зазвичай на Велодень! Ще раз прошу по максимуму розповсюдити інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене та знайомих не виходить зареєструватись... так має бути???

зараз вияснимо... в чому причина "не виходить"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуалізую подію! Велосипедисти - приєднуємось! Покажемо, що нас в цьому місті багато і з нами потрібно рахуватися.... Беріть своїх двоколісних друзів і чекаємо Вас на Вело-Екофесті!

Нагадую, що початок в 10.00 від Адреналін-Сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувала у Луцьку на вело екофесті з сім'єю, враження про подію тут: http://viligurski.in.ua/2015/08/08/velo-ekofest-2015/

13.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все як завжди класно, дякую організаторам, але є одне "але". Якщо вже колона йде і супроводжується мигалками, то якось не дуже добре зупинятись на переходах, цим створюється дуже аварійна ситуація в колоні. Я коли дивлюсь як ті "діти" тормозять а потім рушають, мені з малим на багажнику стає страшно їхати далі :) але ж "куди подінешся з підводного човна" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.jpg

20.jpg

Більше фото можна переглянути тут http://viligurski.in.ua/2015/08/08/velo-ekofest-2015/

Є багато гарних фоток учасників бойового гопака і капоейри, зацікавленим можу надіслати емейлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були як плюси, так і мінуси. Як і на кожному подібному заході.

Із їжою справді було не дуже. І якщо морозиво ще можна було взяти по 8грн, то літра квасу за 15грн.. Це перебор.

Збір о 10, виїзд в 11. Усе було б нічого, якби не палюче сонце. Під ним чекати цілу годину й дорослим було важко, що там казати про дітей.

Так само розтягнули із розігруванням призів. Затягнули, сильно затягнули. Думаю, із-за цього десь з половина учасників покинула територію комплексу. Спека. Я особисто також поїхав додому, а потім виявилося, що виграв призову продуктову картку на 250грн, від "Нашого Краю". Добре, що попередньо залишив свій номер :) Біля Варшавського розвернувся й забрав.

Крім мене, ще призову картку виграла доця на 100грн, на розваги від "Адреналіну" (перегони на квадроциклах, три кола).

А ще були обов'язкові призи для всіх учасників, на розваги в "Адреналіні" на 50грн. Отримували їх самі найстійкіші до спеки.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все прошло отлично ) Все таки одно падение было :) Было порепетирован отвод от основной колонны детей через Шопена. Когда выступал дед с косой, было стремновато )) Жаль пацана который куда то делся и пролетел с главным призом. Когда выстрелили конфети чуть не сбили дрон :)

Очень не понравилось когда двигалась колонна с двумся машина ГАИ с включеными мигалками, "быдло" обгоняло по встречке через двойную сплошную вообще не замечая гаиншиков. БМВ Х5 матовый на Відродження и пацаны на мотоцикле.

Адреналин пообещал всячески поддерживать в любых массовых спортивных акциях, за это им огромное спасибо!

Я тут подумал почему бы в сентябре не провести "Велоночь" :) Ночной велопробег кароч, название можно додумать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорочення маршруту для дітей мені теж сподобалось. Практикуйте так і надалі. І взагалі - рух колони відбувся, на мою думку, найбільш організовано зі всього цього дійства. Хлопці в червоних футболках добре працювали. Танці козачат і капоейристів теж гарно вписались в захід. А от відсутність пандусів для комфортного в"їзду на територію Адреналін-Сіті - це прокол. :) Власне, Адреналіну це треба зробити на совість, а не так щоб на один день. Статус зобов"язує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналин пообещал всячески поддерживать в любых массовых спортивных акциях, за это им огромное спасибо!

Я ж казав - "Адреналін" - добрі друзі АВЛ і вони дійсно підтримають при будь-яких рокладах. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім особисто... Хто був і проїхав маршрут... Хто підтримував чим міг... Хто дочекався в спеку призів... Особлива подяка хлопцям які допомогли організувати рух колони (в цьому році вийшло все набагато організованіше, хоч і без "бидла" не обійшлося) та дійсно скорочення маршруту дітям, це гарна практика... На жаль сам не зміг бути присутнім із-за важливої події в моєму житті - я одружився, але по всім відгукам та враженням від організаторів чув тільки позитив, і що свято вдалося в цьому році набагато краще ніж в минулому... Є натхнення вже в наступному році виправити ті зауваження, що були в цьому.... Бажання в організаторів проводити цей Велофест і надалі і зробити його щорічним - залишилося... Над всіма Вашими зауваженнями вже працюють... Ще раз дякую всім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...