Перейти до змісту

Элвин и бурундуки


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

1201719674_703c06ca5ac2.jpg

Название: Элвин и бурундуки

Оригинальное название: Alvin and the Chipmunks

Год выхода: 2007

Жанр: Комедия, семейный

Режиссер: Тим Хилл

В ролях: Джейсон Ли, Дон Тиффани, Дэвид Кросс, Кэмерон Ричардсон, Джейн Линч, Джордан Грин, Оливер Мьюрхед, Вероника Алисино, Колетт Клер, Лиза Ли

О фильме:

Элвин и бурундуки, как это ни смешно, - настоящий бренд и легенда. Писклявое трио бурундуков и Дэйв Севиль за время своей музыкальной карьеры стали ностоящей иконой. Более 43 миллионов проданных альбомов, несколько премий "Грэмми", популярный телевизиооный анимационнный сериал, рейтинговые субботние шоу. Их видели более чем в 100 странах мира, на более чем 40 языках. Теперь они пожалуют и к нам. Встречайте!

О фильме:

Поэт-песенник Дэвид Севилль решает сделать из поющих бурундуков поп-звезд мирового масштаба. Но веселые грызуны Элвин, Саймон и Теодор не желают подчиняться талантливому благодетелю. Они устраивают в доме Дэвида хаос, опустошают съестные припасы и доводят близких поэта до исступления. В музыкальной студии бурундуки тоже переворачивают все вверх дном, что приводит к увольнению Севилля с работы и краху его музыкальной карьеры.

IMDB 5.6/10 (1,303 votes)

Выпущено: США, Bagdasarian Productions / Regency Enterprises

Продолжительность: 01:25:54

Перевод: Дублированный

Формат: XviD

Качество: DVDRip

Видео: 1843 kbps, 640x352

Аудио: AC3, 384.00 kbps

Размер: 1.36 Гб

<<ЛИНК>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... треба створити тему, в якій відписувати хто що качає. я цих бурундуків теж вночі скачав. жалко 1,5 гіга

так хто за таку тему "я зараз скачую..."? панове адміни/модери - створіть і в пришпілене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... треба створити тему, в якій відписувати хто що качає. я цих бурундуків теж вночі скачав. жалко 1,5 гіга

так хто за таку тему "я зараз скачую..."? панове адміни/модери - створіть і в пришпілене?

Да, дійсно хороша ідея у виграші остаються всі:Dтільки як це все хороше організувати?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може спробувати наступним чином:

Елвін і бурундукі

бла,бла,бла

бла,бла,бла

закачую на свій комп

Заливати?

тобто давати вже анонси на стадії закачки на власний комп.

Хоча іноді буває,що закачка зривається і качаєш в кілька підходів іноді кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стукайте Зевсу із проханням створити тему "Пропоную фільми/мультфільми/серіали/документальне"

Чи просто "Пропоную"

і там пишіть.

на все інше є "пошук/замовлення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо могу сказать?Лью.Полтора гига,однако,а скорость черепашья.Наберитесь терпения и завтра будете смотреть :(

Кстати это не чисто мульт,тобишь анимация,а смесь кино и анимации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

абалдєнний мультик.мені дуже сподобався.казали що є вже друга частина.так хочеться вже побачити :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
абалдєнний мультик.мені дуже сподобався.казали що є вже друга частина.так хочеться вже побачити :)

Немає 2-ї частини! І сподіваюсь, що не буде. Навіщо травмувати психіку дітей такою фігньою?

Рашпіль для дитячого мозку, про дорослих я взагалі мовчу. ІМХО, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам фільм так собі, а вот персонажі суперові,

і пісенька вних "заводна" :)

ЛІНК на кліп із фільма, разом можна оцінити якість відео та дубляжу !

Рекомендую для перегляду,

З.І. фільм закину чуть пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте хтось нормально фільм пліз.А то шось лінк не дійсний :lol:

-=LINK=- на фільм !

Дубльований + ДВДРіп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...